GEÇMİŞİ ARKANIZDA BIRAKMA ZAMANI

Geçmişin peşini bırakmaya ne dersiniz?

Bazen geçmişe dönmemize sebep olan anılarla beynimizi çevreliyoruz. Yaşanmışlıkların izleri tozlu raflarda duruyor; siz ne zaman açarsanız o zaman canlanır. Yaranızı kaşıdıkça daha derine inersiniz. Artık sizin olmaktan öte başkalaşmıştır her şey. Ama yine de kutsal bir hazine gibi saklamayı tercih eder, tercihler ışığında da hayatımıza devam ederiz. İhtiyacımız olan gerçekten de anılar mıdır yoksa yeni anlarla hayatımıza şekil vermek midir istediğimiz? Bazen biz bile bilmeyiz ki ne istediğimizi. Gezegenlerin seyri hayatımızı sarıp sarmalarken kimi zaman gerçek olandan uzaklaşmaya başlarız. Yavaş yavaş mevsim yüzünü dönerken bizler de içimizde çiçekler açsın isteriz. İsteriz ancak hareket geçmek için de geç kalırız. Kalabalıklardan sıkılırız, kaoslar, çatışmalar, sevgi, aşk yok deriz; kimse kimseyi anlamıyor, tüketim toplumu olup çıkmışız diye savuştururuz ihtimalleri. Kime göre yok? Siz mi tekrar sevmeye, duygularınızı açmaya hazır değilsiniz? Yoksa hazır olmadığınıza kendinizi mi inandırıyorsunuz?

Yaşamın her anı değerlidir.

Geçmişi anmak, düşünmek hatta zaman zaman hissetmek tabi ki önemlidir. Ancak ânda kalmanın da değeri paha biçilmezdir. İşte gezegenlerin seyri  bizlere bunu göstermek istiyor. Devrim gezegeni Uranüs, Boğa burcuna geçti ve bizi bazı gerçeklerle yüzleştirmek istiyor. Özellikle son 7 yıldır çok çektim, hayatımı bir türlü düzene koyamadım, tam toparlandım derken yine her şey yarım kaldı diyenlerdenseniz önümüzdeki 7 yılı çok iyi değerlendirin ve geçmişe takılıp kalmayın derim. 

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 46366
79%
14%
1%
1%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

BAHAR, URANÜS, 7YIL, EKİNOKS,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA