BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

Venüs sevdiğimiz her alanı sarmalıyor.

Venüs 18 Kasım’da düz seyrine geçmeye kalkarken onun omuz hizasında duran Merkür geri gitmeye başlayacak. Kısacası biri bitecek diğeri başlayacak ama bu 120 günde bize detoks yaptırma niyetinde. Bileğine güvenen Venüs’ten destek alırken, çıkarına göre hareket edenin işine taş koyacak. Heyecanı, tutkuyu, merakı, adrenalini, hızı, uykusuzluğu, bir derbi kıvamında yaşarken emin olun bu etkiler futbola da sirayet edecek. Tutkunun ve hobinin olduğu her yer mercek altına girerken sabah kahvesinin yanında aldığımız programları da yakından etkileyecek. Öyle ya adı Venüs ise gündemi bizim sevdiğimiz, bol bol tükettiğimiz her alana sirayet edecek demektir. Hiç olmadık hastalıkların da yine Venüs’le birlikte türediğini düşünebiliriz. Dünyada ne olabilir deseniz; cinsel yolla bulaşan her hastalığı yakından ilgilendiriyor.

“Ellere yağmur oldun bana damlamıyorsun” demeyin.

Kıskanacak, yoracak, ilgi bekleyecek, şüpheli, şaibeli, tüm ilişkileri deşifre edecek bir Retro’dan bahsediyorum aslında. Kıskanmaya meraklı değilim diyeni bozacak bir transitle karşı karşıyayız.   Bu etkilerin hemen hemen hepsine önümüzdeki 5 ay boyunca Akrep burcunda hareket edecek Venüs sebep olacak. Venüs, Akrep burcunda 5 ay kalır mı diye soracak olursanız; hayır kalmaz. Ancak ekim ayından itibaren aşk gezegeni Venüs, Akrep burcunda 40 gün 40 gece davullu zurnalı, şenlikli gökyüzünde geri giderken; adeta hepimize, kendi hayatına dön bir bak diyecek. Kız kardeşleri, yakın arkadaşları en önemlisi de Neptün veya Plüton’u Akrep burcunda olanlara hayati kararlar aldıracak. İlişkilerimizin üzerinden bir dozer geçmiş gibi, hislerimizi bir kıyma makinesinden öğütür gibi hareket etmemize neden olacak. Neden bu kadar keskin yazdığıma gelecek olursam, Türkiye’nin doğum haritasında Venüs, Akrep burcunda. Duyanlar, duymayanlara söylesin. Venüs gerilemesi Türkiye topraklarında, tüm Türkiye’yi yakından ilgilendirecek. Bu ilişkiler sadece aşk, meşk mi olacak derseniz, hayır. Bu süreçte korktuğumuz şeyler başımıza mı gelecek yoksa korkularımız aslında bizim duvarlarımız mı bunları keşfedeceğiz.

Aklınızı yormak, kalbinizi zorlamak istemem ama…

Büyük cümleler kuruyorum çünkü 5 ay boyunca Venüs’ün Akrep burcundaki seyri adeta içimizi dışımıza çıkaracak. Çünkü uzun yıllardır Venüs’ün 5 ay boyunca Akrep burcunda konumlandığı bir deneyim yaşamadık. Başımıza daha ne gelecek demeyin.  Aşkı, sevmeyi, samimiyeti, evlilikleri, özellikle kadını temsil eden bir gezegenin suya düştüğünde ortalığı nasıl da birbirine kattığını göreceğiz. Cesur insanlara utangaçlık, utangaç insanlara ise gözü karalık verecek. Yani hiç ummadığımız kişilerden, beklemediğimiz tepkiler göreceğiz. Bugünlerde ‘aa ben onu öyle tanımamıştım, bunu nasıl yapmış’ cümlelerini bolca duyacağız.

Karar almadan önce bir kez daha düşünün.

Venüs geri giderken, estetik ameliyat yaptırılır mı ya da evlenilir mi gibi sorularınıza doğum haritalarınıza göre cevap verilmesi gerekir. Eğer Venüs gerilemesinde dünyaya geldiyseniz, siz bu gerilemeyi tamamen aleyhinize çevirebilirsiniz. Ancak Venüs gerilemesinin yaklaşık 15 ayda bir gerçekleştiğini düşünecek olursak ve 2019 yılında Venüs gerilemesinin olmayacağını göz önünde bulundurursak Venüs gerilemesinde doğmanın özel bir açı olduğunu, gerileme esnasında işlerinin çözüldüğünü ama bugünlerde Venüs gerilemesinde doğmuş bir doktoru da bulmanın pek mümkün olmayacağını da dikkate alırsak; siz siz olun bu süreçte içinize sinmeyecek adımlar atmayın. Özellikle bugünlerde evrenin mesajını iyi görün. Eğer bir şeyler ters gidiyorsa bunun size verilmeye çalışan bir mesaj olduğunu anlayın.

7 Ekim-18 Kasım tarihleri arasında dikkatli olun.

Demiri nem insanı gam çürütür günlerine hoş geldiniz.

Gönülleri kasıp kavuran, aşkı sihirli okuyla hayatımıza sokan Venüs, dün itibari ile dikkat çekiciliği ile bilinen Akrep burcuna geçiş yaptı. Venüs’ün narin, incinen yapısına aykırı olan Akrep burcu gizemli yönü ile her ne kadar aşk gezegenini desteklese de şüpheci yönü ile bu hassas gezegenin güçsüz kalmasına neden oluyor. Bu da demektir ki Venüs, Akrep burcunda kendisini iyi hissetmeyecek ve gönülleri zorlayacak. Venüs gerilemesinde ikili ilişkilerinin zarar görmesini istemeyenler, kendi iç dünyasının, iç sesinin moderatörlüğünü yaparak ancak bu 40 günlük kaosun içine düşmeden geçebilirler. Kaldı ki bugünlerde sevgilinize ya da eşinizi olur olmaz geçmişe dair mesajlar gelirse kadın, erkek demeden bunun bir Venüs gerilemesi olduğunu, çoğu kişinin deyim yerindeyse akıl ehliyetini kaybettiğini kendinize hatırlatın.

Güç savaşları zirvede yaşanırken ya kendimize yeni bir liman bulacağız ya da limanları yakacağız.

Hislerine kulak vermeyen bu süreçte aşkta sınıfta kalacak. Altıncı his olarak adlandırdığımız, içimize kurt düşüren o duygu Venüs’ün Akrep burcundaki seyrinde sık sık ortaya çıkacak ve büyük ihtimalle de hissedeceğiniz şeyler aslında doğrular olacak. İnanıp, inanmamak sizin elinizde! Tüm bular yetmiyormuş gibi bir de duygusal olacak hatta mantık dışı kararlar almaya çok daha yatkın olacağız. Birlikte olduğumuz kişi ile aramızda kurduğumuzu düşündüğümüz duygusal bağ güçlenirken, zayıf noktalarımızdan vurulmaya çok daha yatkın olacağız. Eğer ben bu yaraları zaten önceden almıştım diyorsanız, bu süreçte evliliğiniz ya da birlikteliğiniz kopma noktasına gelebilir. Kasım ayının 18’ine kadar devam edecek olan bu gökyüzü hareketi sonucunda ya rahat bir nefes alacağız ya da hevesimiz kursağımızda kalacak.

Aşkı, sevgiyi temsil eden gezegen önümüzdeki günlerde akıl almaz olayların da kapısını aralayacak.

  • Fiziksel olarak kendimizi son derece iyi hissederken, ruhsal olarak ani iniş çıkışlar yaşayabiliriz.
  • Bu süreçte kendisini işine adayanları başarılar bekliyor.
  • Duygularımızı kontrol etmek de zorlanırken fevri davranışlar ve sert çıkışlar olumsuz olaylara neden olacak.
  • Şüphelerimizi kontrol etmekte zorlanırken, aslında ne kadar da haklı olduğumuzu göreceğiz. Bu durumun geçici olacağını belirtmeliyim.
  • Hayatı, işimizi, yaşadığımız ilişkiyi sorgulamaktan kendimizi alamayacağız. Neden, nasıl, niçin soruları aklımızda dans ederken yanlış kararlar vermeye çok daha yatkın olabiliriz.
  • Kendi sınavımızı kendimiz hazırlayacak, yine de sınıfta kalacağız.
  • Şıpsevdi aşklardan kendinizi alamayabilirsiniz. Bugün iyi olanın yarın kötü olması bu süreçte sizi şaşırtmasın.

 

Akrep Burcu Türkiye

Tüm Akrepleri konuşacaksak Türkiye’yi de konuşmamız gerekiyor. Bunun sebebi sadece burcunun Akrep olması değil! Türkiye'nin 29 Ekim 1923 Natal haritasında birçok gezegenin Akrep’te olması. Türkiye'nin 5. evi de Akrep'te ve burada bir stelyum (gezegen dizilimi) var.  Bu durum ülkemiz üzerinden 40 gün 40 gece büyük konuşmalar olacağını işaret ediyor.  Bizi konuşanlar konuşmaya devam edecek. Biz de boş durmayacağız. Siyasi gündem bir anda hareketlenecek ve tabi dolar da!

Gök kubbe bizi yormak isteyenler farklı bir tutum içerisine girebilir diyor, ne de olsa Stelyum var. Ne demek şimdi bu derseniz şöyle açıklayalım; doğum haritalarında herhangi bir evde birkaç gezegen kesişmesi varsa bu Stelyumdur. 5. evde sanat, yaratıcılık, aşk, eğlence, ev, yaşam sevinci demektir. Türkiye'nin Stelyumunda bulunan Jüpiter, Venüs, Güneş, Satürn ve Merkür’ün etkileneceğini düşünürsek, daha yeni başlıyoruz biz yumruğumuzu masaya koymamıştık gibi bir sonuç çıkıyor.

Sahneye çıkan Türkiye, derdi olan ABD!

Diğer adı ile Zühre olan Venüs 7 Ekim tarihi ile birçok planı bozacak.  Bu kime yaramayacak derseniz; tabi ki burcu Yengeç olan ABD’ye yaramayacak derim. Bizi bu diyarlarda Venüs’ün etkisi bu kadar etkili olurken emin olun birçok yapıyı ve kısadan kar ederim mantığını yöneten ülkelerin de, kişilerin de çıkarımlarını bertaraf edecek.   Siyaseti 40 gün 40 gece deplasmana sokacak Venüs,  kişide aşk ve ilişikler, ülke haritasında ise güven ve anlaşmalardır. Birçok anlaşması bekleyen şirketler bu süreçte beklemeye girebilir. Sanat, medya ve diziler bu döngüden yakından etkilenebilir. Hata eski tadı yok denilebilir. Sosyal medya ağır ağdalı sözlerden geçilmeyebilir. Dedektiflerin, avukatların ve savcıların bu dönemde işi artabilir.

İçsesinize kulak verin

Türkiye’nin 5. evinde etkili olacağını düşünürsek, ilişkileri, kadınları, akrabaları, çocukları, anneleri, eğitimi, çocuklarla ilgili ihmalleri adeta hizaya sokacağını işareti ediyor. Tüm bunların hepsi eylül ayında mı yaşanmaya başlayacak derseniz, size cevabım hayır olur. 7 Ekim itibari ile 18 Kasım’a kadar Venüs gökyüzünde tef çalarken, içimiz, kalplerimiz kaygı ve vesvese ile dolacak. Peki, içimizi adeta sarıp sarmalayacak olan bu vesveselerden nasıl korunmalıyız diyorsanız; kendinizi biraz daha dinlemeli, kendinizle konuşmalı, kendinize ilişkinizle ilgili somut bir sorununuz mu var yoksa sizin mi aklınız karışık ve bu durumu sevgilinize mi yansıtıyorsunuz gibi soruların cevaplarını vermelisiniz.

Venüs; Yürümeyen işi bozmak isteyecek.

Bakalım görelim, 9 Eylül’den 7 Ekim’e kadar havası ayrı 7 Ekim’den 18 Kasım’a kadar rüzgârı ayrı olan Venüs’ten kimler nasiplenecek. Nasiplenecek diyorum çünkü kaş yaparken göz çıkarmayacak. İlk önce öyle algılanacak çünkü amacı; yürümeyen işi direkt bozmak olacak!   Bu sadece bizi değil; 15 Kasım 1983’te bağımsızlığı ilan edilen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetini de yakından ilgilendirecek.   Çünkü onun da burcu Akrep! Önümüzdeki 5 ay boyunca Kıbrıs dilden düşmezken bugünkü siyasi gündeminin çok aksine günlerin duyurusunu 21 Eylül’den itibaren yapacak.

9 Eylül’de Akrep burcuna geçen Venüs, bütün hayatımızı neden etkisi altına alacak?

Çünkü Venüs, hiçbir zaman, bu kadar uzun süre bir burçta kalamadı da ondan! Misafirin bile hızla gelip gideni makbulken, Venüs niye kendini en çılgın hissedeceği burçta bu kadar kalacak? Aşk, güzellik, ilişki ve estetik gezegeni ne yapmak istiyor? Emanet ilişkileri yıkmak, çıkar ilişkilerini bozmak,  akışına bırakılmış ilişkilere ise aksiyon katmak isteyecek.

Yapma Venüs, etme Venüs desek bile, Venüs 9 Eylül’de tüm dünyayı ilgilendiren bir enerjiyle Akrep burcunda hareket etmeye başlarken; dananın kuyruğunu aslında tam olarak 7 Ekim -18 Kasım tarihleri arasında koparacak. Kuran’da adı Zühre olarak geçen bu gezegenin 15 ayda bir geri gitmesi aşkın gelmişini geçmişini hepimize okutacak.

Ya ben anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun!

Evlilikleri, ilişkileri neden yakından ilgilendirecek ve neden bizi bu kadar büyük bir sarmalın içine alacak? Çünkü Venüs (Zühre)  40 gün 40 gece geri giderken hepimiz birbirimizden ilgi bekleyeceğiz. Eğer çevrenizde sevgi arsızı biri varsa Venüs onu düz geçer diyebiliriz. Peki, bu süreçte sevgi arsızı olmayalım mı?  Eğer sorun istemiyorsanız ve astrolojiden de faydalanmak istiyorsanız bekleyin derim. Vazgeçin demedim ilgi odaklı konuşmalar yapmayın dedim.

 

BURÇLARA ETKİLERİ

KOÇ:  Yoğun bir iş yerinde çalışıyorsan, 2011’den bu yana aynı işte çalışıyorsan, kariyerinle ilgili iddialı günler başlıyor. Sadece Venüs gerilemesi değil, bu döngü seni 120 gün abluka altına alıyor. Merkür gerilemesi ve ardında da Uranüs Koç burcuna geçecek. O yüzden de öfkeyle kalkıp zararla oturma. Hele ki evli bir Koç burcuysan ve 1974-1981 yılları arası doğduysan asla evliliğini mercek altına alamamalısın.  Hayatındaki her konuyu kontrol altında tutmaya çalışmak, hem fiziksel hem de ruhsal olarak yorabilir.

BOĞA: Venüs 9 Eylül’den 7 Ocak’a kadar 7.Evinizde Güneş’inin karşısında olacak. Dış etkenlerden dolayı, uzun zamandır hayalini kurduğun isteklerini askıya alabilirsin. İşinden memnun olmayan bir Boğa burcuysan, üstlerinin iniş çıkışlı konuşmaları sabrını zorlayacak. Keskin kararlar almaya bir hayli yatkın olacaksın. Sakinliğini korumaya daha çok özen göstermelisin. Bu ay aynı zamanda taşınma kararı alabilirsin.  Geleceğine odaklanmalısın!

İKİZLER: Sosyalleşiyorsun! Değişiyorsun, dönüşüyorsun, mücadele ediyorsun. Çevrenin ani değişimine ayak uydurmakta zorlanabilirsin. Ancak hayata taban tabana zıt olacağın kişilerin tavırları keskin konuşmalar yapmana neden olabilir. Belki de en büyük sınavın; uzun zamandır dost bildiklerinden olacak. Arkandan iş çevrildiğini anlaman hayal kırıklığı yaratacak. Olgun tavrını korursan kazanan sen olacaksın.

YENGEÇ: İmkânsız bir aşkın peşinden sürüklenebilirsin. Aman dikkat! Hele bir de konu geçmişten gelen bir konu ise daha da dikkat etmelisin. Asla ama asla dediğin duyguların değişecek ve sınırları kaldırmak isteyeceksin. Tamamen duygusal hareket etmek pişmanlık olarak dönebilir. Aklının söylediklerine kulak vermeli ve hızlı davranmamaya dikkat etmelisin.

ASLAN: Bu dönem, odaklanma problemi yaşayabilirsin. Kendini sürekli dalarken, düşünürken bulacaksın. Bu durum, önemli detayları gözden kaçırmana neden olabilir. Özellikle iş, kredi, banka, anlaşma gibi sözleşme içeren maddeleri titizlikle okumalısın.

BAŞAK: İkili ilişkilerde beklentilerin oldukça yoğun olacak. Hiç düşünmeden yardımcı olduğun, her derdine koştuğun kişilerin ilgisizliğine serzenişte bulunabilirsin. Duygusal günlerden geçerken; kime ne iyiliğin dokundu tek tek ortaya dökebilirsin. Ancak bu çıkış, pişmanlık olarak dönebilir.

TERAZİ: Duygularını, kararlarını yeniden sorgulayacağın bir döngüden geçeceksin. Eşinin ilgisizliğinin ardında başka başka nedenler arayabilir ya da sevgilinin küçük bir eleştirisi büyük bir tartışmaya dönebilir.  Sonrasında ben nasıl oldu da böyle davrandım serzenişinde bulunmamak adına, fevri olmamaya dikkat etmelisin.

AKREP:  Burcunda yıllar sonra, 5 ay boyunca Venüs’ü misafir edeceksin. Hazır mısın? Bu bambaşka bir döngü. Kalbinde Venüs hareket edecek.  Bu süreçte ne yaparsan yapın içine sinmeyebilir. Daha fazlası, daha iyisi olmalı arzusu hırçın bir ruh haline büründürecek. Özellikle ailene karşı keskin çıkışlarda bulunabilirsin. Evliliğinde sorunları olan bir Akrep burcuysan, tüm sorunları masaya yatıracağın günler kapıda! Ancak sen sen ol bu döngüde asla estetik yaptırma ve ilişkini mercek altına alma.

YAY: İçindeki öfke dışarı çıkacak. Etrafındaki kişilerin yaşam tarzlarını kıskanma eğilimi gösterebilirsin. Kendini ve hayatını ister istemez etrafındakilerle kıyaslayacaksın. İş ortamındaki hemcinslerine dikkat etmende fayda var. Kimseye sırrını verme, derim!

OĞLAK:  Aileden yoruldun. Bu döngüde yine aile meseleleri gündemini oluşturacak. Büyük aile sırları bir anda ortaya çıkabilir. Sır perdesinin ardını merak etmeden duramayacaksın. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysan, sosyal medya aracılığıyla tanışacağın kişiden hoşlanabilirsin.  Ancak bu senin için hayal kırıklığı olabilir, aman dikkat!

KOVA: Bugüne kadar disipline ettiğin konularda kendine jestler yapacaksın. Nefes almıyorsun ama artık gezip eğlenecek, nefes alacaksın. Ne varsa eski günlerde var diyeceksin. Evlilik hazırlığı içindeysen, hiç olmadığın kadar stresli ve kararsız olabilirsin. Motive olacağın etkinliklere yönelmende fayda var.

BALIK: Malum, Venüs madem su burcunda 5 ay boyunca hareket edecek. Bu da senin elementini etkileyecek. Bu tarihlerde savunman artacak. Her an kritik kararlar alacağın bir döngüden geçeceksin. İçine sinmeyen hiçbir duyguya yer vermek istemeyeceksin. Yeni başlayan bir ilişkin varsa, sevgilinin sıradan bir davranışı karşısında bile yollarını ayırmak isteyebilirsin. Ya da proje bazlı bir işte çalışıyorsan, çalışmalarını geri çekme kararı alabilirsin. Duygularını iyi yönetmeli ve profesyonel yaklaşmalısın.

Bu yazıyı mutlaka favorilerin olarak not al ve 9 Eylül- 17 Kasım arasında oku.

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

06.09.2018

 

 

 

Sayfa görüntülenme : 316165
72%
13%
4%
4%
3%
1%

Anket

YORUM YAP

Yorumlar

Selin Beserek - 07-09-2018 06:26:33
Zeynep hanım merhaba. Yazılarınızı uzun zamandır beğeniyle takip ediyorum ve size teşekkür ediyorum. Bir akrep burcu olarak oldukça endişeliyim bu döngü için. Umarım hasarsız atlatabiliriz. Sevgiler...
Selin Beserek - 07-09-2018 06:26:28
Zeynep hanım merhaba. Yazılarınızı uzun zamandır beğeniyle takip ediyorum ve size teşekkür ediyorum. Bir akrep burcu olarak oldukça endişeliyim bu döngü için. Umarım hasarsız atlatabiliriz. Sevgiler
asal zoroufi - 08-09-2018 06:10:31
peki burda yazilanlar sadece turkiye de yasayanlar icin mi ?ben iranliyim bena da uyuyor mu yazilanlar?
Sibel Mert - 08-09-2018 06:10:24
Balık Burcu’yum yükselenim Terazi ay burcum Akrep. Aşk hayatım da neler bekliyor acaba. Yengeç burcu erkeğine aşığım karşılık görecek miyim acaba
güldal savoğlu - 08-09-2018 06:42:33
Bir Kıbrıslı olarak bizim için en iyisi acilen anlaşma olmasıdır inşallah zamanı geldi artık
Öznur çağınlı - 13-09-2018 05:46:19
Çok beğendim akrep burcuyum 29 10 1972 ayrıntılı bir yorum yaparsanız sevinirim
Belkıs - 24-09-2018 07:47:49
Daha bugün çok ilgilenmedigim halde doğum haritama mi burç haritama mi ne baktirdim akrep retro Venüs bilmem ne dedi haritada üç akrep var yukselenin retroda mi öyle bir şey dedi ve bu kötü bir şeymiş herhalde
Belkıs - 24-09-2018 07:47:42
Daha bugün çok ilgilenmedigim halde doğum haritama mi burç haritama mi ne baktirdim akrep retro Venüs bilmem ne dedi haritada üç akrep var yukselenin retroda mi öyle bir şey dedi ve bu kötü bir şeymiş herhalde ve şimdi bunu okuyorum herhalde bir şeyler oluyor da ben anlamıyorum
Hilal AKGÖZ - 01-10-2018 07:05:37
Venüs retrosunda görüşmeye başlamıştım eşimle ve o günler de burcuma satürnün konumu nedeniyle bugünlerde hayatınıza giren kişi uzun yıllar hayat arkadaşınız olacak demişti, 11. yılımızdayız. O Balık ben Boğa
Hilal AKGÖZ - 01-10-2018 07:05:30
Venüs retrosunda görüşmeye başlamıştım eşimle ve o günler de burcuma satürnün konumu nedeniyle bugünlerde hayatınıza giren kişi uzun yıllar hayat arkadaşınız olacak demişti, 11. yılımızdayız. O Balık ben Boğa
Hande cinar - 01-10-2018 07:04:53
Merhabalar ben programda gördüm sizi çağla hanımın harika etkilendim söylediklerinizin çoğu çıkıyor harika çok isteğim hayalim var olucakmi diye dusunuyorum ama imkansız gibi duruyor 11.05.1991 sabah 07 doğdum bu etkiler bende bir hafta once başladı ölümler vs olumsuzluklar beni etkiledi ülkemiz gidişatı ne olucak herşey normale dönücek mi .. sevgiyle kalin
Sabiha - 08-10-2018 05:54:48
Belirtiler başladı neyazik ki. Uyarılar önemli. Teşekkür ederim
MELEK bıyık - 10-10-2018 06:09:04
Tespit gibi tespit

Popüler kelimeler

venüs, akrep, burçlar, koç, boğa, aslan, yengeç, türkiye,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA