YAY BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

YAY BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

Zor ayları arkanızda bırakırken çoğu zaman hayatla mücadele etmekten yoruldunuz ancak asla pes etmediniz. Satürn’ün burcunuzdan uzaklaşması hayatınızda ağır bir tecrübe döngüsünü atlattığınızı vurguluyor. 2018 yılının son aylarında geleceğiniz için olumlu sonuçlar elde edeceğiniz bir zaman dilimindesiniz. Mevsimin yüzünü sonbahara dönmesi ile birlikte dikkatler sizin üzerinizde olacak. Mesleki olarak daha da gelişim göstereceğiniz 2018 yılının son aylarında ailenizin desteği ayrıca önem kazanacak ve aile bireylerinizden daha fazla anlayış bekleyeceksiniz.   Unutmayın, 12 yılda bir gelen şans gezegeni burcunuza geliyor. Sizin için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

2018 yılının son aylarında dikkat etmeniz gereken konular;

  • Yılın son aylarında sizin için iş değil, insanlar zor olacak. Sizi rahatlatacak hem fiziki hem de manevi iyi gelebilecek aktivitelere yönelebilirsiniz.
  • Eylül ayının son günlerinde mirasla ilgili konular gündeme gelebilir. Elinize geçecek parayı yatırım için kullanırsanız, ilerleyen aşamada önemli kazançlar elde edebilirsiniz.
  • Ekim ayında sevmeye kendinizi hazır hissetseniz de birlikte olmayı düşündüğünüz kişinin, sevginizi hak edip etmediği konusunda şüpheye düşünebilirsiniz.
  • Yeteneklerinizi keşfedeceğiniz, özgüveninizin yükseleceği aylardan geçerken, batıl inançlarınızdan da arınabilirsiniz. Sizi olumsuz etkileyen sözlerden uzaklaşmanızı tavsiye ederim.
  • Kasım ayında yaşam kalitenizi artırmak için ekonomik anlamda girişimler yapabilirsiniz.
  • Her şeyi aynı anda düşünme çabanız kaygılı ruh haline bürünmenize neden olabilir. Özellikle yılın son günlerinde yaşam stresinizi birlikte olduğunuz kişiye yansıtmamalısınız.
  • Eğer evliyseniz, ekim ayında eşinize olan kıskançlığınız artabilir. Hiç olmadık sorgulamalar, sonrasında pişman olacağınız yakıştırmalar ve imalarda bulunmanız, sizi çıkmaz yollara götürebilir.
  •  1984 – 1998 yıllarında doğan bir Yay burcuysanız, işinizin eğitim alanına daha çok ağırlık vereceğinizi vurguluyor gök kubbe. Çalışma hayatınızda destek göreceksiniz ve önünüz açılacak.
Sayfa görüntülenme : 19787
74%
20%
2%
2%
1%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

yay, 2018, eylül, ekim, kasım, aralık,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA