BURÇLAR VE DEKORASYON ZEVKLERİ

BURÇLAR VE DEKORASYON ZEVKLERİ

Zevklerle ve renkler gerçekten tartışılmaz mı? Hadi bugün beraber bu konu üzerine biraz konuşalım. Kıyafetlerimizden, taktığımız aksesuarlara kadar kendimizi yansıtırken aslında yaşam alanlarımızın da dekorasyonu bizi yansıtıyor. Evimizde, yuvamızda hatta iş yerimizde dahi kendimizi rahat, huzurlu ve mutlu hissetmek en doğal hakkımız. Dışarının kalabalığından uzaklaştığımızda dönüp dolaşacağımız yer olan evimiz, tüm yorgunluğumuzu üzerimizden atmamızı sağlar. Hepimizin ilgi alanları, zevkleri bambaşkadır. Peki, burcunuz hangi ev dekorasyonundan, hangi renklerden, hangi eşyalardan hoşlanıyor? İşte burcunuza özel dekorasyon zevkiniz…

Ateş Burçları: Koç, Aslan ve Yay burçları için dekorasyonda rahatlık çok önemlidir. Klasik mobilyalar, motifler ve desenler evlerinde olmazsa olmazlardır. Mumlar, saten yastıklar ve aynalar vazgeçilmez aksesuarladır. Renklerin ve aksesuarları karıştıracağı geniş bir alana ihtiyaç duyarlar. Onlar için yaşam alanlarının sakin ve durgun görünmesi çok önemlidir.

Toprak Burçları: Boğa, Başak ve Oğlak burçları için evde düzen çok önemlidir ve az eşya ile çok huzuru yakalamaya çalışırlar. Lüks, geleneksel ve sade ortamlar onlar için idealdir. Dekorasyon zevklerine daha çok toprak renkleri hakimdir. Her şeyin düzenli ve yerli yerinde olduğu bir yer arzularlar. Eski parçalar, hafif ahşap ve cam objelerden de hoşlanırlar. Yumuşak renklerde pahalı kumaşları, eski mobilyaları ve bolca kırlentleri vardır.

Hava Burçları: İkizler, Terazi ve Kova burçları için dekorasyon demek renk demektir. Modayı yakından takip eder ve çok amaçlı mobilyaları tercih ederler. Aynı zamanda teknolojik eşyalarda onlar için olmazsa olmazdır. Pastel renkleri kullanmaktan çekinmezler. Tabi onlar için önemli bir diğer detay ise yaşam alanlarının genişliğidir. Kişiliklerini yansıtmayan hiçbir eşyayı yaşam alanlarında barındırmak istemezler.

Su Burçları: Yengeç, Akrep ve Balık burçları için yaşam alanlarının sıcak görünmesi vazgeçilmezledir. Fotoğraf çerçeveleri, canlı süs bitkileri evlerinin her alanında bulunur. Antika ve hatırası olan eşyaları yaşam alanlarını baş köşesine yerleştirmekten çekinmezler. Onlar için evlerinde gördükleri her mobilyanın bir anısı olmalı. Hayal gücüne dayalı bir dekorasyonu tercih ederler.

Astrolog Zeynep Turan

17.01.2019

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Sayfa görüntülenme : 13472
76%
9%
8%
3%
1%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Meltem Kısakol - 11-02-2019 09:59:41
Detaylı açıklamanız için teşekkürler. Ateş burcu olmalıyım, aynalar, saten, mumlar, ahenkli desenler, kuşlar, tavus kuşu motifleri ve hayvan postları, şömine, küvet :) Ama bunları kim sevmez istemez ki evinde:)
Meltem Kisakol - 11-02-2019 09:59:33
Detaylı bilgileriniz için teşekkürler. Ateş burcu olmalıyım. Aynalar, saten, mumlar, desenler, kuşlar ve tavus kuşu motifleri, kokular, şömine, güller dolusu şık bir küvet:) Ama kim sevmez ve evinde istemezki bunları:)
Meltem Kisakol - 11-02-2019 09:59:24
Ayrıca hayvan postları, Leopar desenleri, özellikle kar leoparları en sevdiğim hayvan ve eski radyom, plaklarım var sevdiğim,
Halime bilekli - 11-02-2019 09:58:52
Günaydın mutlu haftalar Benim bir sorum olacak ben 22.kasım doğum tarihim yay burcunu Akrep burcumu bilemiyorum bazı yerde yay bazı yerde akrep bununla ilgili hangi burç ben bilgi verir misiniz şimdi den teşekkür ederim

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA