MARS BURCUNUZA GÖRE SİZ KİMSİNİZ?

MARS BURCUNUZA GÖRE SİZ KİMSİNİZ?

Mars savaş gezegeni, mücadeleyi biraz da kafa tutan enerjiyi temsil eder. Peki doğduğunuz anda Mars’ınız nerdeyse o kadar güçlü olduğunuzu biliyor muydunuz? 

KOÇ: Mars’ı Koç olanlar güçlü kişilerdir. Cesur adımlar atabilirler, rekabetten çekinmezler. Sabırsız yanları daha da ortaya çıkar. İçlerinde kontrol edemedikleri bir güç bulunur. Bu sebeple spor yapmaktan, hareketli aktivitelerden çok hoşlanırlar.

BOĞA: Mars’ı Boğa olanlar her an sinirlenmeye hazır kişilerdir. Kararlıdırlar ve amaçlarının onlara zarar vereceğini bilseler de kolay kolay vazgeçmezler. Gereksiz yere inatlaşmaktan çekinmezler, her zaman haklı olmak isterler.

İKİZLER: Mars’ı İkizler olanlar tartışmaktan, düşündüğünü söylemekten çekinmezler. Onlar için karşılarındaki kişiyi kırıp kırmamaları çok önemli değildir. Kendilerine olan güvenleri her konuda iddialı olmalarına sebep olur.

YENGEÇ: Mars’ı Yengeç olanlar duygularına söz geçirmekte zorlanırlar. Mantıklı kararlar vermek onlar için zordur. Anaç ruhları sebebiyle çoğu zaman zor durumda kalabilirler. Kırılganlıkları daha da ortaya çıkar.

ASLAN: Mars’ı Aslan olanlar egoları yüksek kişilerdir. Onlar için hayat bir eğlence yeridir ve keyif alamadıkları hiçbir ortamda, etkinlikte bulunmak istemezler. Çoğu zaman hırslarına yenik düşebilirler. Kontrol mekanizmaları yeterli güçlü değildir.

BAŞAK: Mars’ı Başak olanlar eleştirel bir yapıya sahiptir. Enerjilerinin çoğunu detaylarda harcarlar. Çoğu zaman yorucu ve yıpratıcı olabilirler. Düşündüklerini söylemekten çekinmeyen tavırları yanlış anlaşılmalarına sebep olabilir.

TERAZİ: Mars’ı Terazi olanlar kararsızdırlar. Genellikle kendi bildiklerini doğru sayar ve bu konuda inatçı davranırlar. Onlarla anlaşmak zordur. Sorun çözmek konusunda pek iyi değillerdir.

AKREP: Mars’ı Akrep olanların enerjileri yüksektir. Aynı anda pek çok şeye karşı aşırı istek duyabilirler. Kendilerine yapılanları unutmaz, yeri geldiği zaman hatırlatmaktan çekinmezler. Detaycı yönleri gelişmiş olur.

YAY: Mars’ı Yay olanlar yeni bir şeyler öğrenmeye çok hevesli olurlar. Hareketli ruhları sebebiyle, herhangi bir yerde sabit kalmaktan hoşlanmazlar. Sınırlarını çok net çizmeleri, soğuk görünmelerine sebep olur.

OĞLAK: Mars’ı Oğlak olanlar hedeflerine ulaşmak için çok çalışırlar. Sabır ve disiplin özellikleri gelişmiştir. Kolay kolay vazgeçmezler. Kendine güveni tamdır, bu sebeple de oldukça cesur davranır.

KOVA: Mars’ı Kova olanlar inatçıdırlar. Bildiklerini savunurken hırçınlaşabilirler. Onunla anlaşmanın tek yolu, aynı tarafta olmaktır. Lider ruhlu olurlar. Grup çalışmasına her ne kadar yatkın olsalar da uyuşmadıklarını düşündükleri yerde vazgeçmekten çekinmezler.

BALIK: Mars’ı Balık olanlar duygusal iniş çıkışlar yaşarlar. Kararsızlık hayatlarının her alanında vardır. Empati güçleri yüksek olduğu için tartışmak zordur. Herhangi bir konu üzerinde çok çabuk ikna edilebilirler.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

08.08.2018

 

Sayfa görüntülenme : 40982
67%
17%
8%
2%
2%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA