VENÜS BURCUNUZA GÖRE AŞK HAYATINIZ

VENÜS BURCUNUZA GÖRE AŞK HAYATINIZ

Madem Venüs yeryüzüne inip oklarını fırlatmaya başladı. O zaman gelin Venüs’ü mercek altına alalım. Devir bilgi çağı ise hem öğrenelim hem yorumlayalım.  Venüs doğum haritalarımızda fiziksel çekiciliği, albenisi var mı yok mu belirler.  Burcunuz ne olursa olsun Venüs’ünüz doğum haritanızda güçlüyse, fiziksel olarak çekicisiniz ve alımlısınız demektir. Venüs’ü burcunuzla karıştırmayın. Kendisi aşkı hatta şeytan tüyünüzün bile olup olmadığını anlatır.   Sevgilisinin Venüs burcunu bilenler toplansın, eğer bilmiyorsanız mutlaka öğrenin.

KOÇ: Venüs’ü Koç olanlar son derece başına buyruk olmakla beraber, ilişkide karar mekanizması da kendileri olmak isterler. Onlar için önemli olan ortak alınan bir karar değil, kendi sözlerinin ne kadar geçtiğidir. Anlaşmak son derece zordur.

BOĞA: Venüs’ü Boğa olanlar için sadakat ve gücen sevgiden daha önemlidir. Aşk içinde dahi rahatlık arar. Hem aklının hem de kalbinin rahat edeceği bir ilişki yaşamak ister. Bu özellikleri bulduğu kişinin hayatında bir ömür boyu yer almak için elinden geleni yapar. İlişkide dengeyi her zaman bulur.

İKİZLER: Venüs’ü İkizler olanlar dinamik bir aşk yaşamak isterler. Mantıkları ile duygularını aynı orantıda kullanırlar ve bu sebeple her adımları planlı olur. Duygularını en üst seviyede yaşarlar, bir gün aşk için ölmeli aşk o zaman aşk derken ertesi gün ayrılık konuşması yapabilir. Tartışmaktan asla çekinmezler.

YENGEÇ: Venüs’ü Yengeç olanlar birlikteliklerde de anaç duygularını kontrol edemezler. İlişki adına kaygıları kolay kolay son bulmaz ve sürekli ikna edilmek isterler. Yüksek duygularla başladıkları ilişkilerinde çok çabuk hayal kırıklığına uğrarlar ve bunu dile getirmekten çekinmezler.

ASLAN: Venüs’ü Aslan olanlar sevgilileriyle ego savaşına girmekten çekinmezler. Onlarla çok eğlenceli bir birliktelik yaşanırken, tartışma anında mutlu günleri oldukça çabuk unuturlar. Her ne kadar duygularıyla hareket ediyor gibi görünseler de mantıkları her zaman devrededir.

BAŞAK: Venüs’ü Başak olanlar birlikteliklerini çekingen yaşarlar. Bir ilişkiye başladıkları zaman odak noktaları her zaman sevgilileri olur ve hayatlarını onlara göre dizayn ederler. Sakinliğinin altında detaycı tutumları yatar. Tartışmak yerine sorunları konuşarak halletmeyi tercih ederler.

TERAZİ: Venüs’ü Terazi olanlar hayatlarının her alanında olduğu gibi ilişkilerini de dengede yaşarlar. Onların sosyal alanlarına müdahalede bulunmak ilişkinin temelini sarsar. Güzellik ve estetik algıları çok gelişmiştir. Aşkı dahi mesafeli yaşarlar.

AKREP: Venüs’ü Akrep olanlar birlikteliklerini ihtiraslı yaşarlar. Sevdikleri kişiler ile aralarında her ne kadar güçlü bir bağ kurmuş olsalar da şüpheci tarafları her zaman çok daha baskındır. Birlikte olduğu kişinin sırları olmasına tahammül edemezken kendisi gizemli davranır. Baskın olmaktan hoşlanır.

YAY: Venüs’ü Yay olanlar birlikteliklerinde cesur olurlar. Aşkı sonuna kadar yaşamaktan korkmazlar ancak aynı şekilde de çabuk vazgeçerler. Onlar için önemli olan ortak düşüncelere sahip olmaktır. Aşkta mücadele etmekten hoşlanmazlar.

OĞLAK: Venüs’ü Oğlak olanlar aşı ciddiye alır. Körü körüne bir aşk yaşamak yerine ağır adımlarla ilerler. Onun için mesafeler her zaman önemlidir. İlk görüşte aşk ona göre değildir. Emin olmadan hiçbir ilişkiye başlamaz.

KOVA: Venüs’ü Kova olanlar aşkta uyumu karşılıklı sadakatte yakalar. Onlar için sevgiden daha üstün olan anlayıştır. Biz olmaktan her ne kadar hoşlansa da ben fikrini asla terk etmez. Derin birliktelikler ona göre değildir.

BALIK: Venüs’ü Balık olanlar romantiktir. Aşk içinde duygularını kontrol etmekte zorlanır. Bu sebeple fazla hassastır ve yanlış anlaşılmalara açıktır. Aşırı fedakâr olması ve sürekli empati kurması aşkta çabuk yorulmasına neden olur.

Astrolog Zeynep Turan

30.07.2018

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Sayfa görüntülenme : 80411
64%
10%
9%
7%
5%
3%


YORUM YAP

Yorumlar

Demet Gurelli - 09-08-2018 06:23:26
Ben aslan burcuyum yukselenim kova. Peki venus burcum nedir bilmiyorum nasil ogrenebilirim? 20.08.1960 saat 17:50 Ankara
Seda Terlemez - 09-08-2018 06:23:06
Merhaba Venüs borcumuzu nasıl öğrenebilirim
Ayşe Sarı - 17-08-2018 06:20:26
Merhaba venüs burcumu nasıl öğrenebilirim?
Ayşe Sarı - 17-08-2018 06:20:20
Merhaba venüs burcumu nasıl öğrenebilirim?

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA