ŞUBAT AYI YERYÜZÜNE NE TAŞIYOR?

Şubat Ayı Yeryüzüne Ne Taşıyor?

2017 yılının hem en iddialı hem de en anlamlı ayı olmaya aday olan Şubat hızıyla baş döndürmeye geliyor. Şubat ayı yılın en kısa ayı olmakla beraber, etkilerinin uzun süre konuşulacağı bir ay olacak.

Toplumsal yaşamın teknolojiyle sınavı başlarken, sakinliğini kaybeden özel hayatlarda bu ay oldukça zorlanacak.  Gezegenlerin de son derece hareketli olduğu şubat ayına Mars’ ın Koç burcuna geçişiyle başladık ve 3 Şubat’ta aşk gezegeni Venüs’ün yine Koç burcuna hareketi ile devam edeceğiz. Ayrıca bu ayın 11’inde Ay Tutulması, 26’sında ise Güneş Tutulması gerçekleşecek. Yani anlayacağınız gökyüzü çok hareketli, bu hareketlilik tabi ki yeryüzüne de yansıyacak.

Nasıl mı?

  • Yolunda gitmeyen ama yolunda gidiyormuş gibi görünen evlilikler, ilişkiler, arkadaşlıklar bu ay sonlanabilir.
  • Hem iş hayatında hem de ilişkilerde kendinizi veya çevrenizdeki insanları sürekli birbirlerine meydan okurken bulabilirsiniz.
  • Değişimin hızına yetişmek her zaman olduğundan çok daha zor olabilir.
  • Mantığı sevmeyen aşk ilişkileri çıkmaza girebilir.
  • Gerçekleştirilmek istenen idealler sekteye uğrayabilir.
  • Kararsız kalınan durumlar içinden daha da çıkılmaz bir hâl alabilir.
  • Teknoloji hayatı zorlaştırmaya başlayabilir.

Bu ay birçok şeye gebe

Şans ve bolluğu temsil eden Jüpiter’in Terazi burcundaki geri hareketi ayın en göze çarpan gökyüzü olayı olacak. Ayın ilk günlerinde Uranüs’ün Merkür ile kuracağı iletişim, yolları ayrılan birçok insanı aynı alanda bir araya getirebilir. Ayrıca gök kubbe, şubat ayında Güneş’in Kova burcundaki seyri ve Uranüs’ten alacağı destekle hesaplaşmaların yaşanacağı bir ay olacağını da işaret ediyor.  

Şubat ayının gündemi son derece yoğun. Bir taraftan ülke gündemine yetişmeye çalışırken diğer taraftan da sosyal hayatlara düzen getirmeye çalışmak herkes için oldukça zor olacak. Bir tarafta da ikili ilişkiler… Bir yandan tutulmaya hazırlanan gökyüzü bir yandan Mars-Venüs yakınlığı şubat ayının evlilikler için yoğun ve sorumlukların artacağı bir ay olacağını vurguluyor. Eğer son bir yıldır problemli evlilikleri olan insanlar tanıyorsanız bu ay yollarını ayırma kararı alabilirler. Özellikle birliktelikleri zorlayacak olan şubat ayı ilişkilere dair zelzeleleri de beraberinde getirecek. Neden, nasıl, niçin sorularının cevapsız kalacağı bu ay, tatmin olmayacağınız cevapları da içinde barındıracak. Kendinize dair duyduğunuz sadakati bile sorgulayabilir, kendi kendinizi kandırmaya çalışabilirsiniz.

Teknolojinin gazabı da bu ay yorgunluklara sebep olabilir. Hiç umulmadık teknolojik sorunlar, her şey yolunda giderken yarı yolda kalmalar yaşanabilir. Bu sebeple sahip olduğunuz arabalara, bilgisayarlara, telefonlara çok dikkat!

Aslan burcundaki Ay Tutulması, şaşıracağınız gelişmelere neden olurken, aslında beraberinde yenilenmeyi de getirecek. Öz benlikler değişim geçirirken, hayatta sizin daha neler beklediğini daha çok düşünebilirsiniz. Tam olayları çözdüm tamam derken ayın sonunda gerçekleşecek Güneş Tutulması ortalığı biraz daha bulanıklaştırarak, yaşanan her şeye tuz biber katacak.

Dünya, tutulmalardan başınızı döndüre dursun geçmişten birilerini hayatınıza geri almak isteyebileceğinizi, yapmak isteyip cesaret edemediğiniz birçok şeyin hamlesini bir çırpıda yapabilme desteği veren şubatı seveceğinizi de söyleyebilirim.  Şubat ayında 1989 yılında doğanlar biraz daha öfkeli olurken, 1970-1984 arası doğanlara büyük kararlar aldıracağını, kişisel hayatlarınızda günlük düzene bağlı olarak farklı bir düzene geçebileceğinizi de vurguluyor. Az çalışanı yoracak, çok çalışıp yorulanı ödüllendirecek, üzeni düşündürecek şubat ayını anlatmakla bitmeyeceğini bir kez daha altını çizerken, korkularınızın tutsağı olmamanızı tavsiye edebilirim.  

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

28.01.2017

 

 

 

Sayfa görüntülenme : 41367
72%
12%
8%
2%
2%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Nesli Han - 03-02-2017 15:15:01
Merhaba 2016 çok yıprattı beni.Anladığım kadarıylada 2017 şubatta hiç geri kalmayacak.Yorumlarınız çoğu gerçekleşiyor.İyi çalışmalar dilerim.
Füsun Rüyam Deda - 04-02-2017 06:14:29
Korkuyordum ama sizi izledim instagramda rahatladım.Korkmayın sakin olun sabırlı olun bol dualı olun dediniz.Çok teşekkür ediyorum.Çalışmalarınız da başarılarınızın devaminı diliyorum.Sevgi ve selamlar
merve ay - 04-02-2017 12:41:09
zeynep hanım 2016 yı bir koç burcu olarak çok zor geçirmiştim. ama sizden öğrendiğim bir şeyi sizin aracılığınızla dillendirmek isterim ki zor olan, biten, giden herşey ve herkes için iyi ki bunlar yaşanmış diyorum. sanki gökyüzü bizim yapmaya cesaret edemediğimiz fakat olması gereken güzel şeyleri gerçekleştiriyor böyle zor günlerde. çok başarılısınız, sizi seviyorum.
Derya mustı - 08-02-2017 10:34:27
Çok yorucu günler. Artık çok yoruldum. Daha fazlası derken. Yeterli kadar yorulduk zaten. Burcum aslan
Hatice gören - 08-02-2017 10:34:12
Slm Zeynep hanım benim için 6 şubat hayır ve şans getirdi diyebilirim..Ben ne burcumu biliyorum nede yükselenimi,sadece tahminle Ocak dıye biliyorlar..Ama 6 Şubat'ta iki şeye imza attım ikisine aynı güne denk geldi..çook mutluyum
Eda sarı - 08-02-2017 10:33:59
Zeynep hanım 2016 çok zor geçti balık burcuyum psikolojikmen İnanın çöktüm inşallah bu sene güzel bir sene olr iyi çalışmalar

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA