KALBİNE GÜVEN, AŞK HALA VAR

ÜNLÜ ASTROLOG

ZEYNEP TURAN’IN YENİ KİTABI

KALBİNE GÜVEN, AŞK HALA VAR

 

Ünlü astrolog Zeynep Turan, uzun yıllar boyunca profesyonel olarak verdiği danışmanlıklarından elde ettiği deneyimlerini yeni kitabında okurlarıyla paylaşıyor.

Siyah Kuğu Kitap’tan yayınlanan Kalbine Güven, Aşk Hala Var, ilişkilerinde kendini çıkmaz sokakta hissedenlere ışık tutuyor. 21. Yüzyılın hızına kalplerin yetişemediğini, bu nedenle kitabı yazmaya karar verdiğini belirten Zeynep Turan, kitabında kolay uygulanabilecek yöntemlerle herkese birer yol haritası sunuyor...

KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR’a dair…

İlişkilere dair tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz Kalbine Güven, Aşk Hala Var, okuyucuları kendi içlerine döndürerek yönlerini bulmalarına yardımcı oluyor. Yazar kitabında kalp ile aklın aynı yöne bakmadığı zaman sorunların aşılamayacağını anlatıyor ve okurlarına yeni yöntemlerle ilişkilerindeki çıkmazların nasıl üstesinden gelebileceklerinin sırlarını veriyor.

Ve mutlu olmak için büyük şeylerden vazgeçmek gerekmediğini bir kez daha hatırlatıyor.

  • Hayal ettiğiniz duyguları yaşamak zor değil!
  • Bazı aşklar özür beklemez, kabul bekler. Nasıl mı?
  • İlişkinizde beklentileriniz karşılanmadı mı, yoksa siz mi birlikte olduğunuz kişiden çok şey beklediniz?
  • Kendinizi anlamadan bir başkasını anlamak mümkün mü?
  • Sorunları çözmek mi zor, yoksa görmemezlikten gelmek mi kolay?
  • Doğru insanla beraber olduğunuzdan emin misiniz?
  • Güçlü olmak için ne gerekli?
  • Yüreğinizdeki bükülmez enerjinin mutlu ilişkinin sırrı olduğunu biliyor muydunuz?

 

 

 

 

 

 

 

Sayfa görüntülenme : 32230
57%
24%
8%
4%
2%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

rezan kurt - 10-11-2016 06:18:22
Zeynep ablacım öncelikle kitabını tebrik ederim:) 21 yaşındayım ve seni 16 17 yaşımdan beri takip ediyorum. Titizlik,özveri,hassasiyetle çalışıyor ve her adımını bu şekilde atıyorsun ve bu seni farklı,başarılı ve bu bizler, bizlerin tercihlerinde etkin olmanı sağlıyor.Her zaman vurguladığın astronomi bir yol haritası mottonda sende etkin bir yol gösterensin bizlere..Sevdiklerime sıkıntılarında yardımcı olurken onlara seni,yazılarını tavsiye eder oldum ve geri dönüşler her zaman harika oluyor bu konuda da teşekkür ederim hem ailem hem dostlarım adına senden.. senin juniorun olarak anılmak beni gururlandırıyor..bize kazandırdıkların sağladığın farkındalıklar için minnet borçluyum..dileklerimiz dualarımız seninle seni rabbim hem eşine hem oğluşuna bağışlaşın.. kii başarında en büyük kaynağının yaradana olan inancının gücünün sağladığı umut olduğunuda çok iyi gözlemledim bu süreçte..yani senden çok şey öğrendim öğrettim ve bizlere hala öğretmeye devam ediyorsun ve bunun daim olması,başarılarının mislenerek hayırlısıyla artmasını diliyorum..umarım birebir görüşme tanışma sohbet etme imkanımız bir gün olur..sevgi ve samimiyetle...
Fatoş TAPAN - 16-11-2016 06:26:55
Merhaba ,Zeynep hanım :) Yeni kitabınızı Aşk ile yazmışsınız ,korunması gereken masanın ayakları gibi gerçek olanı yansıtmışsınız . Sizi Seviyorum :)

Popüler kelimeler

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA