İKİZLER, TERAZİ VE KOVA BURÇLARI

İkizler, Terazi ve Kova Burçları

Bugün hava grubu burçlarını yakından tanımaya ne dersiniz? Yaşam enerjileri ile herkesi kendine hayran bırakan İkizler, Terazi ve Kova burçları yani hava elementi burçlarının kalbini çalmak için sizin de enerjinizin oldukça yüksek olması gerekir. Neden mi, çünkü beraber oldukları kişilerin kendilerine ayak uydurmalarını isterler. Her ne kadar şu an yazacağım satırlara şaşıracak olsanız da bu burçların adalet duyguları çok gelişmiştir. Haksızlığa gelemezler ve birisine haksızlık yapmamak için ellerinden geleni yaparlar. Bu durum ikili ilişkilerinin temelini oluştururken aynı zamanda yaşama dair prensipleridir de. Şimdi konuya neden buradan girdiğimi merak ediyorsanız, eğer bu burçlardan biriyle beraberseniz her an ani duygu durum değişikliklerine hazır olmalısınız. Bir anda size dört farklı mevsimi yaşatabilirler. Zorlar mıdır derseniz aslında hayır, yalnızca anlaşılmak isterler.

İKİZLER

  • Değişen ruh hallerine ayak uydurmanız gerekiyor. Sıkıcı bulduğu hiç kimseyle ilişkisini uzun süreli tutmaz. Eğlenceli yanınızı göstermelisiniz.
  • Hareket halinde olmayı, yeni şeyler keşfetmeyi sever. Çabuk sıkılan yapıda olan insanlarla anlaşamaz.
  • Koşulsuz sevgi ve sorgusuz güven bekler. Yapmak istedikleri konusunda ona destek olmazsanız ilişkisini sürdürüp sürdürmemekte tereddüt yaşayabilir.

TERAZİ

  • Sakin bir ses tonuyla ve tane tane konuşmanız bile sizden etkilenmesi için yeterli olabilir. Tartışmalardan, sesinizi yükseltmenizden hoşlanmaz.
  • Dürüsttür, bir söz verdiyse mutlaka tutar ve karşısındaki kişiden de aynı tavrı bekler.
  • İletişim kuramadığı kimselerle vakit geçirmez. Çekingen davranışlar sergilerseniz size karşı mesafesini her zaman korur.

KOVA

  • Onunla aynı düşünce yapısına sahipseniz ve ortak zevkleriniz varsa Kova burcuyla birlikte olmak için önünüzde engel yok demektir. Çünkü o kendisine benzemeyen biriyle yapamaz.
  • Âşık olduğunda aklı uçar gider, sadece duygularıyla hareket eder, aynı şekilde de sevilmek ister.
  • Hayatın içinde her konuda olgunlaşmayı ister dolayısıyla yerinde sayan, farklılaşmaktan korkan biriyle bir ilişki içine girmez.

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 26646
70%
24%
1%
1%
1%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

İKİZLER, TERAZİ, KOVA,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA