KOVA BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

KOVA BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

Hayatınızı baştan aşağıya değiştireceğiniz, kendinizi çok iyi yönlendirebileceğiniz aylara giriş yapıyorsunuz. Alışılmışın dışında kararlar alacağınızı işaret eden gökyüzü hayata karşı direnişinizi göstereceğiniz aylar yaşamanıza sebep olacak. 2018 yılında değişimi en çok hisseden burçlardan biri sizsiniz. Şimdi ise kurduğunuz düzeni bir adım daha ileriye taşıyacak ve 2018 yılını oldukça kârlı kapatacaksınız. Bildiklerinizi hayata geçirirken, gökyüzünün size ne kadar cömert davrandığına şaşırabilirsiniz. Yılın geri kalanını nasıl yönetmeniz gerektiği konusunda astro koçluk tavsiyelerimi mutlaka dikkate alın. Kazanan siz olacaksınız.

2018 yılının son aylarında dikkat etmeniz gereken konular;

  • Sınırlarınızı katı kurallarla belirlemeniz, bazı şeyleri kaçırmanıza neden olabilir. Unutmayın, hayatı yakalamak için hiçbir zaman geç değil. Yeter ki inancınızı kaybetmeyin.
  • Eylül ayında aile, başkalarını memnun etme, özgüven gibi konularda abartılı davranabilirsiniz. Sorumluluklarınızı azaltmalısınız.
  • 1960-1969 yılları arasında doğmuş ve ortaklı bir iş yapıyorsanız, ekim ayında yola yalnız ya da başka ortaklarla devam etme kararı alabilirsiniz. Kararlarınızı yapıcı bir şekilde ifade ederseniz, dostluğunuz baki kalabilir.
  • Uzun soluklu bir ilişki istiyorsanız, ekim ayında görünüşüyle dikkat çeken biriyle tanışabilirsiniz. Ancak bu dönem çıkacak kişileri fazla ciddiye almamanızı öneririm. 
  • Ekim ayında duygusal dünyanızın zindeliği bedeninize de yansıyacak. Stresten uzak durmanızı tavsiye ederim.
  • 1984-1998 yılları arasında dünyaya gelmiş bir Kova burcuysanız ve kalbinizi kıran bir aşka son verdiyseniz, insanların sorgulamaları yorabilir. Bu süreçte yalnız kalmak size iyi gelecektir.
  • Kasım ayının ilk haftasında geri hareketine devam edecek olan yönetici gezegeniniz Uranüs, kişisel hesaplaşmalarınızı bir kenara bırakacağınızı işaret ediyor. Sizi artık yolunuzdan kimse döndüremeyecek.
  • Aralık ayında ise sizin için yatırım yapma zamanı! Bu ay, uzun süredir almak istediğiniz evi alabilirsiniz.
Sayfa görüntülenme : 20967
69%
20%
2%
2%
2%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Pınar Aras - 05-09-2018 14:08:49
Çok yorulan bir kovayım ben de sizi ziyaret etmek isterim Zeynep hanımcığım

Popüler kelimeler

kova, 2018, eylül, ekim, kasım, aralık,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA