Burçlar en çok neden sinirlenir?

Burçlar en çok neden sinirlenir?

Herkesin bir yüreği var, sesi, nefesi tabii doğruları da var. Kendi yaşanmışlıklarına göre verdiği tepkiler dışında bir de 14 yaşından sonra insanın doğduğu Ay’ın, Güneş’in sinerjisinden aldığı kendine özgü tepkileri de var. Biz buna yaradılış huyu ya da fıtratı diyoruz.  Sınırlarımızı, tepkilerimizi, doğrularımızı belirleyen çizgileri ise yine Güneş’in burç değiştirdiği sınırlarla belirliyoruz. Yani Allah’ın gökyüzünde kurduğu muhteşem, görülmeyen ama bilinen yıldız takımları neyi nereye kadar uzatabileceğinizi de anlatıyor. İşte buyurun…

KOÇ: Liderlik ve sabırsızlık özelliği ile bilinen Koç burçlarını yolunda gitmeyen her şey sinirlendirebilir. Ancak en çok bir işin doğru yapılmaması, işin işine hile katılması sinirlendirir. Dürüstlük onun için çok önemlidir. Açık olmayı sever.

BOĞA: Sadakati ile dillere destan Boğa burçlarının hassas noktası yalandır. Ağzından çıkan her sözü hesaplayarak konuşur ve doğruyu söylemeye odaklıdır. Bu nedenle yalan karşısında asla ama asla sakinliğini koruyamaz.

İKİZLER: Herkesin keskin zekâsı ile bildiği İkizler burcunu neyin sinirlendirdiğini bulmak çok da zor olmasa gerek. Herhangi bir şeyin olduğundan farklı anlatılması hatta ve hatta kendisinin anlamayacağını düşünerek olayların çarpıtılması sinir kat sayısını hızla artırır.

YENGEÇ: Zodyak’ın en ama en duygusal burcu Yengeçlerin hassas noktası anlayış ve saygıdır. Her hareketi nezaket içeren bu burçlar kime saygısızlık yapılırsa yapılsın tepkisini ortaya koyar ve haddini bildirir. Sevgi sınırları da saygı ile eşittir.

ASLAN: Kendilerine olan güvenlerini her fırsatta dile getiren Aslan burçlarını ne sinirlendirir biliyor musunuz; önemsenmemek, hor görülmek. Güneş tarafından yönetilen bu burç değerinin azına asla razı gelmez ve hakkını almak için elinden geleni yapar.

BAŞAK: Her konuda fikir sahibi olmak isteyen Başak burçlarını en çok dinlenmemek ve ciddiye alınmamak sinirlendirir. Hiçbir konudan, olaydan geri kalmak istemediği için dinlenmemesini bir hakaret olarak algılar.

TERAZİ: Adalet kavramının karşılığı Terazi burçlarını tabii ki en çok haksızlık sinirlendirir. Doğası gereği her ne kadar sakin olsa da adaletsizlik karşısında bu sakinliğini koruyamayabilir. Hava grubunun en dengeli ve adaletli burcu için hak yememek ve yedirmemek çok önemlidir.

AKREP: Dünyaya bakış açısı herkesten farklı olan Akrep burçlarının keskin çizgileri ve yüksek duvarları vardır. Sinirlerini en çok zorlayan ise ihanettir. Sevgilisi, iş arkadaşı, ailesi hiç fark etmez ihanete gelemeyen bu burç bir kalemde herkesi hayatından silebilir.

YAY: Açık sözlülüğü ile bilinen Yay burçlarını bu hayatta en çok ama en çok ahlak kuralları dışındaki davranışlar sinirlendirir. Yay burçlarının büyük bir yüreği vardır ve hayatında yaşanan her şeyi ahlak normlarında değerlendirir, bir sonuca varır.

OĞLAK: Düzen insanı olan Oğlak burçları için düzensizlik, kaos tam bir işkence demektir ve inanılmaz sinirlendirir. İş hayatından ev düzenine kadar hayatının her alanında disiplin ve huzur arar. Çevresinde de hep bu tarz insanlar biriktirir.

KOVA: Zodyak’ın en teknolojik, en ileri görüşlü burcu olan Kova için sinirlenmek pek mümkün olmasa da hassas bir noktası elbette var. Her zaman eşitlikten yana olan bu burcu haksızlık çok ama çok sinirlendirir. Öyle ki gözü hiçbir şeyi görmeyebilir.

BALIK: Bir Balık burcunu sinirlendirmek kolay değildir. Her zaman sakin ve anlayışlı davranır ancak tek bir konu karşısında bu uyumlu davranışlarını kaybedebilir. Kandırıldığını hissettiği an kontrollü siniri devreye girer.

Sayfa görüntülenme : 59243
72%
16%
5%
3%
2%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Nalan - 18-11-2019 11:20:33
Doğum haritasına baktırmak istiyorm ücreti nedir

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA