BURÇLARIN AYAKKABI STİLLERİ

BURÇLARIN AYAKKABI STİLLERİ

Moda dünyası aklının en karışık olduğu günlerden geçerken birçok kişiye göre ayakkabı kendi başına bir moda! Gezegenler adeta yıldız savaşına tutuşmuşken indirimleri de kaçırmayayım diyorsanız ailenizin astroloğu olarak size bir iki hatırlatma yapmak isterim. Eğer sizde kendinizi alışverişe vurduysanız önce vitrinlere değil bu yazıya bakın derim. Çünkü pişman olacağınız şeylerin başında bugünlerde tarzınızın dışına çıkmak olabilir. 

KOÇ: Şıklıklarından ve albenilerinden ödün vermeyen Koç burçları aynı zamanda rahatlığı da ön plana alırlar. Dolaplarındaki ayakkabıları her ne olursa olsun mutlaka renkli seçimlerinden oluşur.

BOĞA: Yönetici gezegeni Venüs’ün ihtişamını üzerinde taşıyan Boğa burçları narin ve şık ayakkabıları tercih ederler. Genellikle dolaplarında ince topuklu stilettolar yer alır.

İKİZLER: İkizler burcu için ayakkabı adeta bir tutkudur diyebiliriz. Spor ayakkabıların birçok çeşidine dolabında rastlamak mümkün ancak bu konuda da çok seçidir. Genellikle bağcıklı ayakkabıları tercih etmekle beraber topuklu ayakkabıları da oldukça dikkat çekicidir.

YENGEÇ: Duygusallığı ile bilinen Yengeç burçları sandaletlerle kendilerini çok daha rahat hissederler ve nostaljik modeller tercih ederler. Özellikle gladyatör tarzı ayak bileğinden bağlı modeller tam onlara göredir.

ASLAN: Gösterişi ile bilinen Aslan burçları ayakkabı konusunda asla mütevazi davranmazlar. Bu sebeple dolaplarında daha çok yüksek topuklu ve taşlı modelleri bulundururlar.

BAŞAK: Çok fazla renk şöleninden hoşlanmayan Başak burçları sade ve zarif siyah ya da nüde stilettoları tercih ederler. Böylece her kıyafet ile uyumu yakalayabilirler.

TERAZİ: Farklı renklerin uyumundan hoşlanan Terazi burçları için öncelik rahatlık daha sonra ince şıklık gelir. Onların bir ayakkabıyı tercih edebilmeleri için zıt renklerin uyumu yeterli olur.

AKREP: Seksiliği ile adından söz ettiren, gizemli Akrep burçları ayakkabı tercihlerini yüksek topuklardan yana kullanırlar. Onlar için ışıltılı olmak çok önemlidir.

YAY: Enerjik ruh halini kolayca yansıtmak isteyen Yay burçlarının tercihleri düze ve rahat ayakkabılardır. Hatta rahatlarına o kadar düşkündürler ki dolapları bağcıksız ayakkabılarla doludur.

OĞLAK: Klasik ve modern çizgileri aynı anda üzerinde taşıyan Oğlak burçları spor ayakkabıda dahi topuk tercih edebilirler. Özellikle dolgu topuk ayakkabılar dolaplarının vazgeçilmezidir.

KOVA: Kova kadını diğer burçlardan farklı olarak rahatlığa değil, şıklığa önem verir. Tercihleri de hep bu yöndedir. Bu sebeple dolaplarında yüksek topuklu, ışıltılı ayakkabılar bulundururlar.

BALIK: Balık burçları için öncelik her zaman ama her zaman rahatlıktır. En ufak bir rahatsızlıkta dahi dünyanın en güzel ayakkabısından vazgeçebilirler. Bu sebeple dolapları şık babetler, klasik topuklu ayakkabılar ve spor ayakkabılarla doludur.

Astrolog Zeynep Turan

28.06.2018

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Sayfa görüntülenme : 10353
70%
10%
10%
3%
3%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA