Hayat Kimseye Torpil Yapmıyor

Hayat Kimseye Torpil Yapmıyor

Ne kadar paran olduğu ile ilgilenmiyor. Kendini bu bahanelerle kandırma.
Geçmişten ne kadar koptuğuna takılıyor. Sana her gün farklı bir sahne kuruyor. Yeniden başlayabil diye…

Kimi zaman sorumlulukların değişiyor, kimi zaman insanlar değişiyor… Her sabah kalktığında, aldığın her nefesle tazelenebil diye…
Kimi zaman kışı yaşatıyor, kimi zaman karnında kelebekler uçuruyor.
Ama hiç kimseyi pamuklara sarmıyor! Hep aynı duygularla yaşarsak, o zaman da insan olduğumuzu hissedemeyiz diye…

Israrla senin ne düşündüğünle, neye konsantre olduğunla ilgileniyor. Seni enerji olarak görüyor. Yaydığın frekansı temennin olarak algılıyor. Sana ve düşündüklerine senden daha çok değer veriyor. Bunu fark edip, kendi gücünü bil diye…

Kafa karışıklıkların, kızgınlıkların aslında ruhunla senin aranda! Hayat senin ne kadar sakin kalıp, çözüm arayıp aramadığınla ilgileniyor. Kendini ne için, kim için yıprattığın onun pek umurunda değil! Senin gerçekten ne istediğin, ne dilediğin önemli!

Hemen başlama: “ama…” diyerek bahanelerini saydırmaya. Dur düşün bu yazı ne demek istiyor diye! Gerçekten bir sor kendine başına gelenlerde veya yaşadıklarında senin hiç parmağın yok mu?

Kırılacağını bile bile kaç kere hamle yaptın, kaç kere düştüğünde kendine acımak daha kolay geldi? İşte bu yazı tüm bunları düşün diye… Tutuklarını gerçeğe dönüştürmek için verdiğin mücadelede hiç bir fatura ödememek mümkün mü? Koşmayı düşmeden mi öğrendin? Eğer düşmeseydin koşmayı dener miydin?

Hiç bir tecrübe boşa değildir. Ne öğrenmen gerekiyor bir düşün, en büyük korkun hayal kuramamak olsun! En büyük yasağında korkmak olsun! Güçlü olamamak için sebebin ne? Kurban psikolojisine girme.
Hayata küsme. İstediğinde silkelenip kalkabilesin diye; unutma, takılma, yılma! Yaşamın mucizesine inan! Yeniden başla ve asla korkma! Gülümsemen hiç eksik olmasın diye…

Zeynep TURAN

Sayfa görüntülenme : 81926
73%
20%
2%
1%
1%
1%

Anket

YORUM YAP

Yorumlar

Taha Ayar - 20-02-2017 06:26:24
Seviliyorsun Zeynep Abla
Zehra - 01-03-2017 06:03:01
Hayat adil olmuyor gibi görünebilir fakat Allah kesinlikle adil olandır muhakkak herkes zerre kadar yaptığı iyiligin yada kötülüğün karşılığını ,verdiği imtihanlarin sabrinin karşılığını gorecektir buna canı gönülden inanıyorum. Teşekkürler Zeynep Hanim sizi sürekli takip ediyoruz :)
Alev Şahbaz - 22-05-2017 06:17:58
Yazı harika tamda ihtiyacım olan zamanda okudum. Hayat adildir Tanrının adaleti sonsuzdur . Düşüncelerimiz hayatımızı oluşturuyorsa bundan daha adil ne olabilir çok basit olumlu düşünürsem herşey olumlumlu olumsuz düşünürsen olumsuz . Hayatta hep birbirimize önümüze bakmayı öğretmeliyiz
Ezel Ünsal - 22-05-2017 06:15:41
Çok çok güzel... Teşekkürler
Esma Erzurumluoğlu - 06-09-2017 06:44:00
HerZaman ki gibi harika yazmışınız gerçekten yüreğinize sağlık
Melike Muş - 06-09-2017 06:42:03
Yoruldum haddinden fazla yoruldum hissedemiyorum bi duygum bi hissiyatım kalmadı
Özden - 20-04-2020 16:59:25
Bahanelere sarılmak istemiyorum 2014 ten bu yana neye elimi atsam elimde kalıyor...dediğiniz gibi ders çıkarmaya çalışmak bir yerden sonra size umut aşılamalı.. daha çok umutsuzluğa sürüklüyorsa bu ders değil bu birine hayatın adil birilerine adaletsiz olduğudur. Yine de buna da şükür elbet. Mucizelere bir yanım hala inanıyor.

Popüler kelimeler

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA