JÜPİTER TERAZİ'DE BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK?

Koç ve Yükselen Koç

Jüpiter Terazi döngüsü cümleniz; aşk çift kişiliktir.

Hayatınızın aşkını, ortak bir gelecek ve hayaller paylaştığınız o özel insanı bulmaya hazır mısınız? Jüpiter 7.evinize renk katarken, sadece kalbinizi değil cebinizi de dolduracak bir yol arkadaşı bulabilirsiniz kendinize. İş hayatı ön planda olan bir Koç burcuysanız, bu yıl iş ya da maddi anlamda bir ortaklığa girebilirsiniz. Eğer uzaya uzaya sakıza döndü dediğiniz bir ilişkiniz varsa, Jüpiter bu kişiyle yollarınızı ayıracaktır.

Boğa ve Yükselen Boğa

Jüpiter Terazi döngüsü cümleniz; sevgi emektir…

Çalıştıkça ve ürettikçe kazandığınız bir döngü başlıyor sizin. 6.evinizde seyredecek Jüpiter, hayatınızda daha paylaşımcı, yardımsever yaklaşımlar sergilerken, sevdikleriniz için yeni sorumluluklar üstlenmekten çekinmeyeceğinizi de vurguluyor. Beslenme düzeninize dikkat etmezseniz, normalde olduğundan daha hızlı kilo alabilirsiniz. Ayrıca evinize yeni bir misafir alabilir, evcil hayvan bakmaya başlayabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Jüpiter Terazi döngüsü cümleniz; her çiçekten bal alırım…

Aşka dair tüm bildiklerinizi unutun. Çünkü öyle biriyle tanışacaksınız ki, “Bunca zamandır neredeydin?” diye yakasına yapışmanız an meselesi. Evli bir İkizler burcuysanız, 5.evinizde seyredecek Jüpiter artık sizin için ailenizi genişletmenin zamanının geldiğini işaret ediyor. Yaratıcılığınızı ön plana koyduğunuz bir iş yapıyorsanız, önümüzdeki 1,5 yıl ilhamınız bol, kazancınız açık. Seyahatleriniz sıklaşabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Jüpiter Terazi döngüsü cümleniz; evim evim güzel evim!

Evinize olan aşkınızı bilmeyen yoktur. Ama sizin gibi öncü burçta hareket edecek Jüpiter, 4.eviniz üzerinde etkilerini gösterirken, evinizi yenileyebilir ya da gayrimenkul sektörüne yatırım yapmak adına elinize fırsat geçebilir. Anne ailesini ilgilendiren uzun soluklu problemler de çözüme kavuşabilir. Özellikle maddi anlamda bu taraftan gelir elde edebilirsiniz. Eğer görüşmediğiniz aile bireyleri varsa, bu süreç sizi onlarla tekrardan bir araya getirecektir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Jüpiter Terazi döngüsü cümleniz; bilgi beş harflidir, beşte dördü ilgidir!

Hayatınızla ilgili en doğru yönlendirmeleri yaptığınız ve yerinde kararlar aldığınız bir döngü başlıyor sizin için. Jüpiter, 3.evinizde seyrederken hayatınızda karşılaştığınız sorunları daha kolay çözüm üretirken, bilgi dağarcığınızı genişletmek adına eğitim programları ve yurt dışı gezilerine dâhil olabilirsiniz. İş ve sosyal çevreniz genişlerken, hayatınıza bu dönemde girecek insanlar size yeni gelir kaynakları sağlayabilir.

Başak ve Yükselen Başak

Jüpiter Terazi döngüsü cümleniz; para var huzur var!

Sizin için fırsatlarla dolu bir döngünün ardından şimdi Jüpiter, 2.evinizde hareket etmeye başlıyor. Son 1,5 yılda elinize geçen fırsatları kazanca çevirmek ve maddi anlamda kendinizi güvence altına almak adına hareket edebilirsiniz. Gelirinizde artış yaşanabilir ve buna bağlı olarak yaşam alanınızı, arabanızı yenileyebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde yatırım yapar ya da başka finansal girişimlerde bulunursanız, hem uzun soluklu olabilir hem de size kazanç getirebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi  

Jüpiter Terazi döngüsü cümleniz; şansımı seveyim!

Şimdi şans sizden yana! Jüpiter, 12 yıllık aranın ardından önümüzdeki 1,5 yıl boyunca Güneş burcunuzda hareket etmeye başlıyor ve geçmişe resmen sünger çekiyorsunuz. Kişiliğinizi ve hayatınızı zenginleştirecek olanaklarla dolu çok önemli bir döngüden geçiyorsunuz. Hayatınızın aşkını bulabilir, aslında tam size hitap ettiğini düşündüğünüz bir işte çalışmaya başlayabilirsiniz. Daha önce seyahat etmediğiniz yerlere gidebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Jüpiter Terazi döngüsü cümleniz; çok sevilmeye değil hep sevilmeye ihtiyacım var.

İç dünyanız zenginlik kazanıyor! Derin korkularınızdan kurtulurken, kendinize baskı uyguladığınız konuların da üstesinden gelmeye başlıyorsunuz.  Vakıflara, yardıma muhtaç olanlara yardım eden derneklere rutin bir şekilde bağışta bulunmak isteyebilirsiniz. Ailenizle olan bağlarınız güçlenirken, öncelikleriniz, iç döngünüzle birlikte değişmeye başlıyor. Eşyalarınızda büyük ölçüde değişikliğe gidebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Jüpiter Terazi döngüsü cümleniz; arkadaşlar iyidir…

Hayatınızda en önemli desteği ve imkânları etrafınızdaki insanlar aracılığıyla yakalayacağınız önemli bir döngü başlıyor sizin için. Yaşamınıza yeni katılan insanlar sayesinde iş konusunda da şansınız açılıyor. Kazandıkça, hedeflerinize yönelik önemli adımlar atacaksınız. Teknoloji alanında işinizi ilerletebilir ya da altyapı olarak bu alandan faydalanırken, gelirinizi farklı yollardan da arttırma imkânı elde edebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Jüpiter Terazi döngüsü cümleniz; insanı olgunlaştıran tecrübeymiş.

Sorumluluk bilincinizin size kazandırdığı bir döngüye hazır mısınız? 10.evinizde seyredecek Jüpiter, kariyer hayatınıza önemli dokunuşlarda bulunurken, gelirinizde artış yaşanabilir veya terfi alabilirsiniz. Sadece iş değil aşkta da kazanıyorsunuz. İlişkiniz de resmi adımlar atılabilir, bu 1,5 yıllık dönemde evlenebilirsiniz. Başarılarınızla ve çalışkanlığınızla konuşulacağınız bir dönem sizi bekliyor.

Kova ve Yükselen Kova

Jüpiter Terazi döngüsü cümleniz; dünya keşfetmek için çok küçük!

Önümüzdeki 1,5 yıl boyunca sizi yerinizde tutabilene aşk olsun! Yurt dışı seyahatleri, eğitim fırsatları, idealleriniz derken, rüzgâr sizi nereye sürüklerse oraya gidiyorsunuz. Jüpiter döngüsü 9.evinizde seyrederken, hayatınıza yepyeni tecrübeler sokacaksınız. İnternet üzerinden birlikte hareket edeceğiniz insanlar, size çok şey katabilirler. Sizi unutulmaz bir yıl bekliyor! Hatıralarınıza bir yenilerini ekleyeceksiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Jüpiter Terazi döngüsü cümleniz; bugün bana yarın sana!

İlişkilerden beklentilerinizin değişmeye başladığı bir döngü geliyor sizin için. Jüpiter 8.evinizde seyrederken, maddi olanakları güçlü biriyle hayatınızı birleştirebilirsiniz. Birlikte çabalamanın ve kazanmanın öneminin farkına varırken, sevdiğiniz insanların da hayatında destekleyici bir rol oynayabilirsiniz. Miras konularındaki sorunlar çözülürken, elinize maddi anlamda yükümlülüklerinizi hafifletmenizi sağlayacak bir para geçebilir.

Jüpiter önümüzdeki 1,5 yıl boyunca Terazi burcunda. Peki bu süreç ülkemizi ve Dünyayı nasıl etkileyecek merak ediyorsanız; http://goo.gl/j2m8NU

Astrolog Zeynep Turan

22.08.2016

Yazının Her Hakkı Saklıdır

Sayfa görüntülenme : 164728
65%
24%
3%
2%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

gns - 27-08-2016 06:31:36
güzel #terazi,kova,ikizler
mrv - 09-09-2016 06:19:03
super bayıldım ben bu gezegene:) aslan burcuyum ve yukslenım terazı :)çifte guzellıkler benımle ınşllahhhh
Asdfghjkli - 16-09-2016 05:59:12
Burcum balık, yükselen yay, ay da yay burcu... Artık her şey güzel olsun yaa boğuluyorumm :(
Ilkay grp - 30-09-2016 06:13:54
Burcum kova,yukselenim terazi..guzel bir döngü beni bekliyor..herşey çok güzel olacak inanıyorum ❤
ilhan zobalı - 29-11-2016 10:43:00
yorumlarınıza bayılıyorum umut ve pozitif enerji veriyor..bilemiyorum acaba oğlak burcumuyum çok arada kaldım...19.01.1969 öğlen sonrası 14:45 de dünyaya gelmişim.. eğer aydınlatırsanız çok mutlu olacağım.. teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA