BOĞA BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

BOĞA BURCUNU 120 GÜNDE NELER BEKLİYOR?

Hayata dair bir endişeniz ve yükünüz olmadığı zaman o sahsına münhasır sakinliğinizi nasıl koruduğunuzu bilmeyen yoktur. Bu duygu ve hislere dair özleminiz mi arttı?  Cevap kısaca çok haklısınız olacak.  Son dört yıldır neler çektiğinizi bir siz bilirsiniz, bir de gök kubbe! 2018 Boğa burçlar için itibar ve denge oluşturmak adına çok önemli bir yıl. Bu yılın ilk aylarında beklentilerinizi karşılayamamış olabilirsiniz. Ancak siz de biliyorsunuz ki birçok konu ile ilgili gerekli zemini kendiniz için hazırladınız. 2018 yılının son ayları size rehber olurken zihinsel olarak kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz ve sizi aşağıya çeken duygulardan kurtulacaksınız.

2018 yılının son aylarında dikkat etmeniz gereken konular;

  • Bazen zorlansanız da gökyüzü her seferinde size ayağa kalk diye seslendi. Kendinizi olduğunuzdan daha da güçlü hissetmeniz konusunda gezegenler size destek olurken kendinize inanmanız gerektiğini bir kez daha hatırlayacağınız olaylar yaşayacaksınız.
  • Eylül ayında motivasyonunuzu bozacak, olumsuz düşünceleri yüksek kişilerden uzak durmalısınız.
  • 1970-84 yılları arasında doğmuş, evli bir Boğa burcuysanız, ilişkiye hâkim olan rutinler sizi endişelendirebilir. Özellikle Kasım ayında devrim gezegeni Uranüs Retro yaparken kendinizi çıkmazda hissedebilirsiniz.
  • 1984-98 yılları arasında doğmuş bir Boğa burcuysanız, sevgilinizle yaşadığınız fikir ayrılıkları dönülmez kararlar almanıza neden olabilir.
  • Savaşçı ruhunuzla, kariyerinizde önemli adımlar attınız. Şu sıralar dikkatinizi çeken başka bir alana yönelmek istiyor ama emin olamıyor musunuz? Aceleci davranmayın, doğru zaman size gelecektir.
  • Ekim ayında yaşanacak Venüs Retro’su ile dostluklarınızı sınayabilirsiniz. Emin olmadığınız duygularla hareket etmemeli, biraz daha gözlemci olmanızda fayda var.
  • Çocukları olan bir Boğa burcuysanız, yılın son iki ayında onlarla bazı inatlaşmalar yaşayabilirsiniz. Ne kadar yapıcı adım atarsanız dönüşü de o kadar güzel ve bağlayıcı olacak, inanın!
  • Kasım ayında iletişim gezegeni Merkür’ün karşıt burcunuza Retro yapacak olması sizi kaygılandırmasın. Daha önce çözüme kavuşturamadığınız konuları hallederek yılı kapatacaksınız.
Sayfa görüntülenme : 21056
54%
26%
7%
6%
3%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

boğa, eylül, ekim, kasım, aralık,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA