BURCUNA GÖRE DEĞİŞİMİNİ BAŞLAT

BURCUNA GÖRE DEĞİŞİMİNİ BAŞLAT

Bugün 19. yaşınızı hatırlamaya ne dersiniz? O yıllarda kendiniz nasıl hissettiğinizi düşünün.  Ele avuca sığmaz enerjinizi nasıl kullanacağınızı bilmiyordunuz öğle değil mi? İşte böyle bir zaman dilimindeyiz. Çünkü reşitliğini ilan eden bu yüz yılı eğer fark ederseniz zamanın hızlı akışında kendinizi konumlandırabilirsiniz.  Peki anın haritasına göre burcunuzda misafir olan gezegenlerin size verdiği hantallıkları nasıl çözerim derseniz, işte size astro koçluk notlarım burcunuza göre yazdıklarımı kendinize bir motto gibi düşünmelisiniz.

KOÇ: Başkalarına da şans ver. Evet sen sabırsızlığınla ve rekabetçi yönünle biliniyorsun. Ancak biraz arka planda kalıp çevreni gözlemlemeye ve çevrendeki kişilere bir şans vermeye ne dersin? Belki de bu sayede sen de biraz dinlenebilirsin.

BOĞA: Sabit düşüncelerinden arın. Çoğu şeyi biliyor ve üstesinden gelebiliyorsun. Ancak farklı durum ve olaylara karşı sabit bakış açısına sahip olman bazen zor durumda kalmana neden oluyor. Düşüncelerini esneterek, hayata daha geniş bir açıdan bakman emin ol seni de çok rahatlatacak.

İKİZLER: Vazgeçmekten, vazgeç. Çabuk değişim isteyen ve sıkılan ruhuna biraz söz geçirmeye ne dersin? Her şeyden bir parça öğrenmek isteyen tarafını bazen vazgeçerek ihmal ediyorsun. Sabrının sınırlarını zorlamalı ve keşfetmekten asla vazgeçmemelisin.

YENGEÇ: Kaygılarını dizginle! Zodyak takım yıldızının en hassas ve duygusal burcu sensin. O kadar merhametlisin ki sürekli kendinden vererek mutluluğunu erteliyorsun. Kendi hayatının yıldızı sen olmalısın. Böylece kaygılarınla baş edebilir, kendin için iyi olanı bulabilirsin.

ASLAN: Hep ‘ben’ diyen yönünü durdur. Her iş yerinin her sosyal çevrenin aradığı burç sensin. Ancak bazen bu durumu yönetmekte zorluk çekiyor ve egonu ortaya koyuyorsun. Bazen çevrendeki kişilerin de düşüncelerini önemsemelisin. Emin ol senin için her şey çok daha kolay olacak.

BAŞAK: Hayatı olağan akışına bırak. Eleştirel ve detaycı yönün çoğu zaman kontrolün senin elinde olmasına neden oluyor. Kendine bir şans ver ve bir kez olsun kontrol mekanizmanı devre dışı bırak. Bu kadar yorgunluğun ve sorumluluğun altından tek başına kalkamazsın.

TERAZİ: Harekete geç. Hayatının her alanında dengeyi sağlamaya çalışan sen bazen harekete geçmek için geç kalıyor hatta deyim yerindeyse üşengeç davranıyorsun. Kaçırdığın fırsatlara yetişmek istiyorsan hareket geçmeli ve değişimi başlatmalısın.

AKREP: Kontrolcü yapını esnet. Güven konusunda yaşadığın deneyimlerine dayanarak peşin hükümlü davranmaktan çekinmiyorsun. Her zaman senin dediğinin olması maalesef mümkün değil. Peşin hükümlerin konusunda biraz esnemeye, kontrolü elden bırakmaya ne dersin?

YAY: Hatalarını kabul etmelisin. Evet, kimse mükemmel değil ancak senin bu ısrarcı tavrın bazen yanlış anlaşılmana sebep olabiliyor. Belki de kurallarını biraz esnetmeli ve karşındaki kişinin de haklı olabileceğini düşünmelisin. Böylece hayatın daha da kolaylaşabilir.

OĞLAK: Despot tavrını yumuşatmalısın. Disiplin, azim, çalışkanlık senden sorulur. Ancak bazen o kadar kısıtlayıcı olabiliyorsun ki çevrendeki kişilerin senden çekinmesine neden oluyorsun. Sert mizacını yumuşatırsan çevrenle çok daha uyumlu bir iletişim kurduğunu fark edeceksin.

KOVA: Sorgulayıcı tarafını yönetmelisin. Her zaman değişimden yana olan tavrına bazen kendi kendine sınırlar koyuyorsun. Düz mantıkla hareket etmek her ne kadar sana göre olmasa da basit olaylar karşısında bu tavrını ortaya koyman yaşamını oldukça kolaylaştıracak.

BALIK: Savunmacı yönünü kontrol altına almalısın. Sürekli kuşku dolu tarafınla kararlar alman hayatta ilerlemeni zorlaştırdığı gibi güven sorununu da ortaya çıkarıyor. Kendine ördüğün duvarları kendi ellerinle yıkmaya ne dersin? Hep savunan tarafta olmak çok yorucu olsa gerek.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

11.08.2018

Sayfa görüntülenme : 36146
64%
26%
2%
2%
2%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA