VENÜS BALIK BURCUNA GEÇİŞ YAPIYOR!

27 Ocak akşam saatlerinde Venüs Balık burcuna geçiyor! Bir Balık dünyayı asla sadece siyah ve beyazdan ibaret görmez. Balık burcu gökkuşağındaki tüm renkleri görür.  Aşk tanrıçası Venüs Balık burcunda hareket ederken sevgimiz herkesi kucaklıyor. “Ne olursan ol, gel” diyor. Affetmeye, anlamaya çalışıyoruz kocaman yargılara kapılmadan. 

Etkiliyoruz, etkileniyoruz ama partnerimize merhametli olmak esas önceliğimiz. Venüs Balık burcunda sevgi doludur, naziktir. Bu duyguları tam anlamıyla tatmin etmek bu süreçte zordur. Sınırlarımız, kendimize çektiğimiz çizgiler Venüs Balık burcunda hareket ederken keskinliğini kaybeder, silikleşir. 

Aşkın her tarafta özgürce aktığı bu sürecin tek olumsuz tarafı hassas bünyelerin kandırılma, aşk dışında amaçlar için kurban olarak seçilme gibi olaylarla sıklıkla karşı karşıya gelebilmesidir. Venüs’ün Balık burcuna geçişi ilişkilerin ve duyguların idealize edildiği, cilalanıp parlatıldığı bir sürece işaret eder aynı zamanda...

Venüs Balık’ta Koç: İlişkilerde sırlar açığa çıkmaya başlıyor. Aşk itirafları, ayrılık kararları bu süreçte gündemine gelebilir.
Venüs Balık’ta Boğa: Son günlerin aksine hayatın daha eğlenceli bir döneme giriyor. 
Venüs Balık’ta İkizler: Aşkı, iş çevrelerinden yakalayabileceğini vurguluyor. Sosyalleşip, farklı bağlantılar elde edeceğin günler başlıyor. 
Venüs Balık’ta Yengeç: İsteklerinin peşinden gitmeye başlıyorsun. “Sev beni” ile başlayan cümleleri sıklıkla dile getirmeye hazır ol. 
Venüs Balık’ta Aslan: Finansal anlamda yüzün gülmeye başlıyor. İlişkilerini daha samimi ve derin yaşamak isteyeceksin.
Venüs Balık’ta Başak: İkili ilişkiler ön plana çıkıyor. Partnerinle ilişkini onarıp, renklendirebileceğin bir süreç seni bekliyor.
Venüs Balık’ta Terazi: Çalışma alanında uzlaşmacı davranıp, sorunları çözen taraf bu sefer sen olacaksın.
Venüs Balık’ta Akrep:  İletişim yoluyla hayatına yeni insanlar girebilir, karşı tarafı kendine çekebilirsin. İlişkilerde mantık ön planda…
Venüs Balık’ta Yay: İlişkinde romantik ve sahiplenici bir tavır takınacağını vurguluyor. Evlilikler ön plana çıkıyor.
Venüs Balık’ta Oğlak: Ortak ilgi alanına sahip insanlar bu süreçte daha çok ilgini çekebilir. İletişim önem kazanıyor.
Venüs Balık’ta Kova: Maddiyata düşkünlüğün artarken, finansal pozisyonunu ileri götürmek adına eline fırsatlar geçebilir.
Venüs Balık’ta Balık: Gözler sana çevriliyor! Çekiciliğin artarken, karşılık beklediğin, platonik aşkların etrafında fır dönmeye başlayabilirler. 

 

Sayfa görüntülenme : 35964
100%
0%
0%
0%
0%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA