GÜNEŞ TUTULMASINA ÖZEL BURÇ YORUMLARI

Güneş Tutulmasına Özel Burç Yorumları

Yaklaşık 1,5 yıl etkilerini hissedeceğimiz Güneş Tutulmasının burçlara etkileri;

KOÇ: Gökyüzü, bu tutulmada hiç beklemediğiniz, olmaz dediğiniz ani, enteresan ve gelecek odaklı birtakım değişikliklerin yaşanacağını vurguluyor. İsteyip de gerçekleştiremediğiniz yüzleşmelere hazır olun! Yalnızsanız ya da uzun yıllardır ilişkisi olup da bir türlü evlilik yoluna giremiyorsanız gökyüzünün aşk hayatında size nasıl destek olduğunu hissedeceksiniz. Kaliteli ve gönlünüze göre bir birliktelik sizi bekliyor. Özellikle bekar Koç burçları yeni bir ilişkiye başlarken, ilişkisi olanlar ise ciddi adımlar atarak kalabalık bir aile meclisinin oluşmasına neden olacaklar. Kendinize döneceğiniz bu döngüde kişisel gelişiminize önem verecek, kendinize yeni hobi alanları yaratacaksınız. Eğer kendi işini yapan bir Koç burcuysanız radikal bir kararlar sektör değiştirebilir, yeteneklerinizi farklı bir alana yönlendirebilirsiniz.

BOĞA: Gökyüzü tutulma döngüsünde aldığınız kararları, planladığınız fikirleri, hayata geçirmek istediğiniz somut projeleri destekliyor. Kimlerle yola devam edeceğinizi kimleri geride bırakacağınızı anlıyorsunuz! Rutin giden aşk hayatınız canlanabilir, farklı maceralara atılabilirsiniz. Kişisel bağlılıklarınız ve alışkanlıklarınız her zaman olduğundan daha çok ön plana çıkacak ve kendinizden ödün vermek istemeyeceksiniz. Uzun zamandır alım ya da satım yapmak istediğiniz bir gayrimenkul üzerine gelişmeler yaşanabilir. Özellikle evli Boğa burçlarının bu döngüde ailelerine yeni bir bireyin katılması söz konusu olacak. Geçmiş deneyimlerinizi sıkça gözden geçirip aynı hataları yapmamak için oldukça dikkatli olacaksınız. Astım ya da bronşit gibi kronik rahatsızlığı olan Boğa burçları ise bu döngüde benzer şeyler yaşayabilirler.

İKİZLER: Güneş tutulması yaz aylarında bile başaramadığınız sosyalliği vadediyor. Hem moraliniz yükseliyor hem de hiç aklınızda olmayan insanlarla iletişiminiz artıyor. İç sıkıntılarınızın dağılma vakti! Bekarsanız sizi heyecanlandıracak yeni biriyle tanışabilir, uzun süredir evlilik düşündüğünüz kişiyle ciddi bir adım atabilirsiniz. Bugünlerde ilgisini fark ettiğiniz kişilerle ufak flörtleşmeleri de es geçmeyeceksiniz. Yeteneklerinizin daha da farkına varacağınız bir süreç sizi bekliyor. Bu döngüde iletişim becerileriniz her zaman olduğundan daha açık olmakla beraber hem aşk hem de iş hayatınızı istediğiniz düzene sokacaksınız. Aile kavramınız daha da ön plana çıkarken, özellikle yaş olarak size yakın aile üyeleri ile sık sık görüşmeler olacak. Eğer pazarlama, insan kaynakları, medya danışmanlığı gibi işlerle ilgilenen bir İkizler burcuysanız başarılı bir dönem sizi bekliyor.

YENGEÇ: “Her şey bir nedenle olur. Eğer olmuyorsa, onun da bir nedeni vardır…” Cebinde hayal kırıklıkları biriktiren Yengeç burçları Güneş tutulmasından umduklarını bulabilir. Sakin ve huzurlu zamanlar sizinle… İlişkilerde samimiyet ön planda olacak ve karşı tarafı anlamanız kolaylaşacak. Kalbi boş olan bir Yengeç burcuysanız, özel hayatınızda sizi tatmin edecek gelişmelerin yaşanacağını belirtiyor gök kubbe. Bir süredir çözülemeyen miras, dava ve maddi kaynaklı sorunların çözüme kavuştuğuna şahit olacaksınız. Özellikle evli Yengeç burçları maddi kazanım konusunda ev gelirlerini artırabilirler. Uzun zaman önce kaybettiğiniz bir eşyanızı bulmanız söz konusu olacak. Aşk hayatı konusunda şanssız olduğunu düşünen Yengeç burçları iş hayatında şanslı olduklarını fark edecekler. Kronikleşmiş olan omuz ve boyun ağrılarına dikkat!

ASLAN: Geride bıraktığımız günlerde hayatınızdaki insanlarla alakalı büyük değişimler yaşadınız. Bu haftadan itibaren ise elinize yapıcı fırsatlar geçmeye başlıyor. Güneş tutulması size iyi gelecek. Kalbini aşka kapatmış bir Aslan burcuysanız hiç tahmin etmediğiniz bir ortamda sizi tavırlarıyla etkileyecek birisiyle tanışabilirsiniz. Bu etkilenme daha ileri boyuta geçip aşka dönüşebilir. Samimi olduğunuz insanların samimiyetini sorgulayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Dönüşümü içinizde hissederken bu süreçte yapacağınız toplantılarda ve iş görüşmelerinde kendinizi her zaman olduğundan çok daha iyi ifade edebilirsiniz. Sağlık açısından kendinizi her ne kadar iyi hissetseniz de baş ve ağız bölgesi ile ilgili ufak sorunlar yaşayabilirsiniz.

BAŞAK: Artık kimseye değil sadece kendinize güveniyorsunuz! Geçen aydan kalan yorgunluklarınızın sizi olumsuz anlamda etkilemesine izin vermemenizde fayda var. Güneş tutulması size beklediğiniz heyecanı verecektir kim bilir? İlişkisi olmayan bir Başak burcuysanız gökyüzü bu tutulmada yeni bir aşkın kapılarını aralıyor. Arkadaş ortamında tanışacağınız birisi aklınızı da kalbinizi de meşgul edebilir. Güneş Tutulması sürecinde aynı zamanda kendi içinize kapanmak ve manevi değerlerinize yönelmek isteyebilirsiniz. Özellikle bir süredir hem iş hem de aile hayatında zorlu bir süreçten geçen başak burçları bu döngüyü kendisini yenileyerek geçirecek. Kendi işini yapan Başak burçları ise büyümeye gidebilir ve farklı sektörlerde de iş kurabilir. Yaşam alanı değişikliği ya da aileye yeni bir üye katılımı gerçekleşebilir. Eğer evli bir Başak burcuysanız bu döngüde çocuklarınız oldukça ön planda olacak.

TERAZİ: Hayatınızda somut değişimler yapacağınız günlere hazır mısınız? Sizi, bu değişimleri yapmaya iten şartlar değil, tamamen kendi kararlarınız ve gözlemleriniz olacak. Geçmişle birlikte yüreğinize gömdüğünüz ne varsa karşınıza tekrardan çıkacak. Bekar Terazi burçlarına ise gökyüzü yeni bir aşkı vadediyor. Uzun zamandır yalnızım, sevmeye, sevilmeye ihtiyacım var diyorsanız Güneş tutulması biçilmiş kaftan.Sosyalliğinizin daha da artacağı bu süreçte ek iş bağlantıları kuracak ve hatta hiç aklınızda yokken yakın bir arkadaşınızın ortaklık teklifine sıcak bakacaksınız. Eğer organizasyon ya da reklam ajansında çalışan bir Terazi burcuysanız bu döngüde başarılarınıza bir yenisini ekleyebilirsiniz. Özellikle ilişkisi olan Terazi burçları aşırı sosyalliği sebebi ile sevgilisiyle sorun yaşayabilir. Kalabalık ortamlarda bulunmayı ve şansınıza güvenerek hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Bir iş ya da hukuki dava için beklediğiniz sonuç bu döngüde açıklanacak.

AKREP: Kaostan düzen doğar. Güneş tutulmasının size mesajı, özetle bu şekilde. Her şey yoluna girmeye başlıyor, merak etmeyin! Yanlış olarak gördüğünüz şeylerde gösterdiğiniz kararlılığı aşk hayatınızda da gösterebileceğiniz bir tutulma olacak. Yalnız Akrep burçları için gökyüzü aşkın kapısını aralayabilir, bugünlerde etrafınıza her zamankinden daha dikkatli bakmanızda fayda var. Bir süredir adım atma konusunda tereddüt yaşadığınız hedefleriniz için güzel bir döneme giriyorsunuz. Özellikle medya, basın alanında çalışan Akrep burçlarının bu süreçte sorumlulukları artarken iş alanında bilinirlikleri de artacak. Aile ilişkileri ile ilgili sorunlar yaşarken, özellikle göz önünde bulunmanız kıskanılmanıza neden olacak. İlişkisi olmayan Akrep burçları ise kendisi ile aynı sosyal şartlara sahip birisi ile ilişkiye başlayabilirler. Yaşam hedefleriniz netleşirken, otoriter figürler ile sorun yaşamanız muhtemel.

YAY: Güneş tutulmasından itibaren artık hızla değişecek bir gündeme işaret ediyor gökyüzü. Tutulma, yenilenme şansı sunuyor size. Artık geçmişi geçmişte bırakma ve geleceğe bakma zamanı geldi! Arkadaş ortamlarında tanıştığınız yeni insanlara dikkat edin, yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir! Uzun süredir beraberliğiniz varsa bu tutulmada sizin bile şaşıracağınız şekilde evlilik kararı alabilirsiniz. Yurt dışı ilişkilerinizin yoğun olduğu bu süreçte bol bol seyahat edecek hatta kişisel gelişiminiz için farklı eğitimler alacaksınız. Metafizik ve değişik konulara eğiliminiz artacak. Özellikle size haksızlık yapıldığını düşündüğünüz bir olay ile ilgili haklılığınız ortaya çıkabilir. Kapasitenizin farkına varacağınız bu döngüde yeni girişimler yapacak ve sorumluluklarınızın da farkına varacaksınız. Evli Yay burçları ise bu süreçte ortak yatırımlar yapacaklar. Sizin için olumlu bir süreç başlıyor.

OĞLAK: Yaz aylarındaki belirsizlikler netlik kazanırken, hayatınızın da çok farklı bir döngüsde olduğunu keskin bir şekilde gözlemleyeceksin. Bu tutulma çevrenizle yoğun günler yaşayacağınızın habercisi. Bekar bir Oğlak burcuysanız, bir zamanlar çok sevdiğiniz eski sevgiliniz, sizinle yeniden bir araya gelmek isteyecek. İş çevreniz vasıtasıyla tanışacağınız birinden hayli etkilenebilirsiniz, gök kubbe aşk hayatınıza yeni bir soluk geleceğini söylüyor. Bu döngü size yenilenme ve dönüşüm olarak yansıyacak. Bir süredir maddi anlamda zorlanan Oğlak burçları ise ödeme planlarını düzenlemedikleri takdirde sorun yaşayacaklar. Aynı zamanda borç verdiğiniz ancak uzun zamandır geri alamadığınız paranızı alacaksınız. Daha önce idrar yolları enfeksiyonu ya da böbrekleriniz ile ilgili bir sorun yaşadıysanız nüksetmesi olası.

KOVA: Ayrıntılar derinlik kazanıyor! 2017 yılının sizin için temasının belirlendiği hatta önümüzdeki yıla dair ipucu vermeye hazırlanan bir Güneş Tutulması var karşınızda. Bu döngüde hiç olmadığınız kadar cesur davrandığınızı hissedebilirsiniz. Aşka ve ilişkilere olan güvenini yitiren bir Kova burcuysanız bu tutulma size heyecanlı bir ilişkinin kapılarını aralayacak. İkili ilişkilerinizin gündemde olacağı bu süreçte hem aşk hem de iş hayatınız adına çok fazla sosyal olacak ve iletişiminiz ile sorunlara çözüm bulacaksınız. Bu döngüde hem iş hayatınızın hem de sosyal hayatınızın aranılan ismi olabilirsiniz. Özellikle ilişkisi olan ve bir süredir sorun yaşayan Kova burçları sorunlarını halletmekle kalmayacak aynı zamanda çok net bir şekilde kırgınlıklarını da dile getirebilecek. Samimi olduğunuz insanları sorgulamanızı gerektiren olaylar yaşayacaksınız.

BALIK: Güneş Tutulması hayatınızı baştan aşağıya değiştirecek. Yaşamınızda sizi olduğunuz konumdan daha iyi bir noktaya taşıyacak her yeniliğe açık olmak isteyeceksiniz. Bu döngüde kuracağınız ilişkilerin bir amaca hizmet etmesi gerektiğini düşüneceksiniz. Hiç aklınıza gelmez biliyorum ama uzun zamandır sizi sıkan ilişkinizden kurtulup, hiç ummadığınız biriyle ani bir mantık evliliği yapabilirsiniz. İş hayatınıza oldukça etki edecek olan Güneş Tutulması, sizi parlatırken aynı zamanda çalıştığınız sektöre ait yeni fikirler yaratmanıza da yardımcı olacak. Özellikle iletişim, hizmet sektöründe çalışan Balık burçları terfi alabilirler. Eğer bir süredir evcil bir hayvan sahibi olmak istiyor ancak cesaret edemiyorsanız, bu döngüde sahip olabilirsiniz. İş yerinde yönetici pozisyonunda olan Balık burçları ise çalışanları ile ilgili ciddi bir konuda odak noktası olabilir.

Astrolog Zeynep Turan

20.08.2017

Yazının her hakkı saklıdır.

 

Sayfa görüntülenme : 39698
56%
27%
6%
4%
2%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

melis kalpakçıoğlu - 25-08-2017 13:00:40
Bir KOÇ burcu olarak okuduklarıma "ay hadi inşallah" demekten başka diyebileceğim bir şey yok Zeynep hn, Yalnızlık, yalnış ilişkiler, kalp kırıklıkları vs insanı yoran, üzen şeyler ama birgün ben de doğru ilişkiyi bulabileceğimi umut ediyorum. Her insan ne yaşarsa yaşasın biraz olsun mutlu olmayı hak ediyor bence.
Damla Aslan - 26-08-2017 06:17:04
İyi günler Zeynep hanım doğum haritasına nasıl bakıyorsunuz ? bunun için gerekli olan doğum bilgileri neler ?

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA