BURÇLARIN TAHAMMÜLÜNÜ ZORLAYAN CÜMLELER

BURÇLARIN TAHAMMÜLÜNÜ ZORLAYAN CÜMLELER

Sabır mumla aranan bir duygu haline gelmişken, güven duygusunun en zorladığı günlerden geçerken ve ilişkilerin üzerinde kara bulutlar toplanmışken ne yapmalıyım diyenlerden misiniz? Pire için yorgan yakmadan önce bir kez daha düşünün derim. Bir de uzun zamandan sonra birilerine kalbinizi açmış ve güvenmişseniz kendinizi sakın yargılamayın. Çünkü dengeler her an değişebilir. Peki, ilişkiler niye bu kadar tehdit altında derseniz; Ay Tutulmasının etkilerinin meydanlara inmesinden kaynaklı olduğunu söylemeliyim. Ateş burcunda gerçekleşecek tutulma yüzünden sevgililer birbirine üstünlük kurmaya çalışıyor. Gelin kimin tahammülü neyle bozuluyor bir hatırlayalım.

Ara verelim!

Bu cümleden birçoğunuz hoşlanmıyorsunuzdur ancak iki burç var ki bu cümleyi duydukları an sinirleri tepelerine çıkıyor. Onlar için arafta kalmak, beklemek, bekletilmek gibi bir durum söz konusu olamaz. Bu sebeple siz siz olun eğer bir Başak veya Aslan burcuyla beraberseniz bu cümleyi asla kurmayın!

Arkadaş kalalım!

Evet, işte o meşhur cümle, bir süre sevgililik denendikten sonra kararsızlığa bir son vermek adına, karşındaki kişiyi kırmamak için kibarca bitti bu iş burada demektir. Sevdiği kişiyi görmek için saatler hatta saniyeler sayan Koç ve Terazi burçlarına bu cümleyi asla kurmayın. Karşınızda öylece kalabilir.

Sorun sende değil!

Bu cümleyi kurduğunuz an ortada sorun mu var cevabını alabilirsiniz. Kim duymamıştır ki bu cümleyi bir ilişki içinde. Ama bazı burçlar var ki onlara bu cümleyi kurmak cesaret ister. Eğer bir Akrep veya Boğa burcuna bu cümleyi kurarsanız geri dönüşü olmayan bir yola adım atmışsınızdır demektir.

Peki!

Kendini ifade etmeyi seven bir burca eğer bu kısa, net ve geri cevaba gerek duymayan cümleyi kurarsanız karşınızda sinirden ne dediğini bilmeyen ve size uzun uzun nutuk atan birini bulabilirsiniz. Kim bu kadar tahammülsüz olabilir diye merak ediyorsanız, işte cevabı tabi ki Yay ve İkizler burçları.

Tamam, tamam, tamam!

Hem haklı olmak, sözünü dinletmek isteyip hem de bu onay cümlesini duymak istemeyen sizce kim ya da kimler olabilir desem sanırım aklınıza istinasız olarak Oğlak ve Kova burçları gelir. Bu iki burca sadece tamam demek yeterli olmaz, her daim açıklama ve ikna beklerler.

Şu an bir ilişki düşünmüyorum!

Bağlanma problemi yaşayan ya da kendisini bir ilişkiye adamak istemeyenlerin ortak manifestosudur. Ancak Zodyak Takımyıldızında öyle bir iki burç var ki, bu cümleye asla tahammül edemezler. Onlar için aşk vazgeçilmezdir. Kim bu burçlar diyecek olursanız tabi ki Yengeç ve Balık burçları.

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 62424
57%
22%
8%
4%
3%
3%


YORUM YAP

Yorumlar

Funda Canan - 01-08-2018 13:37:25
Bi de tartışma sonrası istediğini yapabilirsin var ki insanı ikilem bırakıyor
Çigdem duymaz - 10-08-2018 06:41:29
Zeynep Hanım sizi severek takip ediyorum.burçlarla da ilgileniyorum falat sizden beni netlestirmenizi rica ediyorum.ben bir boğa mıyım yoksa ikizler mi.cevap verirseniz cok mutlu olurum.20.05.1980 saat 23:10
Çigdem duymaz - 10-08-2018 06:41:22
Zeynep Hanım sizi severek takip ediyorum.burçlarla da ilgileniyorum falat sizden beni netlestirmenizi rica ediyorum.ben bir boğa mıyım yoksa ikizler mi.cevap verirseniz cok mutlu olurum.20.05.1980 saat 23:10

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA