MERKÜR RETROSU KOVA SEYRİNE DEVAM EDİYOR

MERKÜR RETROSU KOVA SEYRİNE DEVAM EDİYOR

İletişimi yöneten Merkür, Kova burcundaki Retro’suna devam ediyor. Tepkilerimizi, düşünce İfade biçimlerimizi temsil eden Merkür’ün geri hareketi süresince yanlış anlaşılmak da kendimizi doğru ifade edememek de an meselesi! Gündemin bir hayli yoğun olduğu günlerde, onlarca detayla haşır neşir olurken; Retro’nun etkilerini her köşeden hissetmeye devam edeceğiz.

Dört bir tarafta Retro!

Uzun zamandır içimize attığımız, kendimize bile itiraf edemediğimiz düşüncelerimiz, ani duygusal yükselişlerle açığa çıkabilir. Keskin, gergin, savunmaya geçen konuşmalarımızın ardında kendimizi koruma içgüdümüz yer alacak. Doğrularımızdan şaşmak istemeyeceğiz ancak bazı konularda yanılmamız da an meselesi! Çünkü Retro, deyim yerindeyse iletişimin akışını bozguna ve kesintiye uğratmaya devam ediyor olacak. Beğeni çıtamız yükselirken, hemen her konuya eleştiri oklarını yöneltmeden edemeyeceğiz. Açık sözlülüğümüz, ilişkilerimize darbe indirebilir. Gök kubbe, ‘haklı da olsan, zamanını bekle’ mesajı veriyor olacak.

Yüksek duygular, ani kararlar!

Bir süredir içinde şüphe tohumları olanlar, gerçeklerin peşine düşebilirler. Sırlar ifşa olurken, yüzleşmelerin ağırlığı bir süre içimizi kemirebilir. Diğer taraftan çevremize dair güven sorgulaması içerisine düşebiliriz. Hiç konduramadığımız insanların yaptığı dedikodulara, türlü tuhaf oyunlara, birbirlerini sırtlarından vurmalarına şahitlik edebiliriz. Merkür gerilemesi bu kadar zorlarken aslında gerçekleri göstermek isteyecek. Gerçekler acı verici olsa da fark ettirecek, büyütecek, olgunlaştıracak. Değer mi derseniz, evet!

Retro Kova burcundaki gerilemesine devam ederken, teknolojik aksaklıklar gündelik işlerimizde bizleri zorlamaya devam edebilir. Bozulan eşyalarımızı yenilemek zorunda kalabiliriz. Ulaşmayan nemli mailler, hata veren internet sayfaları, bozulan bilgisayarlar, yedeklenmeyen dosyalar bizleri telaşa sürüklemeye devam edebilir. İnternet üzerinden yapacağımız alışverişlerde sorunlar yaşayabiliriz. İnternet, telefon bankacılığı gibi işlemlerimizde aksaklıklar söz konusu olabilir.

Öne çıkanlar

Gizli saklı düşmanlıklar

Ailevi sorunlar

İlişkilerde keskin çıkışlar

İletişim kopukluğu

Teknolojik sorunlar

Unutkanlık

Görme ve diş problemleri

Anlaşma-sözleşmelerde aksaklıklar

Merkür’ün Radarına takılacak burçlar: Kova, Akrep, Aslan, Boğa

 

Astrolog Zeynep Turan

27.02.2020

Yazının her hakkı saklıdır.

Kaynak gösterilerek dahi çoğaltılamaz.

Sayfa görüntülenme : 18445
50%
31%
9%
4%
2%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

merkür, retro, kova, teknoloji, aile, sağlık,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA