İKİZLER BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

İKİZLER BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

Artık sahnelere müthiş bir İkizler burcu giriş yapıyor. Bu durum aynı zamanda yarış ve rekabet anlamına da gelecek. 2018 yılının son aylarında her zamankinden daha metanetli ve şefkatli olacaksınız. Ancak özellikle yılın son üç ayında iyi niyetinizi su istimal eden kişilere karşı da dikkatli olmanız gerekebilir. Bu yılın son aylarında popüler kimliğiniz size yeni fırsatlar oluştururken bir yandan gizli düşmanlıkları da ortaya çıkaracak. Ün, unvan, itibar gibi konularda büyük gelişmeler yaşayacaksınız.

2018 yılının son aylarında dikkat etmeniz gereken konular;

  • Uzun zamandır dört koldan hayatınızı iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Yılın son ayları güçlü adımlarla yaklaşırken, planlarınızı ertelememenizi öneririm. Özellikle tatilde tanışacağınız kişinin yatırım önerilerini pas geçmemenizde fayda var.
  • Sezgilerinizle aklınızın ışığında hareket etmek size çok şey kazandırdı. Eylül ayının sakinliği duygularınızdan emin olmanızı sağlarken geçmiş ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz.
  • 1960-69 yılları arasında doğmuş bir İkizler burcuysanız, özellikle ailenizdeki bireyler üzerine kafa yormanız sizi psikolojik olarak yormuş olabilir. Kendi hayatınıza odaklanmanız, yeni şeyler denemeniz size iyi gelecek.
  • 1970-84 yılları arasında doğmuş evli bir İkizler burcuysanız, bazı alışkanlıklarınızı bozmak zor gelebilir. Ailenize yeni bir üye düşünüyorsanız beslenmenize dikkat etmelisiniz.
  • Ekim ayında gerçekleşecek Venüs Retro’su aranıza sınır koyduğunuz otoriter figürlerle keskin konuşmalar yapmanıza neden olabilir.
  • İlişkisinde problemleri olan bir İkizler burcuysanız, ani kararlar almamanızda fayda var. Haklıyken haksız duruma düşmek istemiyorsanız tüm parçaları birleştirdikten sonra harekete geçin.
  • Kasım ayında devrim gezegeni Uranüs’ün öncü burçta Retro yapması sebebi ile beklediğiniz yurtdışı haberleri gecikebilir. Sabırlı olmanız gerektiğini kendinize sürekli hatırlatın!
Sayfa görüntülenme : 21595
62%
17%
6%
5%
5%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Tamanna falahat - 05-09-2018 10:04:43
Harika kalpli güzel insan zeyneb hanim sizinle nasil uzak yol dan iletişim kurabilirim bilgilendirir seniz sevinirim. İran dan sizi ve teweet burcun siki takipçisiyim

Popüler kelimeler

ikizler, eylül, ekim, kasım, aralık,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA