BURÇLARIN İÇ SESLERİ

Burçların iç sesleri ne diyor?

Hepimizin zamanı yenmeye çalışırken istesek de istemesek de değişmeye başladık. Hayatımızda çoğu zaman istemediğimiz şekilde sonuçlanan konulara yöneldik, olaylara ise yeterli müdahaleyi edemedik çünkü içimizde aradığımız gücü bulmakta zorlanıyoruz. Ancak iç sesimizin bize söyleyecekleri var. Gelin beraber kulak kabartalım.

Koç: Sabırsız, hazırcevap hallerin; enerjin, zekân ve cesaretin ile birleşince böyle bir Koç insanı ortaya çıkıyor işte. Gerçek bir görev insanısın. Çoğu zaman kendini sorguluyor olsan da bir şeyi istersen yapabileceğini sen de iyi biliyorsun.

Boğa: Kararlılık, pratiklik seni tanımlarken; sabit fikirli oluşunu es geçemeyiz. Boğa insanı olarak yaşamında ve kontrolden çıkan durumlar seni endişelendiriyor. Bu temkinli adımlarının en büyük sebebi değişikliği bir türlü kabullenemiyor oluşun.

İkizler: Konuşkan, hareketli, entelektüel aynı zamanda duyguları pek de ciddiye almayışın… Çoğu zaman koşturmaktan yorulmuşken, bunu dışarı asla yansıtmıyorsun. Çünkü yıprandığını insanların fark etmesi demek, sana duyulan hayranlığın sonuna gelindi demek!

Yengeç: Korumacı tavırlar, duygusallık, güçlü sezgiler; aynı zamanda aşırı ilgi ve kaygılı bir kişilik… Hayatındaki meselelerin zamanını çalmasına asla izin vermiyorsun. Belli bir yol çizerek hareket etmek, zorluklarla başa çıkabilmek çok büyük bir mesele değil senin için.

Aslan: Cesaret, cömertlik senin özelliklerin ama yeri geldiğinde gösterişe düşkün hallerini de görmezden gelmemek lazım… Yaşamında sorun teşkil eden durumlar hiçbir zaman kalıcı olmadılar. Çünkü harekete geçmenin gücüne inanıyorsun.

Başak: Ayırt edebilme gücü, dostluk duygusu da seni anlatıyor; takıntılı tavırların da… Gizemlisin. Kimsenin kolaylıkla çözemediği bir karaktere sahipsin. İç dünyanda bazı şeyleri çok derinden hissederken, dışarıya bambaşka bir görüntü veriyorsun. 

Terazi: Adalet, zarafet; bunun yanı sıra hareketsizlik de seni sen yapan tanımlar. Tartışmalardan hoşlanmıyorsun. Kabalığa yaşamında asla yer vermedin. Mutluluk için o kadar çok çaba harcıyorsun ki radikal bir karar alman neredeyse imkânsız.

Akrep: Sezgi gücü, hakimiyet, akıl; aynı zamanda kuşku seni sen yapan özelliklerin… Akrep dendiğinde akla gelen; güç, irade ve azim!  Sapasağlam bir karaktere sahipsin. Hissettiklerini ifade etmek senin için oldukça zor.

Yay: Felsefi yapı, iyi niyet aynı zamanda özgürlüğüne fazla düşkün olma, sabırsızlık ve çabuk bıkma… En karanlık düşüncelerin arasında boğulurken bile, sonunda bir ışığın gelip seni bulacağına olan inancın, seni yaşama bağlıyor. Geleceğe, olacaklara, zamana güveniyorsun.

Oğlak: Çalışkanlık, dayanma gücü aynı zamanda sert tavırlar ve huzursuz yapı seni anlatıyor. Keskin bir zekaya ve güçlü bir azimliliğe rağmen çoğu zaman güvende olmadığın fikrinden kurtulamıyorsun. Çatışan duygular ise seni hiç bırakmıyor.

Kova: Orijinal fikirler, yenilik isteği; özgürlük ve muhalefet tavırlar… Farklı bir karaktere sahip olduğun, bu konuda takındığın tutumda dahi kendini gösteriyor. Başkaları için değişmekten asla hoşlanmıyorsun. Sen, her durumda kendin olmalısın.

Balık: Yardımsever, merhametli yapı; aynı zamanda kararsızlık… Büyük üzüntüler seni oldukça derinden etkilerken, ayağa kalkıp yürümeye devam ediyorsun. Aslında mutlusun, en büyük enerjini de buradan alıyorsun.

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 96116
69%
12%
7%
4%
3%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA