KOÇ BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

KOÇ BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

2018 yılının son aylarına giriş yapmışken, yazı bitirip, sonbahar havasına bürünmeye başlıyoruz yavaş yavaş. Bu yılın beklentilerinizi karşılamadığını, çoğu zaman hayal kırıklıkları yaşadığınızı biliyorum Koç burçları. Şimdi ise her şeyi toparlama zamanı. Eylül, ekim, kasım ve aralık aylarında farklı gelişmeler yaşarken, sizi şimdiden gökyüzü konusunda uyarmak hatta astro koçluk yaparak duygu durumunuz konusunda size yardımcı olmak istiyorum.

2018 yılının son aylarında dikkat etmeniz gereken konular;

  • Hayatınızda hiçbir konuda geri durmadınız. Uranüs burcunuzun üzerinde devrim yaparken yine durmayacaksınız. Fakat artık özellikle de eylül ayında sorumluluklarınızı biraz olsun azaltmanız gerekiyor.
  • Cazibeniz ve liderliğiniz iş konusunda birçok sorumluluk almanıza yardımcı olurken sizi daha da yükseğe çıkaracak. Ancak etrafınızda bazı kişileri toparlamaya çalışırken enerjinizi bölebilirsiniz.
  • Ekim ayındaki Venüs Retro’suna dikkat! Burada yapmanız gereken; özellikle kurumsal bir yerde çalışan Koç burcuysanız karışıklıklardan uzak durmanız.
  • Gökyüzüne göre size önerim iletişim gezegeni Merkür, kasım ayında Akrep burcunda geri giderken 1 Aralık’a kadar her şeyi iki kere düşünün. Belki de bunların hepsi yaşanırken; gelecek 4 ayınıza inanmakta güçlük çekebilirsiniz.
  • 1970-84 yıllarında doğmuşsanız; artık çok farklı evrede olduğunuzu, evlilikten ve ilişkiden beklentinizin ne olduğunu, özellikle son zamanlarda hissettiklerinizi göz önünde bulundurursanız sizin döneminizin geldiğiyle ilgili şüpheniz olmasın, yeter ki bu durumu kabul edin.
  • Yeni projelere başlamak için eylül ayı iyi bir zaman dilimi olabilir.  Kendinizi bu dönemde güçlü ve cesur hissederseniz, inanılmaz başarılara imza atabilirsiniz.
  • Yılın son birkaç ayında kardeşler ve yakın çevreniz sizi zorlayabilir. İnsanların dertlerine çare bulmaya çalışırken güçten düşmek istemiyorsanız, onları da çözüm odaklı olmaları konusunda teşvik etmelisiniz.
  • Aralık ayında yeni bir yılın hazırlığı içine girerken, 2018 yılında sizi hayal kırıklığına uğratan kişileri yeni yılınıza taşımak istemeyecek, gökyüzünün de desteği ile radikal kararlar alacaksınız.
Sayfa görüntülenme : 20243
73%
8%
7%
4%
3%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

Koç, NelerBekliyor, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA