TERAZİ BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

TERAZİ BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

Özgür ruhunuzu besleyecek, yaratıcı, yeniliklere ve değişime açık insanlarla kuracağınız ilişkiler 2018 yılının son aylarında hayatınıza heyecan katacak. Gökyüzü yıl boyunca hızlı ve beklenmedik olaylar yaşamanıza sebep oldu. Maddi gelirlerinizi garanti altına almak isteyeceğiniz aylar yaşarken, bireysel anlamda çıkış yakalayacağınız konular olacak. Cesaretiniz artacak ve kendinize daha çok güveneceksiniz. İş ile aşk hayatınızın karıştığı bu süreçte arkanızdan konuşan kişilerle yüzleşmeler yaşayacaksınız.

2018 yılının son aylarında dikkat etmeniz gereken konular;

  • Yaşadıklarınızdan ders çıkarmak sizin için zor değil. Eylül ayında bir etabınız daha kaldı. Bunu da atlatabilirseniz, size ve hedeflerinize kimse engel olamayacak. Sabırlı olun.
  • Ekim ayında büyük emekler vererek kazandığınız unvanınız, itibarınız bir kat daha önemli olacak. Konumunuzu korumak için çaba sarf etmelisiniz. 
  • Eğer çocuklarınız varsa onların gelecek planlarına kafa yoracağınızı söylüyor gök kubbe. Eşinizin sizinle aynı fikirde olmamasının nedenini ailesine bağlayabilirsiniz. Bu süreçte mantıklı davranmak size fayda sağlayacak.
  • Hayatta iyi şeyler de oluyor, demenize çok az kaldı. Biraz sabır gerektiren isteklerinizi özgürce yaşamak ve tutkularınızı harekete geçirmek isteyeceksiniz. Ekim ayında hayatınızı değiştirecek aşka denemeden hayır demeyin.
  • Eğer çok sevdiğiniz ama kırgın olduğunuz insanlar varsa, ekim ayında onlarla olan ilişkinizi tekrar değerlendirip aranızdaki kırgınlığa bir son verebilirsiniz.
  • 1970-1984 yılları arasında doğmuş evli bir Terazi burcuysanız, güven kelimesinin anlamını yeniden düşüneceksiniz. Bu süreçte kendinizi üçüncü kişilerin olumsuz yorumlarına kaptırmayın.
  • Venüs Retro’su maddi kazanç, servet edinme, ilişkilere kafa yorma ve güven konusunu masaya yatırmanıza neden olurken, karışıklıklardan rahatça sıyrılmak adına profesyonel destek alabilirsiniz.
  • Kasım ayında yaşanacak olan Merkür Retro’su sizi bazı gerçeklerle yüzleştirebilir. Bu durum karşısında dik durmalısınız.
Sayfa görüntülenme : 21345
63%
15%
9%
6%
4%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

terazi, 2018, eylül, ekim, kasım, aralık,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA