Devlerin Aşkı 2019 Yılında Çok Konuşulacak

Devlerin Aşkı 2019 Yılında Çok Konuşulacak

2019’ da kaderin yeniden yazılacağını anlatan gezegen hareketleri aslında 7’den 70’e hepimizi sarmış sarmalamış durumda. Kimine göre hayat bu günlerde garip olaylara akıyor. Kimi ise küllerinden yeniden doğuyor. Ama biliyoruz ki artık hiç kimse eskisi gibi davranmıyor, hissetmiyor.  Özelikle  Plüton’ u Başak ve Neptün’ü Yay olanlar için hayatın şifreleri asıl şimdi çözülüyor.  Kim bunlar derseniz   1960 – 69 yılları arasında doğanlar (Plüton’u Başak) ve 1970 – 1984 yılları arasında doğanlar (Neptün’ü Yay) derim. Peki bu yıllar arası doğanlar, burcu ne olursa olsun bu iki jenerasyon gezegenleri gökyüzünden müdahale görüyor diye mi değişiyor derseniz, evet algıları ve sevme şekilleri değişiyor. Geçmiş yaşamlarına inat çok daha marjinal kararlar alıyorlar. Çevrenize baktığınız zaman 1969’dan 1984’e kadar doğan tanıdıklarınız hayatınızın neresinde duruyorsa inanın bugünden sonra çok daha farklı bir bölüme taşınacak.

Örneğin; kardeşinizle sorunlarınız mı var, davranışları değişeceği için sizinle ilişkisi de değişecek.  Şöyle de değerlendirebilirsiniz sorunlar varsa bu yıllar arası doğumlularla aranızda sorunlarınız yön değiştirebilir, bitebilir. Bu durumu siz yorumlayacak, siz ön göreceksiniz.  Çünkü dünya eskisi gibi dönmüyorsa yer gök ateşten günlerine yavaş yavaş ara veriyorsa insanlık bambaşka konuları konuşacak. Ortaya farklı uçluklar çıkacak. Tutulma aksları değişti. Şimdi gökyüzünde gezegenler burç değiştirmeye hazırlanıyor. Yukardaki telaş emin olun yeryüzüne yansıyacak. Peki anlamlandırmadığınız değişimler dünyaca ünlü isimler üzerinde sinatri hesapları ile verirken çok daha yakından değerlendirebileceksiniz. O zaman yörüngemize bugün dünyaca ünlüleri alalım. Onlar üzerinden örneklerle açıklayalım, sizden ricam okurken doğum yıllarını göz ardı etmeyin.

David – Victoria Beckham

Başka bir ünlü çiftin üzerinden yılları yorumlayalım derseniz bu günlerde şehir efsanesine dönen dünyadaki her magazin sitesinde muhakkak isimleri öyleler ya da böyleler diye geçen David Beckham -Victoria Beckham! Bu eski hikâye demeyin Uranüs onları 2018 yılında salladı. Hatta bunun sağlamasını da 2 Mayıs 1975 doğumlu, Boğa burcu David Beckham’ın mart ve nisan aylarındaki çıkışları veya paylaşımları ile olacak derim.   Beckham’a bir haller oldu derken hemen size Boğa burçlarının hepsine bir haller olacak derim.  Gördüğünüz görebileceğiniz tüm Boğa burçlarının kafası karışacak. Peki itibar ve marka yönetiminde başarılı 1974’ lü Koç burcu Victoria Beckham boş mu duracak, hayır! Bir kere Boğa ve Koçları 2019 yılının mart, nisan, mayıs aylarında önüne katan gökyüzünü iyice bir aklımıza yazalım. Yani onlar sele mi kapılır, gaza mı gelir derseniz diyeceğim o ki o gün gelecek biz bu burçların çıkışlarını konuşacağız. Ama 1970 – 1975 arası doğumluların bir şeylere maruz kaldığından ve artık eskisi gibi dert çekmediklerinden hiç şüphem yok. Sizin de olmasın.

Brad Pitt-Angelia Jolie

Çevrenizde tıpkı Brad Pitt gibi 1963 doğumlu birileri varsa yeniden küllerinden doğacak. Ama geçmişi dağınık bırakmayacak.  Satürn-Yay aksından geçerken dünyanın en ünlü evliliğinin içinden bir anda çıkan ve ithamlara maruz kalan Brad Pitt sadece aşkı ile gündeme gelmeyecek. Eski eşinin defterini dürmek için de büyük bir atak yapacak.  Çünkü eski eş onun gibi aynı jenersayon gezegenlerini barındırmadığı gibi güneşleri karşıtlık yapıyor. 1975 doğumlu İkizler burcu Angelina Jolie’den bahsediyorum. Jüpiter bu iki ünlü ismi bir araya getirmeden büyük bir düelloya tutuşacaklarından hiç şüpheniz olmasın. Ortak çocuklarını cinsiyetsiz yetiştirdiklerini iddia edecek aşktan ve Jüpiter’den destek alan 1968 doğumlu Plüton’u Başak olan Brad Pitt!  Eski eşini tarikata üye olmaktan tutun da tehditler aldığına kadar büyük bir skandal koparacak. Sizin anlayacağınız çevrenizdeki, hayatınızdaki bildiğiniz gördüğünüz tüm 1960 kuşağında doğanlar bildiklerini, sakladıklarını bir bir anlatacaklar. 

Brad Pitt- Charlize Theron

Aslan tutulmalarından bahsedip Aslan burcu Charlize Theron gibi diğer bir dünya starının Brad Pitt’e âşık olması size göre tesadüf değil, bana göre yıl tesadüf değil. Ne demek istiyorsun derseniz kişi Brad Pitt’ de olsa haritalarındaki jenerasyon gezegenleri uzlaşıyor. Bu aşkın reklam aşkı olmadığını ise her ikisinin burçlarının değişken burçların uyumu diye de iddiamı ortaya atarım.

Astrolog Zeynep Turan

26.01.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

 

Sayfa görüntülenme : 12225
54%
18%
12%
7%
4%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA