YENGEÇ, AKREP VE BALIK BURÇLARI

Yengeç, Akrep ve Balık Burçları

Zodyak takım yıldızının en soyut burçlarını konuşmaya ne dersiniz? Yengeç, Akrep ve Balık burçlarının kalbini fethetmek aslında hiç de zor değil. Empati güçleri oldukça gelişmiş olan bu burçlar için aşk olmazsa olmazdır ancak vazgeçilmez değildir. Kendi duygularını ifade etme konusunda her ne kadar sorun yaşasalar da birlikte oldukları kişinin duygularını belli etmesini isterler. Eğer eşiniz, sevgiliniz ya da gönlünüzü açtığınız kişi su grubu burcuysa elbette size de söyleyeceklerim var. Duyguları derin ve saplantılı olan Yengeç, Akrep ve Balık burçlarının kalbini kazanmak, kalbinde yer edinmek için işte bilmeniz gerekenler.

YENGEÇ

  • Kuşkulanmasına sebep olacak davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız. Sevdiği insana çok sadıktır fakat daha fazlasını karşı taraftan bekler.
  • Sınırlarını zorlamadığınız sürece huzursuz bir ruh haline bürünmez. Fedakardır ama sizin onun için ne kadar fedakârca davranacağınızı ölçmek için ilk adımı sizden bekler.
  • Kibar ve özenli tavırlar her zaman ona çekici gelir. Su grubunun en duygusalı olmasına rağmen duygularını hemen açmaz, sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekler.

AKREP

  • Su grubunun en tutkulusu odur. Ne istediğini bilmeyen birini görmezden gelir hatta yok sayar.
  • Kıskançtır fakat yanındaki kişinin de dikkat çeken biri olmasını ister, bununla övünür. Bakımsız insana tahammülü yoktur.
  • Sezgileri çok kuvvetlidir, bir saat sohbet ettiği biriyle ilgili yaptığı analizlerde genelde yanılmaz, dolayısıyla onun için ilk izlenim önemlidir.

BALIK

  • Rahatlık onun için çok önemlidir. İstediği huzuru ona verebileceğinizi hissederse peşinizden ayrılmayacaktır.
  • Gönlü zengin, eli bol tabiri Balık burcu için söylenmiş sanki. Cömerttir fakat biraz abartıp savurganlaşabilir. Hayatında bu olumsuz tarafını dengeleyecek birini ister.
  • Ona karşı ısrarcı davranıp, hesap sormak gibi bir hataya düşerseniz muhtemelen sizi sıradan bir arkadaşı olarak görecektir.

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 43096
77%
13%
3%
2%
2%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

YENGEÇ, AKREP, BALIK,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA