KADIN AKLI - ERKEK ANLAYIŞI

KADINLAR NE SÖYLER ERKEKLER NE ANLAR

Kadınları anlamak gerçekten zor mudur yoksa erkekler işine geldiği gibi  mi anlıyorlar kadınları? Bu soruların cevabı kadınlarda gizli. Net olmak bazen her sorunu çözse de kimi zaman da anlaşılmayı beklemek kazanıyor hayatta. Gelin hep beraber analiz edelim, erkekler asıl nerede kaybediyor?

Kadın: Hayatım kilo mu aldım acaba ben biraz?

(Bana kilo almadığımı ve aksine zayıfladığımı söyle. Kilo alıp almadığımı ben senden daha iyi biliyorum ve senden kendimi daha iyi hissedeceğim şeyler söylemeni bekliyorum.)

Erkek: Evet.

 

Kadın: Bana söylemek istediğin bir şey var mı?

(Ne yaptığını biliyorum ve ben konuyu açmadan bana anlatmanı bekliyorum. Eğer bunu hiçbir şey yokmuş gibi davranarak geçiştireceğini zannediyorsan yanılıyorsun. Üstelik bu sefer benim dırdırıma da mal edemeyeceksin konuyu.)

Erkek: Durup dururken bunu sormanın anlamı ne, sorun çıkartmaya yer arıyor. Söylemek istediğim bir şey olduğu zaman söylerim zaten. Kim bilir kafaya yine neyi taktı?

 

Kadın: Kendimi bugün iyi hissetmiyorum.

(Bana ilgi göster, benimle ilgilen. Neyim olduğunu sor. Şımartılmaya ihtiyacım var. Haddinden fazla üzerime düş ve bugün tek ilgi odağın ben olayım.)

Erkek: Regl günü yaklaşmış olabilir. Bugün ondan uzak dursam iyi olur, kendi haline kalsın.

 

Kadın: Beni eskisi kadar sevmiyorsun.

(Bana, beni sevdiğini söyle ve kaprislerime göz yum. İlgini çekmeye çalışıyor ve düşüncesiz davranmana katlanamıyorum. Yarın eve güzel bir sürprizle gel mesela)

Erkek: Dırdır yapmaya başladı. Nasıl cevap verirsem vereyim tartışmak istiyor benimle.

 

Kadın: İlişkimizle ilgili kafam karışık.

(Seni seviyorum ve beni kendine inandırmanı istiyorum. Beni istediğini duymak ve özverinin sözlere dökülmesini istiyorum. Kendi dünyamızda bu ilişkiyi uçsuz konuşmalara götürebilirsin. Böyle bir vizyona sahipsin. Futbol yorumları yaparken düşüncelerinde sınır tanımıyorsun. Bunu ilişkimize de yapabilirisin.)

Erkek: Sanırım ilişkiye ara vermek istiyor.

 

Kadın: Adriana Lima mı ben mi?

(Dünyanın en güzel kadınının ben olduğumu duymak istiyorum. Farklı ihtimalleri aklının ucundan bile geçirme saçımda yaptığım değişikliği, son zamanlarda ki görünüşümü fark etmediğin için kafanın nerde olduğunu anlamaya çalışıyorum. Bana prenses gibi davran. )

Erkek: Adriana Lima’yla kendini kıyaslıyor.

 

Kadın: Bugün yalnız kalmak istiyorum.

(Sana her zaman olduğundan daha çok ihtiyacım var, yanımda ol ve beni avut. Bir çocuk gibi sev beni. Yalnız kalmak istemiyorum. Son zamanlarda kendi dünyandasın. Bu durumu fark etmen için seni kendine getirmem lazım. )

Erkek: Tamam

 

Kadın: Beni bir daha sakın arama.

(Telefonu kapatır kapatmaz ısrarla beni aramanı bekliyorum. Böylece senin için ne kadar vazgeçilmez olduğumu anlayacağım.)

Erkek: Aramamı istemiyor bitirmiş demek ki.

 

Kadın: Konuşmak istemiyorum.

(Biraz daha üstelemene ihtiyacım var, tabi ki konuşacağım. Israrını görmek istiyorum. Konuşmasam da yanımda ol.)

Erkek: Tamam, kapatıyorum. Birazdan mesaj atacak ne de olsa.

Sayfa görüntülenme : 33723
63%
27%
5%
2%
1%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

kadın, erkek, aşk, anlayış, netolmak,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA