ASLAN BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

ASLAN BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

Güvenle adım atacağınız günler başlıyor. Kariyer ve itibarınızı yöneten ve yenileyen bir döngü ile yaz aylarına başlayacaksınız. Tahmininizin üzerinde fırsatlarla karşılaşmak size 2019 yılının ilk aylarını unutturacak. Şimdiye kadar yapmadığınız çalışmaları, sınırlı kapasitenizi, robota dönmüş alışkanlıklarınızı bu vesile ile geliştirme, aşma imkânı bulacaksınız. Gelecek için kendi adınıza tohumları ekmeye başlıyorsunuz. İşkolik günler sizi bekliyor.

  • Dolunay’a dikkat! 17 Haziran’a kadar insan ilişkilerinde zorlanabilirsiniz. Ancak kendinize odaklı yaşamanız ve bazı sözlere itibar etmemeniz sizi önem sırasında birinci yapabilir.
  • Temmuz ayındaki Güneş tutulması ile emek verdiğiniz bazı kişilerin, toparlanmalarına yardımcı olduğunuz arkadaşlarınızın, içe kapanık tavırları yüzünden dışlanan ve el verdiğiniz bazı kişilerin sizden gizledikleri sırları olduğunu fark edebilirsiniz. Gizli ilişkileri, sır dolu yaşamları öğrenmek size çok fazla gelebilir. Bu ortamlarda kalmamak adına kendinizi geri çekebilirsiniz.
  • Ağustos ayında gökyüzünün rotasını size doğru çevirdiği günler yaşayacaksınız. Artık artan güveninizi, fikirlerinize usulca sarılarak gösteriyor olabilirsiniz. Harekete geçmek ve risk almak adına ise hiç olmadığınız kadar isteklisiniz! gökyüzünün beklenmedik olayları ve acı, tatlı sürprizleri her adımda önümüze serdiği günlerde güle güle diyorsunuz.
  • 2019 yılından değişmiş bir Aslan burcu olarak çıkacaksınız. Kariyerinizde beklenmedik sürprizler oluşabilir. Aşk ve talih açısından bugüne kadar aradığını bulamayanların zamanı geldi çattı… 2019’un sizinle ilgili özel planları olduğunu işaret ediyor gezegenlerin seyri.
  • Emin olun yılın son aylarında niteliklerinizi gören birileri olacak. Konuşma stilinizden, hitap şeklinize kadar iletişime geçtiğini herkesi etkileyeceksiniz. Önemli toplantılarda başı çekebilirsiniz. Anahtar kelimeniz artık hırs olacak.
  • 1 Kasım’da sinyalleri yakan Merkür Retro’sunun gündemi sizin için kalabalık olacak. Ev yaşamınızdan, düzeninize, çocukların masraflarından, aile büyüklerine kadar her konuda bir aksilik, bir şikâyet ordusu ile karşılaşabilirsiniz.
  • Konuşmanızı şimdiden hazırlarsanız iyi olur! Evlilik ve ilişkiler konusunda beklentileriniz artabilir. Son 2,5 yıldır yaşadıklarını artık geride kalıyor. İlişkileriniz açısından dengeler değişebilir. Aralık 2019, sizi aslında geleceğinize hazırlıyor.

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 44199
68%
19%
6%
2%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Melek Akyıldız - 18-06-2019 11:43:48
İşini çok iyi yapan, zeki be akıllı bir kadınsınız. Tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Popüler kelimeler

,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA