BURÇLARIN YATAK ODASI SIRLARI

BURÇLARIN YATAK ODASI SIRLARI

İster ön planda ister arka planda olsun, her kişinin hayatında cinsellik bir şekilde yer eder. İçten içe herkesin merak ettiği bu özel anları burç burç öğrenmek ister misiniz? Küçük sırlara buyurun öyleyse…

KOÇ ERKEĞİ: Bir Koç erkeğinin seks yapma konusunda neredeyse hiç sınırı yoktur. Lider ve biraz da egoist yapılarından dolayı belirleyici olmayı severler ancak, partnerlerinin isteklerini de yok saymazlar. Karşılıklı bir haz varsa, cinsellik vardır bakış açısına sahiptirler. Fakat duygusallığa fazlasıyla önem veriyorsanız Koç erkeğinden uzak durmanız gerekebilir. Çünkü Bir Koç erkeği çok da ayrıntılı ve romantik düşünmez.

KOÇ KADINI: Duygularını ifade etmekte hiç ama hiç zorlanmaz bir Koç kadını. Cinsel isteklerini birçok şekilde ifade edecek kadar da geniş bir hayal gücüne sahiptir.  Fakat bir yandan da oldukça sabırsız davranabilir.  Tutku, heyecan, cesaret… Bir Koç kadınında bunların hepsini görebilirsiniz.

BOĞA ERKEĞİ: Cinsellik konusunda belirli sınırları olan Boğa burcu erkekleri, aklına estiği gibi hareket etmez. Anlık hazlardan çok duygusal çekime önem verirler. Tek gecelik ilişkiler yahut ani beraberlikler onlara göre değildir. Nazik ve ruhunu yumuşatan dokunuşlardan hoşlanırlar. Sadık olmaları onları iyi bir eş yapmaya adaydır.

BOĞA KADINI: Birçok konuda olduğu gibi cinsellikte de kendisine bir denge kurmaya çalışır Boğa kadını. Romantizm ne kadar önemliyse cinsellikte o kadar önemlidir. Alışkanlıklarının dışına çıkmak istemezler. Değişikliklere kapalıdırlar. Bakıma, dış görünüşe önem verirler. Aynı zamanda naif ve sabırlı bir yapıya sahiplerdir.

İKİZLER ERKEĞİ: İkizler erkeği rutin bir cinsel yaşamdan hoşlanmaz. Cinsellik bir oyun gibidir onun için. Değişik kostümler, mekânlar konusunda neredeyse sınır tanımaz bir ruha sahiptir. Çoğu kez onun bu geniş hayal gücünün karşısında şaşırıp kalabilirsiniz.

İKİZLER KADINI: İkizler kadını için iletişim, cinselliğin olmazsa olmazıdır. İletişimle cinselliğin orantılı olduğunu, bunun yanında sevgilisinin aynı zaman da iyi bir dost olmasını ister. Sıradanlık ve rutinlik onlara göre değildir. Sürekli bir değişim ve yenilik ihtiyacı hisseder. Akılcı düşünerek hareket etmeye çalışır İkizler kadını.

YENGEÇ ERKEĞİ: Hayat felsefesi haline getirdiği ‘güven’ duygusu, ilişkisi için de önemlidir Yengeç erkeğinin. Duygusal bir bağ kurmadığı, bir şey hissetmediği kişiyle kolay kolay beraber olmaz.  Seksten çok aşk ön plandadır onun için.

YENGEÇ KADINI: Bir Yengeç burcu kadını için ilişkide, güven ve sadakat her şeyden önce gelir. O, kendisi gibi naif ve sessizce yaklaşılmasını ister. Romantizm duygularının taze kalmasında oldukça etkilidir. Ateşli duygulara geçmesini sağlayacak şekilde yaklaşmanız, utangaçlığını daha çabuk atmasını sağlayacaktır.

ASLAN ERKEĞİ: Birçok alanda olduğu gibi cinsellik konusunda da ön planda ve belirleyici olmayı ister Aslan erkeği. Cinsellik onun için bir güç gösterisi, övülmeyi arzulayacağı, kendini ispatlayacağı bir alandır.  Öyle ki çoğu kez seksi bir kutlama havasında yaşar.

ASLAN KADINI: Sevgiyi de tutkuyu da bir bütün olarak yaşamak ister bir Aslan kadını. Cinsellik onun için yabana atılacak bir şey değildir. Keza hareketliliğini, aktif ve iyi olduğunu duymak onu egosunu okşayacaktır. Aslan kadını, aynı zamanda karşısındaki kişiyi nasıl baştan çıkaracağını da iyi bilir.

BAŞAK ERKEĞİ: Hayatının her yanında olduğu gibi cinsellikte de mükemmeli ister Başak erkeği. Titiz ve ayrıntıcı olmasına bir de tekniklere takılıp kalması eklenince, duygusallığı ve eğlenceyi kaçırıverir. Kusursuzu arayışı, zaman zaman partnerini sert bir şekilde eleştirmesine neden olur. Bu durum da mutsuzluk kaçınılmaz olur. Ayrıntıcı yapısının olumlu yanı ise, partnerinin isteklerini eksiksiz yerine getirebilmesidir.

BAŞAK KADINI: Duygularını kolayca belli edemeyen ve utangaç bir yapıya sahiptir Başak kadını. Bu nedenle onu tanımak ve cinsellikteki tavrını anlamak zaman ve sabır isteyecektir. Fakat ona itinalı bir şekilde yaklaşmayı başardığınızda, içe kapalı ve gizemli görüntüsünün ardında son derece ateşli bir yapıya sahip olduğunuzu da görürsünüz.

TERAZİ ERKEĞİ: Derin bir güzellik anlayışına sahip olan Terazi erkeği, güzel bulmadığı kişiyle seksi düşünmez. Şefkatli ve tutkulu olduğu kadar, sıradanlaştığı zamanlar da olur. Her şeyin yerli yerinde ve zamanında olması gerektiğine inanır. Bu yüzden beklenmedik, zamansız yakınlaşmalardan hoşlanmaz.   

TERAZİ KADINI: Zarafet, tutku, estetik ve romantizm. Terazi kadını için seks yabana atılacak durum değildir. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmeli ve planlanmalıdır. Rahatlık ve sakinlik önemlidir. Sert ve aceleci tavırlar geri adım atmalarına neden olur. Terazi kadını için her dokunuşun bir anlamı olmalı.

AKREP ERKEĞİ: Cinsellikte ten uyumunun önemli olduğuna inanan Akrep burcu erkeği, sekse her daim hazır haldedir ve kuralları yoktur. Yeniliklere açıktır fakat âşık olduğunda, seksten nedensiz bir şekilde uzaklaşabilir. Bu da âşık olabileceği, hoşlandığı kadınlardan uzaklaşmasına neden olur.

AKREP KADINI: Bir Akrep kadınında gizem ve ihtiras yan yanadır. İlişkisinde oldukça baskın ve sevdiği kişiye karşı aşırı sahiplenicidir. Sevdiğinin sadece ona ait olduğunu bilmek ister. Aşk ve erotizm konusunda oldukça coşkulu ve uçuk fikirlere sahiptir. Dış görünüşe önem verir ki çekici bulmadığı biriyle birlikte olması neredeyse imkânsızdır.

YAY ERKEĞİ: Özgür ruhlu Yay erkeği, cinsellikte de bu yanını konuşturur. Heyecan, hareket, uçuk kaçık fikirlere sahiptir. Sakin ve nezaketli hareketler ona göre değildir. Yeni teknikler, farklı mekânlar denemeye her zaman açıktır. Cinsellik konusunda oldukça maceraperesttir, denebilir.

YAY KADINI: Cinsellikte maceralara ve yeni fikirlere her zaman açıktır Yay kadını. Kısıtlanmak ve kıskanılmak, ilişkiden soğumasına neden olur. Biraz gamsız biraz şakacı yaklaştığı partneriyle, arkadaş gibi olduğunda, daha çok haz alır. Onun için seks insanın hem kendini hem de karşı tarafı keşfetmenin yollarından biridir.  

OĞLAK ERKEĞİ: Olgun ve soğuk yapısı cinsellikte de ulaşılmaz bir görüntü çizmesine neden olur. Tatmin olması güç bir burçtur. Bu yüzden de sürekli bir arayış içinde olabilir. Ruh eşini bulamadığından yakınır. Fedakârlığının karşılık bulmasını ister. Tartışmalarının sebebi de çoğunlukla bu olur.

OĞLAK KADINI: Biraz bilmiş biraz da keskin kurallarının olmasının nedeni kendine olan aşırı korumacı yapısıdır. İncinmekten, zarar görmekten korkar. Bazı konularda cesaretsiz olması da bundan kaynaklanır. Eğer sabırlı ve incelikli davranırsanız, ördüğü duvarı yıkmanız kolaylaşacaktır.

KOVA ERKEĞİ: Romantizmden pek hoşlanmayan Kova burcu erkeği için seks geri plandadır. Rahatlığa önem verir ve seksi de anlık yaşar. Arkadaş olmadığı, iyi anlaşamadığı bir kadınla beraber olmayı tercih etmez. Karşısındaki kişinin bilgi ve genel kültür bakımından bir doluluk bekler.

KOVA KADINI: Meraklı ve yenilikçi Kova burcu kadını, ne kadar gelenekçi ve kuralcı görünse de; aşk söz konusu olduğunda tüm engelleri aşar. Kurallara aldırış etmeyen bir tavra bürünür. Doğallığa önem verir. Doğal olurken, sıradan olunmasını da istemez. Doğallığın yanında yüksek standartlara sahiptir. Sınırlarını kendi istediği ölçüde kaldırır. 

BALIK ERKEĞİ: Çabuk etkilenen bir Balık burcunun ne yapacağı hiç belli olmaz. Hiç etkilenmiyormuş gibi görünürken bir anda yakınlaştığına şahit olabilirsiniz. Duygularından emin olamayışı, kararsız kalmasına ve fevri hareket etmesine neden olabilir. Bu yüzden anlaşılması güçtür. Buna rağmen, duygusallık, aşk ve romantizm onlar için çok önemlidir.   

BALIK KADINI: Aşk olmazsa meşk olmaz sözünü kendisine prensip edinen Balık kadını için romantizm ve duygusallık ön plandadır. Ancak duygularından emin olamadığı zamanlar vardır. Hiçbir şey hissetmediğini zannederken bir anda âşık olduğunu anlayabilir. Cinselliği aşkın bir parçası olarak görür.

Astrolog Zeynep Turan

14.04.2018

Yazının her hakkı saklıdır. 

Sayfa görüntülenme : 15659
81%
15%
3%
0%
0%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

YASMİN - 17-04-2018 09:44:38
ÇOK MERAK ETTİĞİM BİR KONU VAR. BURADA BOĞA ERKEĞİNİN SADIK OLDUĞUNDAN BAHSEDİLİYOR. PEKİ BU BURCUN BÜTÜN ERKEKLERİ Mİ SADIK. EĞER SADIKSA BU ALDATILAN KADINLARA YA DA ALDATAN ERKEKLERE NE DEMELİ. SADAKATİ KONUSUNDA ÖRNEĞİNİ BİLDİĞİM İÇİN PAYLAŞMAK İSTEDİM.

Popüler kelimeler

yatakodası, cinsellik, burçlar, romantizm, uyum,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA