BOĞA BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

BOĞA BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

Toprak burçlarının en sabırlısı olan Boğa burçları 2019 yılının son altı ayında çok daha emin adımlar atmaya başlayacak. Özellikle yönetici gezegeniniz Venüs’ün bu yıl geri hareket etmeyecek olması evliliğiniz ya da ilişkiniz adına size destek olacak. Tabi yalızca ikili ilişkileri üzerine değil etkisi. Maddi kazançlarınızda da gözle görülür değişimler yaşayacaksınız. Her ne kadar bu yılın sizi yorduğunu düşünseniz de 2019 yılının aralık ayında sizin için her şey bambaşka olacak. Nasıl olacak o derseniz, gelin yılın geri kalanına sizin için beraber bakalım.

  • İletişim gezegeni ile içli dışlı olan gökyüzü, sosyal anlamda sizi hareketli günlerin beklediğini işaret ediyor. 15 Haziran’a kadar evinize pek uğramayacağınız gibi daha çok dışarıda sosyal hayatın içinde olmaya çalışacaksınız.
  • Yılın son aylarında gezegenlerin seyri seyahatleri, yurtdışı davetlerini ve bir anda alacağınız teklifleri işaret ediyor. Eğer uzun yıllardır yurtdışına çıkmadıysanız, bir süredir bu tarz planlardan uzak kaldıysanız, tutulma etkisiyle yakın gelecekte organizasyonlarınız şekil değiştirebilir.
  • 1 Ağustos’ta meydana gelen ateş burcundaki etki, aile ilişkilerinizde önemli yol kat etmenizi sağlayacak. Kardeşleriniz arasında hemcinsleriniz varsa, onların evlilikleri ya da ilişkileriyle ilgili sarsıcı ya da iddialı kararlar aldıklarını görebilirsiniz.
  • Son 7 yılın hesabını vermekten çekinmeyeceksiniz. Sizi hırpalayan, yoran çıkışlar yapmış olduğunuz sık sık aklınıza geliyor. Geçmişi telafi etmek için kolları sıvayan bir Boğa burcuysanız, keskin kararlar alabilirsiniz.
  • Her şeyin ağız tadıyla yapılmasından hoşlanan bir burç olduğunuzu bilmeyen yoktur. Gökyüzü Venüsyen etki içinde harmanlanırken çevrinizdeki insanların göz yaparken kaş çıkarttıklarını fark edeceksiniz. Bu durumdan çok sıkıldığınızı düşünebilirsiniz. Zorlanmaya gelemediğinizi, gergin ortamlarda olmak istemediğinizden emin olabilirsiniz.
  • İlişkisiyle ilgili sorunları olan bir Boğa burcuysanız, kasım ayında birlikte olduğunuz kişiye karşı davranışlarınızın değiştiğini fark edeceksiniz. Onun da size tepkilerinin olumlu anlamda gelişeceğinin altını çiziyor gökyüzü.
  • 2019 yılına dair sizin için belirleyici tarih 12 Aralık olacak. Bazı insanların gerçek niyetlerini bu çözebilirsiniz. Sizi yaralayan insanlarla hesaplaşmak yanlış yolda olmadığınızı da göreceksiniz.

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 53531
66%
24%
2%
2%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Sevim Ferli - 16-07-2019 17:47:00
Cok sevindim zeynep hanim bunlari duyunca biraz rahatladim sevgiler

Popüler kelimeler

,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA