MAYIS AYI YERYÜZÜNE NE TAŞIYOR?

MAYIS AYI YERYÜZÜNE NE TAŞIYOR?

Baharın yalnızca doğaya değil, içimize de geldiğini mayıs ayıyla beraber anlamaya başlıyoruz. Mayıs ayı geçtiğimiz aylara göre çok daha olumlu geçmekle beraber aynı zamanda beklentileri de karşılama açısından çok daha doygun bir ay olacak.

Hep beraber gökyüzüne bakıyoruz!

Merkür Retro’sunun bu ayın başında bitmesi ile beraber iletişime dayalı sorunlar yavaş yavaş düzelmeye başlarken, iletişim gezegeni de yavaş yavaş gücünü toparlamaya başlıyor. Bir şeylere başlamak, yeni adımlar atmak için oldukça uygun olan mayıs ayı baharın esintisi ile fırsat bekleyen herkese şansın kapılarını zorlamak için mükemmel bir şans verecek. Maddi anlamda kendisini yıpranmış hissedenler işlerini yola sokarken, bir taraftan da yeni atılımlar yapmak isteyebilir. Ancak unutmamak gerekir ki Merkür’ ün düz seyrine dönmesi hemen olmayacaktır. Bu sebeple Merkür gücünü tam kazanana kadar yeni iş imzaları için ani kararlar alınmamalı, elektronik eşya alımı bir süre de olsa bekletilmeli.

Mayıs ayı içinde kendinizi hiç olmadık şekilde sanatsal tiyatro, sinema konser ve benzeri aktiviteler içinde bulabilir, hiç bilmediğiniz yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Yeni hobi alanları edinmeniz meslek tercihinizi dahi değiştirebilir. Eğer toprakla uğraşıyor, tarım yapıyor ya da konut, gayri menkul işi içinde olan 1970 – 1984 doğumlu kişiler iseniz şans rüzgârının sizden yana olacağını görebilirsiniz. Ayrıca alım satım işlerinin de hız kazanacağı bu ay ihtimal dahi vermediğiniz alışverişler yapabilirsiniz. Yel değirmenlerine karşı savaşmaktansa rüzgârı arkanıza alarak yol almanın zamanı geldi diyor gökyüzü. Uzun zamandır maaş beklentisi içinde olan 1985 – 1992 yıllarında doğmuş olanlar ise beklentilerini karşılayacak maddi artırımlar yaşayabilirler. Kamu kurum ve kuruluşları ile ilgili sınavlara girebilir, iş alan değişikliği yaşayabilirler. Ayrıca iş yerinde terfi, yeni iş ortaklıkları, maaş zammı ya da çok daha yüksek bütçeli bir iş teklifi almaları an meselesi. 

İletişimin, yaratıcılık gerektiren işlerin hatta toprağın veriminin bile artacağı mayıs ayı kaos dolu günlerden sonra herkese çok iyi gelecek. Tabi unutmadan söylemek gerekir, hayatta emek verdiğimiz her şeyin, her konunun mutlaka olumlu geri dönüşü olacaktır. Ancak emek vermeden beklediğiniz güzellikler size gelmediği zaman nerede hata yaptığınızı da düşünmeniz gerekir.

Yeni bir ay, yeni başlangıçlar ve umutlar…

Hayatınızın kontrolünü kaybettiğinizi mi düşünüyorsunuz?

Ne yaparsam yapayım olmuyor mu diyorsunuz?

Hayatınızın dönüm noktasını yaşayacağınız mayıs ayı sosyal hayatları canlandırmakla kalmayıp aynı zamanda yeni bağlantılar kurma noktasında da destekleyici olacak. Hiç ummadığınız arkadaş davetlerinde iş alanınızda size yardımcı olabilecek kişilerle tanışabilir, uzun zamandır haber beklediğiniz iş başvurunuz için kaynaklar bulabilirsiniz. Yani anlayacağınız kontrol yeniden sizin ellerinize geçecek ve seçtiğiniz yollar kaderinizi belirleyecek. Samimiyetin biraz daha artacağı bu ay, etrafınızda kaos yaratan insanlardan uzaklaşmak bazı şeyleri çok daha iyi görmenize de neden olacak.

İlişkilerde de bahar havası estirecek olan mayıs ayı, uzun süredir beraberliği olan çiftleri mutlu sona bir adım daha yaklaştırabilir. Tabi kontrolü kaybetmediğiniz sürece. Kıskançlık ve tutkunun birbiriyle çarpışacağı bu ay tarafınızı doğru seçmelisiniz. Hangi duyguyu beslemek istediğinize de çok iyi karar vermelisiniz. Evlilik yoluna girdik bize bir şey olmaz diyorsanız da bir anda işlerin aslında hiç de göründüğü gibi olmadığı hissine kapılabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin ailesi ile konular gündeme gelirken aynı zamanda beklenmedik engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu ay birliktelikleri saracak olan bu iki duygu herkesi etkisi altına alırken çarpışmaların yaşanması da muhtemel olacak. Tutkuyla beslediğiniz aşkınızı körü körüne bir kıskançlık kıskacına alabilir, sevginizden üstün gelmesine şahit olabilirsiniz. Siz siz olun hayatınızda her zaman güzel olana odaklanın.

Mayıs ayı çok zengin…

Evet, mayıs ayının maddi getirilerinden, şans kapılarını açtığından bahsetmiştim. Ancak bahsetmek istediğim bir konu daha var. Bu ay aynı zamanda yeryüzüne lüks tüketimini de artıran etkiler yayacak. Yani ay sonunda çok kazandım ama çok da harcadım gibi cümleler kurabilirsiniz. Kazandıklarınızın kıymetini bilmediğiniz sürece her şey geldiği gibi elinizden gidebilir hatta üstüne olumsuz durumlar bile yaşayabilirsiniz.

Mayıs ayı yeni projelere, yeni aşklara, yeni ilişkilere, yeni işlere, yeni imzalara açık olduğu kadar tüketime de çok fazla açık bir ay olacak.

Hem maddi tüketim hem de manevi…

Planlarınızı hayatın akışına göre yaptığınız sürece hayatta sizden yana olacaktır. Bu ay herkesin potansiyelini ölçümleyeceği bir ay olurken aynı zamanda da hayat yoluna kimlerle devam edeceğinizi belirleyeceğiniz bir ay olacak.

Şimdi geçmiş deneyimleri geri de bırakıp, yeni şans kapılarını aralama zamanı!

Sosyalleşmenin zirve yapacağı, evinize girmeyeceğiniz mayıs ayına hoş geldiniz.

Sayfa görüntülenme : 26539
62%
17%
5%
5%
5%
3%


YORUM YAP

Yorumlar

Pınar Demirkol - 05-05-2017 06:05:29
Zeynep hanım Merhaba 2 Mart 1972 sabah saat 5 gibi ezan vakti doğmuşum yanılmıyorsam yükselen burcum oğlak is hayatımda önemli bir donemecteyim yorumunuzu bilmek isterim teşekkür ederim. Sevgiler
Nilgün B. Yıldırım - 05-05-2017 06:05:17
Yorumlarınız harika... Sarf ettiğiniz tüm emekler için teşekkürler...
Nida Elbeyli - 08-05-2017 06:50:33
Ben ikizler burcuyum 28 mayıs 1991 doğumluyum. Yükselenim akrep. 1 senedir issizim ve isteğime göre iş bulamıyorum. Bi yandan da kitap yazma çalışmaları yapıyorum. Tek hayalim kitap çıkarmak. Ama su an çalışmaya da çok ihtiyacım var. Benim neler yapmam gerekiyor? Ya da beni neler bekliyor? Cevap verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler Zeynep Hanım.
Derya deniz - 12-05-2017 06:20:33
Merhaba Zeynep ,Hanim.07/08/1987 Osmaniye/Kadirli doğumluyum. Saat 03.30-04.00 arasında doğmuşum.Bu aralar karar aşamasindayim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Popüler kelimeler

Mayıs, Merkür, İnsan, Aşk, Kaos, Dünya, Yeryüzü,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA