2018 MERKÜR YAY BURCUNDA HAREKET EDİYOR

2018 Merkür Yay Burcunda

Gökyüzünün haylaz gezegeni Merkür, aklımızı karıştırmaya devam ediyor. Hatırlarsınız bundan yaklaşık bir ay kadar önce Yay burcunda başlayan seyri bir ileri bir geri derken, Akrep burcuna kadar geri gitmişti. O süreçte Merkür’ün Retro halinin nazını çekerken bizler de olmadık yerlerden sınanmaya başlamış, oldu diye sevindiğimiz işlerimizden geri kalmıştık. Artık 12 Aralık itibari ile Yay burcunda düz seyrinde hareket edecek olan bu asi gezegen 2018 yılının son ayının son gününe kadar oldukça şenlikli bir hale getirecek. Her ne kadar benim hayatım sıradan, değişen bir şey yok deseniz de yaşayacaklarınıza siz bile inanamayacaksınız. Bakın size şu kadarını söylüyorum evdeki buzdolabından, evinizin kapısına kadar hiç beklenmedik eşyalar elinizde kalabilir. Hatta yeni yıla mutfağınızın lambasıyla ya da mutfağınızdaki televizyon ile uğraşarak bile girebilirsiniz.

Merkür’ün Yay burcunda kendini rahat hissetmediğini belirttiğimi daha önceki yazılarımdan da hatırlarsınız. Kendine uymayan Yay burcunda hareket edecek olan Merkür 5 Ocak’a kadar gözünüzü dört açın mesajı verecek. Merkür Retro’sunun huzursuzluğunu üzerimizden daha yeni atmışken, Yay burcunda düz seyrine girmesi huzursuzluğumuzu azaltacak ancak gidermeyecek. Sabırsız davranacak, acele hareket etmekten kendimizi alamayacağız. Açık sözlü olmak güzel ancak, Merkür’ün ateş burcundaki seyri bizi açık sözlü yapmak yerine sivri dilli yapabilir, aman dikkat!

Bu seyirde tabi ki aramızdaki köprüleri yıkacağımız kişiler de var. İşte size sıralı tam liste;

  • Enerjimizi tüketenlerle
  • Hedefinizden saptırmaya çalışanlarla
  • Çalışma azmimizi kıranlarla
  • Patrondan çok patron olanlarla
  • Parayı çok konuşanlarla daha açıkça belirtmek gerekirse varken yok diyenlerle
  • Tembel kardeşten, arkadaşa kadar mazeretleri bitmeyen her türlü canlıyla köprüleri yıkacak, irtibatı koparacağız.

İyiliğimiz düşünülüyormuş gibi olumlu başlayıp, olumsuz biten cümlelerin ardındakileri çok daha net göreceğiz. Psikolojik olarak yıpratıldığımızı da fark etmemiz bu sürece denk gelecek.

Merkür, Yay burcunda hareket ederken ‘Ben senin iyiliğin için söylüyorum.’ cümlesinin altında yatan gerçek anlamı da artık çok daha iyi göreceğiz.  

Astrolog Zeynep Turan

5.12.2018

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Sayfa görüntülenme : 54938
71%
8%
6%
5%
4%
3%


YORUM YAP

Yorumlar

Emine Gülşen Sarıcan - 18-12-2018 09:27:24
Muhteşemsin gece 12 gibi buzdolabımız bozuldu uçağımı kaçırdım daha birşey olmasın

Popüler kelimeler

MERKÜR, ARALIK, YAY, İLETİŞİM, ZEKA, 2018, 2019,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA