OĞLAK BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

OĞLAK BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

2018 yılında gücünüzü yönetici gezegeninizden alırken, aslında ne kadar şanslı olduğunuzu fark edeceğiniz olaylar yaşadınız. Bu yıl Satürn, Oğlak döngüsünden etkilenmeyecek hiçbir burç yok. Ancak, bu döngü sizin kaderiniz ve karakteriniz üzerinde çok daha etkili. Şimdi ise oldukça iddialı aylara hazır olun. 2018 yılının ilk aylarında size engel olduğunu düşündüğünüz kim varsa, ne varsa hepsinin üstesinden gelebileceğiniz günler yaşayacaksınız. Hayatınızın yeni 7 yıllık döngüsünü dizayn ederken, kurmak istediğiniz düzene bir adım daha yaklaştığınızı fark edeceğiniz olaylar yaşayacaksınız.

2018 yılının son aylarında dikkat etmeniz gereken konular;

  • Geçtiğimiz aylarda yaşanan Güneş tutulmasının etkileri eylül ayında size hayati kararlar aldırabilir. Önünüzü görmek, yolunuza çıkan engelleri aşmak için bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.
  • Davalar ve hukuki uyuşmazlıklar sizi istemediğiniz kişilerle karşı karşıya getirebilir. Tüm ayrıntıları hesap ederek hareket etmelisiniz.  
  • Sakin ve sempatik tavırlarınızdan faydalanan insanları eylül ayında fark edeceksiniz. Bu dönem insanların size ne amaçla yaklaştığını anlamak adına ters köşe sorgulamalar yapmalısınız.
  • 1960-1969 yılları arasında doğmuş, evli bir Oğlak burcuysanız, eşinizle başka bir şehirden ev alarak, taşınma kararı alabilirsiniz. Yeni şehir, yeni insanlar sizi korkutmasın, üzerinizdeki fazlalıklardan arınacağınızı hissedin.
  • Kendi işinizi yapıyorsanız, beklentide olduğunuz para ve ödemeler Ekim ayı içinde gelişmeler hız kazanacak. Ertelemekten yorulduğunuz hayalleriniz için adım atmanızı tavsiye ederim.
  • Yaz aylarında başlayan ve yeniden şans vermek istediğiniz bir ilişkiniz varsa kasım ayında aklınız karışabilir. Şans vermeden önce bir kez daha düşünün.
  • Yılın son aylarında gerçekleşecek Merkür Retro’su geçmişte önünüze çıkan fırsatları size tekrar sunabilir. Bu süreçte içinizden geleni mutlaka yapın.
  • Eğer global bir firmada üst düzey yöneticisiyseniz, aralık ayında risk almanız gerekebilir. Korkmayın, tecrübelerinizin izinden gidin.
Sayfa görüntülenme : 20782
50%
30%
9%
4%
3%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

gönül - 07-09-2018 11:21:37
yükselen oglaklarda aynı etki altında mı güneş oglak için mı yazdınız bu yazıyı

Popüler kelimeler

oğlak, 2018, eylül, ekim, kasım, aralık,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA