BURÇLAR VE KISKANÇLIK SEVİYELERİ

BURÇLAR VE KISKANÇLIKLARI

Seven gerçekten kıskanır mı, yoksa kendine duymadığı güvensizliği mi yansıtır? Gelin, hep beraber bu tezleri bir bir çürütelim. Sevgilinizin ya da sevgili adayınızın burcuna göre kıskançlığını da çözün.

Kıskanmaktan hiç hoşlanmayan burçlar…

Seven kıskanır sözünün aksini ispat eden burçlardır. Çok sevmelerine rağmen empati kurmaktan asla geri kalmazlar. Onlar için önemli olan karşılıklı saygı ve anlayıştır. Zihin ve ten olarak uyum sağladıkları kişiler ile sorunsuz bir ilişki yürütebilirler. Öyle ki birlikte oldukları kişileri özgür bırakmaları bazen ‘acaba sevmiyor mu’ fikrini dahi uyandırabilir. Sosyal hayatına oldukça önem veren bu burçların aslında bir amacı da kendi yaşam alanına müdahale edilmesini engellemektir. Baskıdan hoşlanmadıkları gibi bası kurmayı denemeyen dahi burçlar İkizler, Yay ve Kova’dır.

Ne zaman kıskanacağını iyi bilen burçlar;

Bazen kıskanmış olmak için kıskanır bazen de içgüdüsel olarak bir tehlike hisseder ve kıskanma ihtiyacı hissederler. Çoğunluğa göre hareket etmeyi tercih eder, toplum normlarına aykırı davranmak istemezler. Rasyonel bakış açıları sayesinde iletişim kurmanın son derece kolay olduğu bu burçlar aslında objektif olmayı çok severler. Sevdiklerini hiç sıkılmadan söyleyebildikleri gibi kıskandıkları zamanda dozunu ayarlayıp çok net olarak ifade ederler. Mükemmelliği arayan ve hem işte hem de özel hayatta dengeyi kurmak isteyen burçlar Oğlak, Aslan ve Başak burçlarıdır.

Kıskançlık seviyeleri hâd safhada olan burçlar;

Her ne olursa olsun, ortada kıskanılacak bir şey olmasa dahi gerekirse geçmiş mevzuları açarak kıskançlığını ortaya koyan burçlardır. Özel hayata müdahale etmekten çekinmez, aile ilişkilerine varana kadar bilgi sahibi olmak ister. Hatta arkadaşlarınızın yaşadığı olaylardan dahi sizi kıskanacak bir olay bulurlar. Kıskançlık konusunda oldukça abartılı olduklarını söylemek yersiz olmaz. Bu sebeple eğer Akrep, Yengeç ve Boğa burcu olan biriyle beraberseniz sürekli onu aldatmadığınızı ispat etmek zorunda kalabilirsiniz.

Kıskançlığının sevgiye bağlayan burçlar;

Kıskançlıklarını öyle güzel sevginin ardına saklarlar ki kıskandığı için kızamaz aksine ‘ayy beni ne kadar çok seviyor’ diye mutlu dahi olabilirsiniz. Eğer rahatsız olduğu bir kıyafeti giyerseniz ‘onu giyme’ demek yerine farklı bir kıyafetin size daha çok yakışacağını belirtirler. Üçüncü bir kişiden kıskandıklarında ise sürekli size dokunarak, temas kurarak karşılarındaki kişiye ‘benim’ mesajı verirler. Siz her ne kadar bu durumun farkına varmasanız da Koç, Terazi ve Balık burçlarının tüm bunları yapmasının sebebi bastırmaya çalıştığı kıskançlıklarıdır.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

Sayfa görüntülenme : 101544
69%
14%
5%
3%
3%
3%

Anket

YORUM YAP

Yorumlar

yaprak - 12-06-2018 14:34:38
aslan burcu hangi kategoride eksik kalmıs sanırım :)
sevinç özgün - 10-07-2018 12:56:13
95

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA