BURÇLAR VE AŞK HAYATLARI

BURÇLAR VE AŞK HAYATLARI

Çoğu kişinin bir ilişkiden beklentisi karşılıklı sevgi ve saygıdır. Her ne kadar tüm ilişkilerin olmazsa olmaz kuralları olsa da her burcun kendine özgü beklentileri de vardır. Koç burcu aşk hayatında nasıldır, peki İkizler burcunun önceliği nedir, Terazi burcu gerçekten de karşılıklı aşktan yana mıdır, Yay her zaman çok sevilen mi olmak ister? Tüm bu soruların cevabını merak ediyorsanız size özel hazırladığım yazımı okuyun ve birlikte olduğunuz kişinin özelliklerini yeniden keşfedin. 

Koç: Koç burçlarının ilişkilerinin temeli duygudur ve aşkta her duyguyu tam yaşamak ister. Sevinç, üzüntü, mutluluk, endişe… Onlar için sahici ilişkinin içinde kıskançlıkta olur, tartışma da. Yalnızca kendisinin hâkim olduğu bir ilişkiden kısa sürede sıkılır.

Boğa: Her ne kadar birlikteliklerde dengeyi aradığını ifade eden burç Boğa olsa da aslında bir ilişkiden beklentisi çoğu zaman kendi isteğinin olmasıdır. Küçük kaprislere tahammülü olmayan toprak grubu burcu Boğa, ilişkinin şımarığı olmaktan asla vazgeçmez.

İkizler: İletişimi dillere destan bir İkizler burcu ile birliktelik yaşamak her ne kadar kolay gibi görünse de haksız olduğu durumlarda dahi haklılık payının olabileceğini iddia eder. Planlayan, düzenleyen taraf gibi görünse de aslında güçlü olan taraftır.

Yengeç: İlgisiz sevgi olmadığına inanan Yengeç burçları, ilişkilerinin içinde her zaman kollanan taraf olmak ister. Söylemlerine önem vermeyen, aradığı zaman ulaşamadığı birisiyle asla beraber olamaz.

Aslan: Ateş grubu burcu olan Aslan, güzelliğiyle, yakışıklılığıyla her zaman kendinden bahsedilmesini ister. Bu sebeple ilişkide ikinci planda kalmayı asla kabul etmez. Baskıcı tutumlar karşısında hemen ilişkiden uzaklaşır.

Başak: Sevgi ve saygının yanında olmazsa olmazı güven olan Başak burçlarını bir birlikteliğe ikna etmek zordur, ancak ikna olduğu noktada da kolay kolay vazgeçmez. Her şey istediği gibi olsun isterken, yarattığı karışıklığın sorumlusunu ise birlikte olduğu kişi olarak görür.

Terazi: Her zaman özveriden yana olan Terazi burcu, her ne kadar dengede bir ilişki yaşamak istese de özveriden kastı aslında karşısındaki kişinin onun için yapacaklarıdır. İlişki içinde her zaman desteklenmek ve övülmek ister.

Akrep: Su grubu burcu olan Akrepler ile yaşanan bir ilişki her ne kadar eğlenceli olsa da her zaman sınava tabi tutulma hissi bir süre sonra yorgunluk verebilir. Sevildiğinden asla emin olmayan bu burçları ikna etmeye çalışmanız ve sürekli onun haklılığından bahsetmeniz gerekir.

Yay: Özgürlüğünü bir ilişkiden çok daha önde tutan Yay burçları kendisine ayak uyduran bir eşi, sevgiliyi tercih eder. Ancak buradaki püf nokta hayatındaki kişinin özgürlük alanının onun kadar geniş olmaması gerektiğidir.

Oğlak: Sevgi, saygı tamam ama Oğlak burçlarının asıl aradığı güven. Hayatını güvence üzerine kuran Oğlak burçları ilişkide de garantici davranmak isterler. Bu sebeple onlar için denklik çok önemlidir. Beraber oldukları kişinin kendi ayakları üzerinde duruyor olması onların vazgeçilmezidir.

Kova: Hava grubu burcu olan Kovalar, beraber oldukları kişi ile kendilerini bir görürler ve sen, ben ayrımı yapmazlar. Duygularını her ne kadar çok fazla süslemeyi bilmeseler dahi sevgilerini göstermenin bir yolunu her zaman bulurlar. Beraber olduğu kişinin aşırı romantik davranışlarına tahammül edemezler.

Balık: Balık burçları için uyum çok önemlidir. Duygulardan tutun da kıyafetlere kadar her açıdan uyum arar. Kendi hayatına ayak uyduramayacak biri ile beraber olmayı tercih etmez. Tahammül sınırı düşük olmasından dolayı hataya karşı toleranslı değildir.

Sayfa görüntülenme : 140515
54%
21%
6%
6%
5%
5%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA