KOLEKTİF GEZEGENLERİ ANLATTIK...

KOLEKTİF GEZEGENLERİ ANLATTIK...

 

Asırları Deviriyoruz!

Kolektif Gezegenler, O da Ne Diyeceksin?

Zaman, fikri firarı oynuyor. Koskoca evrende, hangi köşede duracağımızı hesaplayacağımıza; defter tutar gibi hani nerede iyi şeyler, beni niye bulmadı diye dolaşıyoruz. Kolektif gezegenler, o da ne diyeceksin?  Uranüs, Neptün, Plüton; 18. YY’ dan sonra keşfedilen gezegenlerdir. İnsanoğlunun bilinci yükseldikçe, bu gezegenlerin de keşfedilme fırsatı ortaya çıktı. Anlayacağın, insan aklının başaramayacağı bir şey yok! Kolektif  gezegenler astrolojide, toplulukları, insanlık kavramlarını anlatır. Düzeni, sürekli bir değişime tabi tutarlar. Bu gezegenler, transitleri, düzenimizi, değerleri, bakış açılarını; kısacası kavramları zorlar ve yapılandırır. 

Sene 2010, Uranüs; Koç burcuna geçiş yaptı. 2011’de Koç burcunda kendini tam anlamıyla ifade etmeye başlayan bu kolektif gezegen, başta Koç burçları olmak üzere; düzenleri, kurumsal markaları, hatta marka evliliklerini de beraberinde getirdi. Kişilerin hayatında baskı yaratırken, global markalar da ciddi girişimler başlattılar. Tabii, bu seyirden en çok egolar zarar gördü. O niye diyecek olursan, alternatif tıp meslekleri; mistisizmi destekledi. Bireyler de kendilerini, birden bire yürütmek istemedikleri düzenlerin, evliliklerin, kurumsal kimliklerin içinde buldu. Kurtulmanın yollarını aramaya başladılar. Anlayacağın, o da Koç, onun da hayatında işte bunlar oldu; dedirtecek olayları hatırlamana neden oldu. İnsanız, başkalarını düşünmeden, onlarla kendi hayatımızı kıyaslamadan; ikna olmuyoruz. İnsan olmanın cilvesi diyelim. Bu konu bitmez, çünkü Uranüs 2018’e kadar; Koç burcunda olacak. O tarihlere kadar, değişmeyen hiç bir şey kalmayacak! 

 

Sayfa görüntülenme : 5890
66%
33%
0%
0%
0%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA