Hava burçlarının aşkta şansı dönecek mi?

Hava burçlarının aşkta şansı dönecek mi?

İkizler, Terazi ve Kova burçlarını bahar aylarında neler bekliyor derseniz? Onlar için bu aylarda neler yok ki derim. Gökyüzünün hareketliliğine ayak uyduracak bu hava burçları için bahar ayları oldukça şenlikli geçecek. Zamansız tepkilerin de sahibi olan bu üç burç, bahar aylarında gönüllerine göre değil akıllarına göre hareket edecekler. Hava grubu burçları birlikte oldukları kişilere karşı duyarlı ve yardımseverdir. Enerjileri de oldukça yüksektir. Eğer İkizler, Terazi ya da Kova burçlarından biriyle beraberseniz enerjinizi daima yüksek tutmalısınız. Çünkü bahar aylarını dolu dolu yaşamak isteyen bu üç burç enerjilerini daha da artıracaklar. Kendi iç dünyalarından sıyrılacak, yalnızlık yerine kalabalığı tercih edecekler. Anlayacağınız dönüşleri muhteşem olacak. Yaşadıkları son 2,5 yılın acısını çıkaracak, inişli çıkışlı giden, bir türlü yoluna koyamadıkları aşk hayatlarını düzene sokacaklar.

  • İlişkisi olmayan İkizler, Terazi ve Kova burçları bahar aylarında ikili ilişkilere mesafeli olacaklar. Daha çok özgür olmak, eğlenmek adına ilişkiler kurabilirler.
  • Evli hava burçları ise bu zamana kadar yaşadıkları detaylardan uzaklaşacak, mutlu olmak için ellerinden geleni yapacaklar. Evliliğin aşı öldürmediğini herkese ispat edecekler.
  • İlişkisi olan hava burçlarının ise sevgililerinden ayrı neredeyse tek bir günü geçmeyecek. Tüm planlar ortak yapılacak. Ancak mart ayının sonun kadar birtakım sorunlar yaşayabilirler. Eğer o günleri de atlatırlarsa yaza düğün görebiliriz onlardan.
  • İlişkisi yeni bitmiş hava grubu burçları için geçmişe bakmak söz konusu olmayacak. Özellikle mart ayının sonunda geçmişlerine kalın bir çizgi çekecekler.

Aşk hayatları ile ilgili karşılığını bulamadığı duyguları, kalp kırıklıklarını geride bırakacak olan hava burçları yaşama karşı sınırlarını çok net çizecek. Çevrelerinden gelecek eleştirilere kulakları kapalı olurken yolunda gitmeyen ilişkilere de sırtlarını dönmekten çekinmeyecekler. Aşk hayatlarına artık yeni bir dönemin geldiğini anlayacak ve yeni başlangıçlar yapmaya karar verecekler.

Sayfa görüntülenme : 75350
66%
22%
4%
2%
2%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

İkizler, Terazi, Kova,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA