İÇ HUZURUNUZU GERİ KAZANIN

Yüklerinizden kurtulun.

Bugünlerde iç huzurunuzu bozan, sizi sürekli kaygılandıran bir şeyler mi var? Çevrenizdeki kişilere kalbiniz daha çok yoruluyor ve tahammül sınırınızın azaldığını mı hissediyorsunuz. Tüm bu duyguları bir kenara bırakmak, yüreğinizi hafifletmek, sırtınızdaki, aklınızdaki yükleri kaldırıp atmak sizin elinizde.

Nasıl mı?

Hayata dair bakış açınızı değiştirerek başlayabilirsiniz. Kolay değil elbette yılların verdiği yorgunluğu bir çırpıda atmak. Bu sefer tamam deyip bir anda yenilenmek. Acıların tortusu ağrıyan kalplerinizi soldurdu belki… İnancınızı kaybettiniz. Şimdi tüm bu olumsuzluklardan kurtulmak için kararlar almalısınız. Şikâyet ettiğiniz her ne varsa bir kâğıda yazmalı, hangilerinden vazgeçebileceğinizin muhasebesini yapmalısınız. Canınızı sıkan, şikâyet etmenize sebep olan şeylere devam mı edeceksiniz yoksa devam yoksa hayatınıza yeni bir şans mı vereceksiniz. Çözüm sizde. Tek ve kıymetli hayatınız, ancak siz ona gereken değeri verdiğinizde anlam bulur. Bunu kendinize hatırlatın.

Ruhunuzun detoksunu yaptıktan sonra, huzurun kapılarının size ardına kadar açılacağını da göreceksiniz. Hayallerinize, istediğiniz hayatı yaşamanıza engel olan her şeyden kurtulduğunuzda planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Planlarınızın, hayallerinizin, hislerinizin önündeki tek engel sizsiniz unutmayın ve artık yaşamınıza ket vurmayın. Bu hayat ertelenerek yaşanmıyor. Ve mutluluğun sırrı aslında çok basit, kendinizi sevmekten geçiyor. Birini, işinizi, yaşamı sevmek için kendinizi sevmeniz gerekiyor. Şimdi düşünün, kendi kararlarını alamayan, hayallerini erteleyen, ideallerini başkasına adayan bir insan kendisini sevebilir mi? Elbette hayır. Benim çok kötü özelliklerim var onları da mı seveyim diyorsunuz? Tabii ki! Kabul edin, sevin ve gerekiyorsa değiştirin. Bu sizin büyülü maceranız ve kendinizi sevmek en güzel yolculuğunuz. Elimde sayısız bilet var bu yolculuğa, ne dersiniz denemeye değmez mi?

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 25602
66%
25%
2%
2%
2%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Günnur erkaçar - 08-04-2019 14:14:40
Enerjim çok düşük

Popüler kelimeler

,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA