BURÇLARIN KALP UYUMU

BURÇLARIN KALP UYUMU

Zodyak’ın 12 burcu da birbirinden farklı düşünceler güder, aşka farklı açılardan bakar. Kolay değil sonuçta gönlümüzü birine vermek, aşkı gerçek anlamda yaşamak, huzura kavuşmak… Bu yazıda her burcun aslında kalbine uyan ve bu minvalde ona iyi gelen bir eşi olduğunu kaleme aldım. Gelin kalpleri ve burçları ilgilendiren bu detaylara beraber bakalım.

Koç ve Kova Burçları;

Ateşin öncüsü ve havanın sabit burcu sanıldığından daha çok birbiri ile uyumlu iki burçtur. İlişkilerinde monoton bir havanın sürmesi mümkün olmadığı gibi ikisi de bir şekilde eğlenmenin yolunu bulabilir. Prensiplerini henüz ilişkiye başlamadan önce birbirlerine söyleyen ve buna göre yol haritası çizen bu burçlar, birlikte vakit geçirmekten oldukça keyif alır.

Boğa ve Yengeç Burçları;

Bir tarafta mağrurluğunu dile getirmekten kaçmayan toprak, bir tarafta da dürüstlüğünden ödün vermeyen su burcu… Bu ikili en uygun ilişkinin nasıl olacağının adeta dersini verir çevresindeki kişilere. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi duygusal olarak bütün egolarını bir kenara bırakabilmeleridir.

Aslan ve Yay Burçları;

Bu iki burç arasındaki uyum öylesine yüksektir ki tartışma yaşasalar bile bu asla bir küslüğe dönüşmez. Aşkı hayatı güzelleştiren bir olgu olarak yaşayan bu iki burç aralarına asla üçüncü kişileri sokmamakla bilinir. Aşkları yoruma kapalıdır ve kendi aralarındadır. Öyle ki bu çift bulundukları ortamda asla yalnız kalmaz, sosyaldir.

Terazi ve İkizler Burçları;

İki hava burcu aynı kalpte, ancak birisi öncü diğeri de değişken. Bu sorun olur mu? Sorusunu duyar gibiyim. Cevabı ise basit; hayır. Çünkü bu çift en küçük hobilerin uyumundan en büyük dertlere ortak göğüs germeleriyle uzun ömürlü ilişkinin baş aktörleridir. Terazi burcunun sadakati ve İkizler’in tutkusu bu ilişkiyi daima ayakta tutar.

Akrep ve Balık Burçları;

Sezgilerin bu iki burçta yoğunlaşması onların birbirine ne kadar kalpten bağlı olduğunun bir temsilidir. Uzunca süren konuşmalar ve sinir harbi onlar için asla bir seçenek değildir. Çünkü gözleri ile bakışarak anlaşabilir bu çift… Gök kubbe bu iki burcun tutkusuna sınır tanımaz. Daima birbirilerini tamamlarlar.

Başak ve Oğlak Burçları;

Toprağın kararlı değişkeni ve öncüsü bir aradayken uzun ömürlü bir ilişki olur mu diyenlerdenseniz yanılıyorsunuz demektir. Çünkü bu iki burç kendi iç dünyalarına olan saygılarıyla ilişkinin ilk gününden itibaren gelecekleri için ortak çalışır, yol arkadaşı olur. Sevgi ve saygılarını hiçbir engele rağmen göstermekten çekinmezler.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

11.11.2021

 

Sayfa görüntülenme : 15422
49%
19%
15%
9%
3%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

twitburc, zeynep, turan, aşk, ilişkiler, burçlar,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA