Yükleniyor . . .

BAŞAK BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

Makale 06/01/2022

BAŞAK BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

Toprak gücünü hissetmeye hazır mısınız? Tutulma akslarının ağırlığı ve Ay düğümlerinin desteğini almaya başlıyorsunuz. Değişken ve toprak elementine sahip bir burç olarak şansı hissedeceksiniz. 2012 yılından beri sizi zorlayan, köşeye sıkıştıran, engelleyen konuları aşmayı başarabileceksiniz. Çok önemli bir döngü ve kararlı olacağınız dönem başlıyor. Her ne kadar 2019 yıl beni çok yordu deseniz de yılın geri kalanında her işin üstesinden gelebilecek potansiyele sahip olacaksınız.

  • Yılın tam ortasından geçerken Neptün size selam veriyor. Geri hareketine başlayan rüyaların prensi Neptün, haziran ayından itibaren 5 ay boyunca sizinle olacak. İlişkilerinize dair hassaslığınız ve beklentiniz artarken kendinizi sürekli geçmişe götürmeden de duramayacaksınız.
  • Tutulmalar size deneyim kazandırdı. 2015 yılından bu yana tutulma döngülerine eşlik eden değişken bir burç olarak, nasıl aşamalar kaydettiğinizi sizden iyi bilen yoktur. Temmuz ayının eşiğinde Güneş tutulması ile karşı karşıyasınız. Su burcunda gerçekleşen Tam Güneş tutulması hayatla ilgili atacağınız alanları ve geçmişinizi yeniden masaya yatırmanızı sağlıyor.
  • Eskiler kalsın bir kenarda… Yaz aylarının kapısı size Yeniay ile açılıyor. Sabit ve ateş burcunun etkisindeki Ağustos Yeniay’ı, size güzel imkânlar sunacak. Yeni insanlarla tanışmanız yeni projeler anlamına gelebilir. Yıllardır dirsek dirseğe çalıştığınız kişilerle ilgili yol ayrımına da gidebilirsiniz.
  • Neleri başarabileceğinizi görmeye hazır olun. Yılın geri kalanında kendisine jestler yapan, dinleyen biri haline geliyorsunuz. Enerjinizi sömüren insanlardan uzaklaşacaksınız. Ailenizdeki bazı insanlara karşı mesafe koymanız gerektiğini göreceksiniz.
  • Aile içinde yaşanan haksızlıklara göğüs germemeniz sizin ne kadar haklı olduğunuzu ortaya çıkarabilir. Eşinizin işiyle ilgili duygusal rahatsızlığına yardımcı olabilirsiniz.
  • Yılın son Retro’su kasım ayında sizi yakından ilgilendiriyor. Yönetici gezegeniniz yılın son Retro’suna giriyor. Su burcunda geri giden yönetici gezegeniniz adeta bir boğulma tehlikesi geçiriyor. Konulara balıklama atlamanıza neden olabilir. İkili ilişkilerinizde detaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
  • Hayatınızın en önemli kararlarını alacağınız aralık ayında, cesur davranmaya ne dersiniz? 12 Aralık hava burcunda yaşanacak Dolunay, maddi olarak kendinizi geride kalmış hissediyorsanız, elinizden tutmak için sürpriz imkânlar sağlayacak.

Astrolog Zeynep Turan

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…