SEVGİLİLER GÜNÜ ŞİFRELERİ

SEVGİLİLER GÜNÜ ŞİFRELERİ

Aşk; insanoğlunun varlığından itibaren devam eden bir hikâye. Âşık olmayan, bunun acısını çekmeyen, mutluluğuna erişemeyen var mı ki? Sadece Sevgililer Günü gibi özel günlerde bu aşkı abartmak ne kadar doğru diye düşünenler de olabilir; ilişkinin içinde yeni heyecanlar tatmak, farklı sürprizlerle ilişkiye renk katmak için bu tarz günleri sonuna kadar destekleyenler de… Unutmayın, herkes kendini özel hissetmek ve sevdiği insan tarafından mutlu edilmek ister. Amaç ona en güzel hediyeyi almak değil, ona kendini iyi hissettirmek. Peki, bu özel günde sevgilinizin kalbini tekrar fethetmeye ne dersiniz? İşte size, onu burcuna göre etkileyecek birkaç öneri…

KOÇ: Dürüstlükten hoşlanır! Aklınızdan geçenleri tahmin etmesini beklemeyin, direkt söyleyin yeter. Onunla açıkça flörtleşin ve egosunu tatmin etmeyi ihmal etmeyin. Küçük aşk oyunları ilgisini çekecektir. Ona, fotoğraflarınızdan oluşan bir kolaj hazırlayabilirsiniz.

BOĞA: Güven verin! Size sonuna kadar güvenmeli; arkasından gizli saklı işler çevirmeyin. Daima güzel giyinin, ona kocaman gülümseyin, sade ve doğal olun. Küçük bir ipucu daha; ona güzel yemekler yapın! Baş başa olacağınız, mumlarla süslenmiş bir masaya asla hayır demez.

İKİZLER: Merak uyandırın! Her şeye meraklı olduğunu unutmayın ve onu sürprizlere boğun. Romantizm çok da önemli değil, farklı ve değişik şeyler hazırlayın yeter.  Sevginizin uzun ömürlü olması için iyi bir dinleyici olun. Ona fotoğrafınızdan oluşan bir puzzle yaptırmaya ne dersiniz?

YENGEÇ: Romantik olun! Duyguları her zaman ön planda olan Yengeçler için bugün oldukça özel olacaktır. Romantik olmak için çaba gösterin. Kibar ve düşünceli davranın. Müzikle ilgileniyorsanız ona beste yapın, o da olmazsa aşkınızı anlattığınız bir video hazırlayın.

ASLAN: İltifat edin! Evet, sadece oturup saatlerce ona iltifat etmeniz bile yeterli olacaktır. Ama her daim güzel görünmeyi unutmayın.  Yönetimi eline almasına izin verin. Bırakın patronun o olduğunu düşünsün, nasılsa tatlı dilinizle istediğinizi yaptırabilirsiniz. Adına özel bir takı onu mest edebilir.  

BAŞAK: Yüzeysel olmayın! Detayların onun için önemli olduğunu unutmayın ve her yaptığınız hareketin mantıklı olmasına gayret gösterin. Aklı başında insanlardan hoşlanan Başaklar, nazik ve saygılı bir sevgiliyi baş tacı edecektir. Ofisine sade bir hediye ya da baş ucuna bir aşk notu bırakın.

TERAZİ: Pozitif olun! Onun kararsızlığına karşı siz olumlu ve kararlı olun. Onu bazı konularda yönlendirin. Lüks yerlere gitmekten ve onun için para harcamaktan çekinmeyin. Kendinize özen gösterin, romantik olun. Gösterişli şeylere hayır demez ve bunu herkesin gözü önünde yapabilirsiniz.

AKREP: Gizemli olun! Akrepler sorgulamayı sever. Ona net olmayan mesajlar verin ve biraz uğraştırın. Tutkulu olmaktan çekinmeyin ve nelerden hoşlandığını keşfedin. Yoğun duygular onu her zaman heyecanlandırır. Özel bir gece hazırlayın; sakin müzikler ve kokulu mumları unutmayın.

YAY: Onu bilmediği yerlere götürün! Gezmeyi sevdiğini unutmayın ve sakın onu eve kapatmayın! Dışa dönük ve pozitif olun. Değişik konulardan konuşun. Farklı şehirler, farklı kültürler onun ilgisini çekecektir, planlarınız bu yönde olsun. Mesela iki kişilik bilet alın ve nereye gideceğinizi söylemeyin.

OĞLAK: Mesafeli duruşundan korkmayın ve ısrarcı olun! Güveninizi kazanmak için her yolu deneyin. Onun soğuk tavrına karşılık siz kibar ve nazik davranın. Eğlenceli olun, onu güldürecek şeyler yapmaya çalışın ve size alışmasını sağlayın.  Nostaljik bir hediye, geçmişine ait hatıralar onu mutlu edecektir.

KOVA: Kıskanç olmayın, sınır koymayın! Arkadaşlığı önem veren Kovalar, sevgilisinin onun en yakın arkadaşı olmasını ister. Özgün olun, inandığınız şeyleri savunun. Kıskançlık yaparak kendinizden uzaklaştırmayın. Özel bir kutu hazırlayın ve içine onu heyecanlandıracak notlar yazın.

BALIK: Güçlü olun! Kendi ayakları üzerinde duran insanları seven Balıklar, sevgilisini güçlü kişilerden seçer. Boş biri olmadığınız ona kanıtlayın ve zor anlarında mutlaka yanında olun. Romantik konuşmalardan, aşk şiirlerinden, ince detayları olan hediyelerden hoşlandığını unutmayın.  

Astrolog Zeynep Turan

 

Sayfa görüntülenme : 3845
63%
36%
0%
0%
0%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA