BOĞA, BAŞAK VE OĞLAK BURÇLARI

Boğa, Başak ve Oğlak Burçları

Bugün toprak grubu burçlarını çekiştiriyoruz. Kendine has özellikleri olan bu ağırbaşlı burçların hayatında yer almak o kadar da kolay değildir. Seçici oldukları kadar zaman zaman bencil de olabilirler. Her şeyin mükemmel olmasına dair takıntıları ikili ilişkilerini zora soksa da bu durumdan vazgeçmeleri çok da kolay değildir. Ancak eğer bu burçlardan biriyle beraberseniz ya da gönlünüzü kaptırdıysanız sizler için elbette söyleyeceklerim var. Herkes ve her şey için değişim kaçınılmazdır ve inanın Boğa, Başak ve Oğlak burçları da değişime açıktır. Eğer bu burçların kalbini çalmak, hayatında yer almak istiyorsanız sizler için her burca özel hazırladığım maddelere hadi gelin beraber göz atalım.

BOĞA

  • İlgi görmediği yerde durmaz. Biraz içine kapanıktır. Onun hayatında olup biten her şeye karşı ilgili davranmalısınız.
  • En iyi arkadaşı olmanızı bekler. Çok zor sır verir ve eğer verdiği sırrı açık ederseniz sizi sonsuza dek kalbinden çıkarır.
  • Toprak grubu olduğu için genelde sakin, sessiz bir yapısı olsa da öfkelendiğinde kontrol altına alınması zor biri haline gelebilir.

BAŞAK

 

  • Hayatını detaylar üzerine kurmuş bir Başak burcunun karşısında umursamaz davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız.
  • İster yapıcı ister olumsuz hiç fark etmez, eleştiriye kapalıdır. Başkalarının yanında onu eleştirirseniz sizinle bir yola çıkmayacaktır.
  • Onunla konuşurken süslü cümlelerden uzak durmalısınız, istediğinizi az cümleyle net bir şekilde anlatırsanız ondan beklediğiniz huzurlu ilişkiyi hiç çekinmeden size verecektir.

OĞLAK

  • Bir Oğlak burcuyla asla inatlaşmamalısınız. Karşısındaki kişiyi baskı altına da almaz fakat inadında ısrarcı olur.
  • Disiplinlidir ve tam bir işkoliktir. Hayatında bir hedefi olmayan insanlardan hoşlanmaz. Toprak grubunun en hırslısıdır.
  • Hayatındaki kişinin her koşulda yanında olmasını ister. Yalnız bırakıldığını hissederse arkasına bakmadan gider.

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 55133
72%
17%
5%
2%
1%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Popüler kelimeler

BOĞA, BAŞAK, OĞLAK,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA