YAY BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

YAY BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

2019 yılının ilk aylarında bin bir duyguyu aynı anda yaşadınız. Gezegenlerin seyri şimdi sizin için sakinlik ve çok daha büyük şans var diyor. Hayattan istediğini tam olarak alamadığını düşünen bir Yay burcuysanız, yılın geri kalanını bekleyin ve görün derim. Yılın geri kalanının size kazandıracakları bambaşka olacak. Oldukça baskın aylara giriş yaparken isterseniz yılın geri kalanın sizi neler bekliyor bakalım.

  • Para konusunda oldukça titiz olacaksınız. Boşa harcanan paranın değerini 2019 yılının ikinci yarısında anlayacaksınız. Eğer düşünmeden bir yatırım yaptıysanız elden çıkartmak için girişimde bulunabilirsiniz. Özelikle yazlık veya araba gibi taşınmaz yatırımlarını elden çıkarmak isteyebilirsin.
  • Korumaya geçiyorsunuz. 16 Temmuz’da öncü burçta meydana gelen Ay tutulması, güven evinizde etkili olacak. Sevdiklerinizi koruma altına alıyorsunuz. Bazı insanları ailenizden uzak tutmak isteyeceksiniz. Maddi konularda haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz.
  • 30 Ağustos’a dikkat! Süper Ay döngüsünde evlilik kararı alan ya da evlilik hazırlıkları yapan bir Yay burcuysanız, bu süreçten olumlu etkilenebilirsiniz. Hayal ettiğiniz ama umudunuz olmadığı ev yaşamı, düğün töreni gibi bir anda beklenmedik güzel sürprizler gelişebilir. Süper Ay’ın değişken burçlara, özellikle de siz Yay burcuna büyük hediyeler getiriyor. 
  • İş ve kariyer adına hızlı adımlar atacaksınız. Çabuk öğrenen, konuları kavrayan yanınızı fark etmeniz size güven verebilir. 2019 yılının en yumuşak en sakin aylarını sonbaharda yaşarken ruhunuzu dinginleştireceksiniz. Kendinize olan inancınız artacak.
  • İş hayatınızda cesur kararlar almayı öğreten gökyüzü, yılın ikinci yarısından sonra sahneyi size bırakacak. Yeni oluşumlar için yapıcı olacaksınız.
  • Kasım ayında Merkür gerilemesi 12.evinizde etkili olurken korkularınızla yüzleşmeniz gerektiğini işaret edecek. Neyse ki yönetici gezegeniniz size şans sunmaya devam ediyor ve bu gündemi biraz daha kolay atlatabileceksiniz.
  • Araştırmacı ruhunuz ön planda. 12 Aralık’ta meydana gelen Dolunay, 7.evinizi temsil edecek. Evlilikle ilgili aldığınız kararın arkasında durduğunuzu ispat edeceksiniz. Makro düzeyde ilişkilerinizi kontrol altında tutacaksınız. Eşiniz, ailesi, sizin aileniz içinde menfi sorunlar çıkaran kişileri tespit edebilirsiniz.

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 37614
73%
15%
3%
2%
2%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

MelikeKandemir - 20-06-2019 19:12:59
Nokta atislari yapiyorsunuz tebrikler
Havin - 16-07-2019 17:46:42
Harikasın canım

Popüler kelimeler

,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA