KOÇ, ASLAN VE YAY BURÇLARI

Mevcut ilişkilerimizde ya da ilişki yaşama ihtimalimizin olduğu insanlarla ‘’Ne yaparsam yapayım beni görmüyor, dikkatini çekemiyorum, bende mi bir sorun var’’ kaygısı zaman zaman hayatları esir alıyor. Peki acaba esas sorun karşımızdaki kişiyi tam olarak tanımamaktan kaynaklanıyor olabilir mi? Birinin nelerden hoşlandığını, gerçekten ne istediğini ve ne istemediğini bilirsek işimiz kolaylaşacaktır. Karakter yapıları da tıpkı parmak izi gibi herkeste farklılık gösterir. İhtiyacımız olan tek şey bu farklılıklara rağmen ortak noktada buluşabilmek.

Bugünden itibaren sizlerle dört günlük bir seyahate çıkacağız. Nereye mi dediniz? Burçları elementlerine göre ayıracak ve birlikteliklerde doğru iletişim kurmanın yollarını inceleceğiz. Ateş grubu burçlarından başlayıp toprak grubu burçları, hava grubu burçları ve su grubu burçları olarak ele alacağım. Bu dört günlük yazı dizimin ilk konukları ateş grubu burçları yani Koç, Aslan ve Yay.

KOÇ

  • Belki de en önemli adım bu. Ateş grubu bir Koç’a karşı her zaman açık olmalısınız. Gizemli davranışlardan, üstü kapalı konuşmalardan hoşlanmaz.
  • Zor bir insandır ve karşısındaki kişinin de zor olmasını ister. Kolayca elde ettiği hiçbir şey onu heyecanlandırmaz.
  • Asla baskı altına almaya çalışmayın. Kendini sınırlandırılmış hissettiği an kaçıp gitmemesi için hiçbir sebep yok.

ASLAN

  • Aslan burcunu etkilemek istiyorsanız her koşulda ona övgünüzü dile getirmelisiniz. Destek görmediği kimsenin yanında fazladan bir dakika bile durmaz.
  • Çabuk öfkelenir, öyle ki hangi ara ne oldu da bu kadar öfkelendiğini anlamayabilirsiniz.
  • Sorun çıkaran değil sorun çözen birini ister hayatında. Yanında her zaman güvende hissetmeniz onun için çok önemlidir.

YAY

  • Açık sözlü ve gözü pek insanlardan hoşlanır. Onun karşısında sessiz, sakin bir şekilde otursanız ilgisini kaybedersiniz.
  • Sevdiği kişinin her durumda yardımına koşar, yapması gerekenden çok daha fazla fedakârlık yapar.
  • Ateş grubunun en değişkenidir. Rahat tavırları ciddiyetsiz bir izlenim uyandırabilir ama sadece içinden nasıl geliyorsa öyle davranır.

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 36752
73%
13%
5%
2%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

koç, aslan, yay,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA