YENGEÇ BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

YENGEÇ BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

2018 yılının son ayları size çok şey kazandıracak. İletişimde etkin ve aktif olurken alışkanlıklarınızı, bağımlılıklarınızı terk edeceksiniz. Fırsatınız varken duygularınıza rehber olacak bu döngüden faydalanın; çünkü beklentileriniz, gerçekçi hayallerinizi yakalamanız bu süreçte çok daha kolay olacak. Kendinizi adeta yeniden keşfedecek, yeniden âşık olacaksınız. Ezberinizi bozacak aylara giriş yaparken sizin için özel hazırladığım astro koç önerilerimi mutlaka dikkate alın.

2018 yılının son aylarında dikkat etmeniz gereken konular;

  • Eylül ayının son günlerinde planlarınızı iyi oluşturmaya önem vermelisiniz. Kariyeriniz konusunda karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir.
  • 1984-98 yılları arasında doğduysanız ve yeni başlayan bir ilişkiniz varsa karşınızdaki kişinin tavırları pek içinize sinmeyebilir.  Onu daha yakından tanımak için arkadaş çevresine dâhil olmanızı tavsiye ederim.
  • Ekim ayının başlarında geri hareketine başlayacak aşk gezegeni Venüs sosyal ortamda dikkatleri üzerinize çekecek. Bu süreçte sırlarınızı emanet ettiğiniz kişilere dikkat edin.
  • 1970-84 yılları arasında doğmuş ve evli bir Yengeç burcuysanız, Eş ailesi ile ufak tartışmalara karşı hazırlıklı olun. Geçmişte haksızlığa uğradığınız konular, dolaylı yoldan önünüze çıkabilir.
  • Eş ya da sevgili kaprisi eylül-ekim aylarında artabilir. Sezgilerinizin sizi nasıl yönlendirdiğine dikkat edin çünkü her durumun altında bir şeyler aramadan edemeyeceksiniz.
  • Çocukları olan bir Yengeç burcuysanız, son baharın ilk günlerinde eğitimleriyle ilgili önemli kararlar almanız gerekebilir. Özellikle yurtdışı eğitimi için vereceğiniz manevi destek aranızdaki bağı güçlendirecek.
  • Kasım ayında devrim gezegeni Uranüs’ün burç değiştirmesi ile rahat bir nefes alacaksınız. Bu döngüde kendinizle ilgili yatırımlar yapabilirsiniz.
  • Yılın son ayında geri hareketine devam edecek olan Merkür, geçmişe dönük bazı sorunları tekrar önünüze getirebilir. Aynı deneyimi farklı sonuçlandırmak isteyebilirsiniz.
Sayfa görüntülenme : 22831
64%
11%
10%
6%
4%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

yengeç, eylül, ekim, kasım, aralık, 2018,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI