EN SIK GÖRÜLEN RÜYALAR

EN SIK GÖRÜLEN RÜYALAR

Bazı rüyalar vardır ki, neredeyse ayda bir takılmış gibi görürsünüz. Ya birinden kaçıyorsunuzdur, ya bir yere yetişmeye çalışıyorsunuzdur ya da kontrolünü kaybettiğiniz bir arabanın içindesinizdir… Bir başkasına anlattığınız vakit “A, ben de aynısı görmüştüm!” demişlerdir mutlaka. Günlük hayatın stresine ve koşturmasına bağlı olarak kimi zaman aynı duyguları yaşıyoruz ve bu rüyalarımıza da yansıyor. İşte insanların en sık gördükleri rüyalar… Peki ya sizin rüyanız hangisi?

 

Uçmak: Yüksek mevkiyi işaret eder! Uzun zamandır süren sıkıntılarından kurtulduğu ve özgürleştiği anlamına gelir. Ayrıca bir seyahate çıkacağınızı da belirtir.

 

Düşmek: Oto kontrolü yüksek insanların gördüğü rüyadır. Riskli işlere imza atabilirsiniz. Eğer suya düşüyorsanız, bir ölüm tehlikesi atlatacağınıza işaret eder.

 

Kovalanmak: Önemli bir karar aşamasında kişinin köşeye sıkıştığı anlamına gelir. Bir şeyden kaçmak ve kurtulmak isteğini ifade eder! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuvalet: Rüyada tuvaletini yaptığını görmek genellikle kazanca ve berekete yorumlanır. Zor gibi görünen işlerin kolayca hallolacağına delalet eder.

 

Çıplak Kalmak: Savunmasızlığı simgeler! Kişi kendini yalnız ve korunmaya muhtaç hissetmektedir. Ayrıca çevrenizde düşmanlarınız olduğunu da gösterir.

 

Su: Mal ile yorumlanır. Kişi muradına erer. Kirli ve bulanık su ise hastalığa işarettir.

 

Diş düşmesi: Uzun bir ömre işaret eder. Üst dişler dökülüyorsa, mal ve mülk; alt dişler dökülüyorsa hüznüne delalettir. Dişlerinizin kucağınıza düştüğünü görürseniz erkek evlat sahibi olacağınıza işaret eder.

 

Araba sürmek: Hayattaki kontrolü kaybetmek ve çeşitli aksaklıklar olarak yorulabilir. Araba kaza yaparsa eğer, kişinin kendi hatası yüzünden kayıplar yaşayacağını gösterir. Arabaya binmek ise bir evlat ile tabir olunur.

 

Farklı bir evde bulunmak: Beklenmedik olayları, sürprizleri ve gizemi işaret eder!

 

Ağladığını görmek: Kimi zaman sevinç kimi zaman da üzüntü getirir. Ağladıktan sonra kendinizi rahat hissediyorsanız, gerçek hayatta da ferahlayacağınızı gösterir. Bağırarak ağlıyorsanız, üzüleceğiniz olaylar yaşayacağınıza işaret eder.

 

Bir yere geç kalmak: Ertelenen, yapılmayan ve sürekli yük olan işlerin varlığını ifade eder. Önemli bir fırsatın kaçması veya kaçacağı anlamına gelir.

 

Sınava girmek: Öğrencilik korkusu. Bazen de aşırı mükemmeliyetçilerin başarısızlık kaygısı olarak yorulur.

 

Yüzmek: Her zaman hayra yorulan, güzel bir rüyadır. Berekettir!

 

 

Sayfa görüntülenme : 20785
77%
10%
6%
3%
0%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA