TALİH YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRİYOR

Talih yönünü değiştirmeye hazırlanıyor.

Duyduk duymadık demeyin, şansı, bolluğu, adaleti hukuk sistemini bereketi temsil eden Jüpiter geri hareket etmeye hazırlık yapıyor. Geri hareket ediyor dediğim zaman aklınızda bin bir soru işareti uyanıyor biliyorum. Gelin bu durumu konuşalım bugün biraz.

Bir gezegenin Retro haline geçmesi yani durağanlaşması önemli bir olaydır. Kimi gezegenler gökyüzünde kötücül olarak adlandırılırken, kimi gezegenler ise iyicildir. Jüpiter’de bu iyicil gezegenlerden biri. Temsil ettiği konular ise; bolluk, bereket, şans, hoşgörü, barış, affedicilik, iyimserlik, umut, zenginlik, kazanç sağlayan işler, ileri görüşlülük, bilgelik, dürüstlük, ahlak, inanç, din, eğitim, hukuk ve kanunlardır. Gezegenlerin en büyüğü Jüpiter; neşe, bolluk, zenginlik yıldızı olarak bilinir. Temel fonksiyonu da zaten kendini genişletmektir. Örneğin iyi bir konumdaysa kişinin servetini büyütür ya da kişiye büyük bir şifa gücü verebilir. Kazanç, bilgelik, inanç, adalet bu gezegenin erdemleri arasındadır. Bolluk gezegeni Jüpiter aynı zamanda diğer yıldızların en iyimseridir. Kişinin her konuda olumlu ve büyük düşünmesini sağlar.

Kendi muhasebemizi tutacağız.

Tüm bu bilgiler ışığında Jüpiter’in geri hareketi aslında bizim de içimize dönmemize neden olacak, içsel muhasebemizi yapacağız. Şans gezegeninin yöneticisi olduğu Yay burcunda hareket ettiğini göz önünde bulundurursak aslında hepimiz için oldukça şaşalı bir dönem yaşamamız söz konusu. Bu süreçte önümüze çıkan fırsatları değerlendirdik, hayatımıza dair çok daha net analizler yaptık. Şimdi ise geri hareketi esnasında aldığımız kararlarla ilgili objektif düşünmeye başlayacak, hayatımız daha iyi nasıl olur sorusunun cevabını arayacağız. Yarın geri hareketine başlayacak olan Jüpiter, geçmişte kaçırdığımız fırsatları tekrar önümüze getirebilir ya da eksik bıraktığımız konuları tamamlama şansı tanıyabilir. Gezegenlerin retro hali her ne kadar bir şeyleri geciktirse de engellediğini düşünsek de aslında her şey tam tersi de olabilir. Nasıl olacak o iş derseniz, bunu tabi ki natal haritanız söyler.

Sevgili okurlarım, Jüpiter’in geri hareketi içe doğru büyümeyi temsil ediyor. Aslında bu durum hepimizin değişmesine ve gelişmesine neden olacak.  Bu süreçte duygu durumumuzu kontrol edebilir, içselleştirdiğimiz duygulardan kurtulabiliriz.

Astrolog Zeynep Turan

2.04.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Sayfa görüntülenme : 67131
71%
21%
2%
1%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Esra Işıklı - 11-04-2019 06:23:29
Zeynep hanım ben kova burcuyum ve ortalama 2bucuk yıldır bu gezelerden çok çektim
Zehra gümüş - 11-04-2019 06:21:47
Gecmise donus varmi yoksa onumuze mi bakmaliyiz
Esra korkut - 12-04-2019 10:25:28
Natal haritamı öğrenmek istiyorum

Popüler kelimeler

JÜPİTER, ŞANS, ADALET, BEREKET, YAY, 2018, 2019,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA