NAR KIRIYORUZ!

NAR KIRIYORUZ!

Büyük sıkıntıları geride bıraktığımız 2020 yılını bitirmek için geri sayıma geçmiş bulunuyoruz. Yeni umutlarla başlayacağımız 2021 yılını, önceki yıllarda da yaptığımız gibi bu sene de yılın en uzun gecesi olan 21 Aralık’ta yapmaya, nar kırmaya ne dersiniz?

İyi Düşün, İyi Söyle

2020 yılının siyahını geride bırakarak, birbirimizle güzel iletişim kurarak ve güzel düşüncelerimizi temenni ederek en uzun gecede kötü yorum yapanlardan olmayalım. 2021 yılına geleceğe umutla bakacağımız dileklerle girelim. Biz ne kadar güzel düşünürsek gökyüzü de o kadar güzel haberler verecek bizlere. Güneş – Oğlak döngüsü gökyüzüne girerken tarihte az görünen gezegen kavuşumları da yaşanacak.

Neden Nar Kırıyoruz Diye Soranlar! Çünkü Nar;

  • Bolluk ve bereketi simgeler.
  • Nar, birin bin olması anlamına gelir.
  • Nar, doğum ve çoğalmadır.
  • Nar, Osmanlı’da sevilen kıza gönderildiğinde; evlenme teklifi anlamına gelir.
  • En önemlisi ise nar, yaşamın sembolüdür.

21 Aralık 2020’den nar kırarak ayrılırken yeni umutlar ve yeni hedefler şekilleniyor. En uzun gece kendi içerisinde barındırdığı bilinmezliklerle kapımızı çalıyor.

Kendi Gücünüzü Fark Edin!

Kendi iç dünyamıza döndüğümüz bugünlerde, kendinizi başkalarına anlatmaktan vazgeçin. Kendinizi başkaları ile kıyaslamaktan bir gün de olsa uzaklaşın. Ne olursa olsun iyi temennilerde bulunup kendi inancınıza göre dua edin. Yaşadığımız gezegenin her zamankinden çok daha iyi temennilere ve dualara ihityacı var. O yüzden inanmaktan bir saniye bile vazgeçmeyin. Kendi ayaklarımızın üzerinde daha güçlü durmamız gereken bir yıla giriş yapıyoruz. Unutmayın ki; İnsan en çok kendi alın terine inanır. 

''21. yüzyılın eşiğinde oturuyoruz. İnsaoğlu görse de görmese de başka bir boyuta taşınyor. 21 Aralık ise gelecek 80 yılın ilk günü!''

Gezegenler Bilinmezliklere Son Vermek İstiyor

2020 yılında o kadar çok kötü olay başımıza geldi ki; umutlarımız ve hayallerimiz büyük tahribatlar aldı. Tahrip olan hayallerimizi toparlama vakti geldi! 2021 yılıyla yeni umutlara yelken açıyoruz. Nedenlere çok takılıp 2020 gibi karanlık bir yılda en çok da kendinize kötülüğünüz dokunduysa ilk önce kendinizle hesaplaşıp helalleşin. Gezegenlerin hareketliliği, yeni kırılmaları da beraberinde getirecek. Geleceğimize umutlu bakmak için kendi iç dünyamızdaki sorunları bitirmemiz, içimizdeki bilinmezliklere son vermemiz gerekiyor. Unutmayın ki;

Kendinizi en iyi siz tanıyorsunuz.

Güzel Niyetlerle Kıralım Narları!

21 Aralık’ta, en uzun gecede narımızı bereket için istediğiniz saatte mutfağımızda kırıyoruz. Amacımız inançlarımızı sembolleştirmek, bir ritüele çevirmek değil. Asıl amacımız en uzun gecede kırmanın bereketini üzerimize çekmek, bereketli düşüncelerimizi birer güzel niyete dönüştürmek, tatlı yiyip tatlı konuşmak. Peki ne yapıyoruz?

  • Narı güzelce bir poşete koyuyoruz,
  • 21 Aralık’ta evrenin en uzun gününde narımızı kırıp sonrasında ise ayıklayıp şifa niyetine yiyoruz.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

1.12.2020

Sayfa görüntülenme : 118688
73%
12%
8%
3%
1%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA