HABERCİ RÜYALAR NE ZAMAN GÖRÜLÜR?

HABERCİ RÜYALAR NE ZAMAN GÖRÜLÜR?

Hepimiz rüya görürüz ve gördüğümüz rüyaları hayra yormak ister, hayır bekleriz. Her gördüğümüz rüya hayrın mı yoksa şerli günlerin haberciliğini mi yapıyor? İşte bu noktada rüyada gördüğünüz objelerden çok rüyayı ne zaman, hangi tarihte gördüğünüz daha önemlidir. Rüyayı Ay’ın fazına göre görmeniz önem taşır. Elbette ki gündelik hayatta yaşadığınız stresli durumların, sıkıntıların, belirsizliklerin, sergilediğiniz performansın da mutlaka rüyalarınıza etkisi olacaktır.

Beyin gün içerisindeki olaylardan etkilenirken rüyaların haberci niteliği taşıyıp taşımadığını ya da gündelik olaylardan biri olup olmadığını nasıl anlayacaksınız?

Bu ayrımı Ay fazıyla yapabilirsiniz. Dolunay fazı döngüsünde +3, -3 günleri etrafında gördüğünüz rüyalar haberci rüya niteliği taşır. Bu rüya olumsuz, sıkıntılı bir rüya ise size doğru bir olayın geldiğine delalet eder. Dolunay demek sadece olumsuz rüyaları görmek demek değildir. Aynı zamanda etrafınızda dönen, duymadığınız, bilmediğiniz dedikoduları, sıkıntıları rüya aracılığıyla mesaj alabileceğiniz anlamına da gelir. Yeniay gününde gördüğünüz rüyalardan ziyade Yeniay gününden önceki ve sonraki üçer günde gördüğünüz rüyalar ise yeniliğe açılır. Hayatınıza dair sabırsızlık gösterdiğiniz konular varsa muhakkak bunlarla ilgili mesajlar alırsınız. Şunu belirtmek gerekir ki, Yeniaylarda geleceğe dair haberci rüyalar görülür. Dolayısıyla rüyayı ne zaman gördüğünüzü ve Ay’ın fazını göz önünde bulundurursanız daha etkili olur.

Ay’ı neden takip etmeliyim? Ay fazları bana neler söylüyor?

Ay; manevi duygularınızı, hislerinizi, çocuklarınızla olan ilişkinizi, anneliğinizi, annenizi, sevmek, sevilmek, saygınlık gibi duygusal ihtiyaçlarınızı temsil eder. Bu yüzden yeryüzündeki tüm canlılara önemli etkilerde bulunduğunu söylemek yanlış olmaz. Gel-git dönemlerinde sular çekildiğinde canlıların da vücutlarındaki su oranının düşmesi Ay’ın etkilerine örnek olarak gösterilebilir. Yeniay günlerinde ise niyete girmeniz, dileklerinizi tutmanız büyük önem taşır. Çünkü Yeniay yenilenme, sıfırlanma, arınma, yeni başlangıçlar yapmak için oldukça ideal bir döngüdür. Yeniay sürecinde yeni bir projeye ya da işe başlayabilir, yaşam alanınızı değiştirme girişimlerinde bulunabilirsiniz. Ay fazında büyümek, biriktirmek, çoğalmak önemli etkilerdendir.

Dolunay ise Ay’ın Yeniay’dan 14 gün sonra ulaştığı konumdur. Dolunay’ın etkileri birkaç gün önceden görülmeye başlanır. Dolunayda bu etkiler, duygular ve hisler zirveye ulaşır ve yaklaşık iki üç gün daha bu etkiler yaşanır.  Elbette ki ortak bazı hisler yaşasak bile Dolunay’ın etkileri kişiden kişiye değişir. Bu süreçte ufak tefek sakarlıklar ve kazaların yaşanma riski artar.

Rüyada gördüğünüz eşyaların, objelerin, hayvanların mutlaka bir niteliği ve anlamı vardır. Ancak bu mesaj gerçekten Ay fazından destek alıyor mu, Ay’ın söyledikleri tarihlerde oluyor mu? buna bakmanızda fayda var. Eğer bir konuyu çözmeye çalışıyor, kendinize göre rüyanızdan mesaj almak, ya da istihareye yatmak istiyorsanız bunu mutlaka Yeniay fazında yapmalısınız. Ay burcunuzda, yılda ortalama iki kez Yeniay gerçekleşir. Ay burcunuzda gerçekleşecek Yeniay’ları Astrodefter aracılığı ile öngörebilirsiniz. O tarihlerde göreceğiniz rüyalar muhakkak ama muhakkak mesaj içeriklidir.

Yeniay’da gördüğümüz olumsuz rüyaları hayra mı yoralım yoksa geleceğim olumsuz mu etkilenecek?

Yeniay’da gördüğünüz olumsuz rüyaları elbette ki şer olarak düşünmemelisiniz. Belki de bulunduğunuz ilişki, çalıştığınız koşullar ya da her neredeyseniz o noktalarla ilgili içinize sinmeyen bir şeyler olduğunu, ısrarla devam ettiğiniz için bu haberci rüyaları görüyor olabilirsiniz. Yeniaylarda güzel rüyalar göremiyorsanız; bulunduğunuz alanı değiştirmeniz gerektiğini de işaret ediyor olabilir. Koşullar uygun olmadığı için ya işi ya çevrenizi ya da birtakım olayları görmezden gelmek istersiniz. İşte bu Yeniaylarda göreceğiniz haberci rüyalar size olumsuz haberler değil, çemberi değiştirmeniz gerektiğinin de haberini verir.  Ay fazında görülen rüyalar, buz dağının görünmeyen yüzü gibidir. Gündelik hayatınızdan izler taşıdığı gibi size öz benliğinizi de hatırlatır. Aslında olmak istediğiniz yeri, yapmak istediklerinizi işaret ettiği gibi kaçtığınız, geçmişe dair korkularınızı, kaygılarınızı da yansıtabilir. Bu anlamda Ay fazında görülen rüyalar farkındalık kazandırır. Böylece bu haberci rüyalar aracılığı ile bizi zora sokan durumları iyileştirme şansına erişiriz.

Rüyalarınızın anlamı Ay fazı tarihlerinde!

Belirttiğim gibi Ay’ın fazlarını Astrodefterden takip ederek hem niyet tutabilir hem de başladığınız günü yönetebilirsiniz. Unutmayın her birimiz kendimize özgü duygulara, hislere, yaşamlara sahibiz. Gökyüzünü biraz olsun bilmek yeryüzündeki konumlarımızı anlamlandırmamıza yardımcı olur. Gökyüzünün rehberliğine eşlik ederek daha güçlü adımlar atmak istemez misiniz? Bu yüzden belirli tarihlerde gördüğünüz rüyaları anlamlandırmak çok daha önemlidir. Yine o tarihlerde niyet ederek rüyalarınızda mesajlar bulmak tıpkı puzzle’ın parçaları gibi hayatınızda ne yöne gideceğinize de yardımcı olabilir.

Not: Bu arada doğduğunuz günde Ay’ın fazı da karakterinizde çok etkilidir. Ay burcunuzu bilmeniz, kendinizi tanımanıza yardımcı olur. Ay burcunuzu internet sitelerinden gelişigüzel bulsanız dahi sizi yanlış yönlendirir.

 

Astrolog Zeynep TURAN

Yazının her hakkı saklıdır.

29.04.2019

 

Sayfa görüntülenme : 175032
55%
27%
5%
4%
3%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Müzeyyen aktuğlu - 02-05-2019 06:19:11
Oğlak burcunu neler bekliyor

Popüler kelimeler

rüya, bilinçaltı, ay, ay fazları, dolunay, yeniay,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA