YENİ YILDA SEVDİKLERİNİZE ALABİLECEĞİNİZ HEDİYELER

YENİ YILDA SEVDİKLERİNİZE ALABİLECEĞİNİZ HEDİYELER

Her yılın sonu geldiğinde içimizi bir yılbaşı akşamı hazırlığı telaşı kaplar. Hem geçmiş günlerimizi gözden geçirir hem de gelecek yılın planlamasını yaparız. Yılbaşı aslında sevdiklerimize hediye almak ve mutlu etmek için güzel günlerden biridir. Bu yazıda hediye seçimi konusunda sıkıntı çekenler için sevdiklerine alabileceği hediyeleri kaleme aldım.

Özel Tasarım Kahve Kupası

Gelişen teknolojiyle sevdiğiniz kişinin ilgisine göre ona özel bir kupa tasarlayabilir, içeceğini her yudumladığında aklına siz gelebilirsiniz.

Ajanda Seti

Ben sadelikten yanayım diyenlerdenseniz, yılbaşının en gedikli hediyelerinden olan ajanda tam size göre. Sevdiğiniz kişiye hediye ettiğiniz bu ajanda ile yeni yıldaki planlarını ve programlarını not almakla beraber bu hediyeden memnun kalacağından emin olabilirsiniz.

Matara ya da Termos

Yoğun hayatlarımızın vazgeçilmezi haline gelen matara ve termoslar hayatımıza çok kolaylık sağlamakta. Ona hediye edeceğiniz bu hediye ile hayatına tahmin ettiğinizden daha çok kolaylık sağlayabilirsiniz. Matarasında içeceğini taşıyabilir. Termosuyla soğuk günlerde içini ısıtacağı kahvesini yudumlayabilir.

Özel Tasarım Cüzdan

Hayatın yoğunluğundan bahsetmişken, kalabalık ortamlarda hareket ettiğimizde ya da bir yerde oturduğumuzda gerçekleşmesini istemesek de olabilecek en kötü senaryolardan birisi cüzdanımızı kaybetmektir. Alacağınız bu kişiye özel cüzdan ile hem sevdiğiniz kişiye güzel bir jest yapmış olacak, hem de kaybettiği takdirde bulması diğerlerine göre daha kolay olacaktır.

Fotoğraf Albümü

Geride bıraktığınız yıldaki anılarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğrafları koyduğunuz bir fotoğraf albümü ile sevdiğiniz kişiyi oldukça mutlu edebilirsiniz.

Kişiye Özel Telefon Kılıfı

Sevdiğiniz insana alabileceğiniz güzel hediyelerden birisi de onun için kişiselleştirdiğiniz telefon kılıfı olabilir. Günün büyük bir kısmında elinde olan telefonunu kullanırken, hediyeniz olan kılıfı kullandığını görmek sizi oldukça mutlu edecektir.

Yılbaşı İçin Özel Şekerleme ve Çikolatalar

Yılbaşı akşamının renklerini içinizde hissedeceğiniz ambalajlardaki bu şekerleme ve çikolatalar ile tatlı yiyip tatlı konuşabilirsiniz. Klasik olduğunu düşünseniz de aklınıza hediye gelmediği anlarda en önemli kurtarıcınız bu hediye olabilir.

Yılbaşı İçin Özel Kazak ve Çoraplar

Son yıllarda oldukça tercih edilen bu hediyeler, yılbaşı akşamını daha eğlenceli ve renkli bir hale getirebilir.

Akıllı Saat ya da Bileklik

Günümüzde hayatımızın olmazsa olmazı olan telefonlarla beraber çalışabilen bu saat ve bileklikler sayesinde sevdiğiniz kişinin yanında telefonu olmasa bile ona ulaşabileceksiniz. Kullanışlı ve ergonomik yapılarıyla sevdiğiniz kişiye yeni yılda oldukça kolaylık sağlayacaktır.

El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri

Kimi zaman çok pahalı hediyeler, el yapımı hediyelerin bulundurduğu değeri içinde bulunduramıyor. Eğer el becerilerinize güveniyorsanız, maddi kaygılardan uzak ve tamamen sizin eseriniz olan bir hediye ile sevdiğiniz kişinin yeni yılını kutlayabilirsiniz. Hediye olarak yapabileceğiniz şeylere örnek olarak; yıl içinde geçirmiş olduğunuz güzel anıları bir mektup şeklinde yazıp ona hediye edebilirsiniz. Bu mektupta ona özel yazacağınız bir şiir de olabilir. Soğuk günlerde kullanması için bir atkı ya da bere örebilirsiniz. Örgü örme konusunda deneyimliyseniz, bir kazak da örebilirsiniz. Ne kadar klasik gözükse de ellerinizle hazırladığınız yılbaşı pastasıyla akşamınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Aslına bakarsanız hediyeler her ne kadar önemli olsa da belli bir güne ve belli kalıplara sığdırmak hediyenin üzerinde maddi kaygılar gütmenize sebep olabilir. Sevdiğiniz kişiyi en iyi siz bilirsininiz. Hayatın püf noktalarından birisi küçük şeylerle mutlu olabilmekte gizli… Sizler de sevdiğiniz kişiyi büyük ve pahalı hediyelerden ziyade, manevi değeri yüksek olan küçük şeylerle de mutlu edebilirsiniz. Mutlu ve huzurlu bir yıl dileklerimle…

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

13.12.2019

 

 

Sayfa görüntülenme : 22061
76%
10%
6%
4%
2%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

hediye, sürpriz, yılbaşı, mutluluk, burçlar,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA